18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Bohaterska" obrona tęczy...

metalhead1 • 2014-04-14, 00:06
...przed strasznymi faszystami!

Brawurowa ucieczka :hitler: :



A tu dzielni policjanci "dochodzą":



Cytat:


Mecenas Łukasz Moczydłowski na swoim profilu na Fb poinformował właśnie, że:
Byłem dziś na komisariacie na Wilczej na czynnościach z udziałem jednego z dwóch chłopaków, którzy wczoraj uciekali policji na placu Zbawiciela. Temu prawie się wczoraj udało – z kajdankami z tyłu na rękach zwiał z placu w Mokotowską i złapali go dopiero za znajdującym się tam liceum. Miły, sympatyczny, kontaktowy chłopak – licealista 17 lat - i co ciekawe nie pęka - spokojnie czeka na poniedziałkową rozprawę. Mieliśmy trochę czasu aby spokojnie porozmawiać – kazał powiadomić swoją dziewczynę i na pytanie jak tam było na dołku powiedział, że w porządku i że … dziś niedziela - prosił więc o Pismo Święte ale mu nie dali … Trzymajcie za niego jutro kciuki! Mam nadzieję że go wyciągniemy!!!!



Śmiać się czy płakać?

Drama

2014-04-14, 00:12
Nie ma w Polsce ważniejszych rzeczy niż protestowanie przeciwko tęczy? Rząd daje powód aby się wszyscy rzucili na tęcze i już mają temat zastępczy a w między czasie jakaś ustawa zostaje przepchana w sejmie bez nasze wiedzy.

RockyWood

2014-04-14, 00:31
@up

a gdybyś miał tą wiedzę i gdyby tą wiedzę nawet miało >50% plebsu to co wtedy ? no?

wsza104

2014-04-14, 00:33
usunąć!!! komunę oraz dewiantów ,pedałów i pederastów z naszego rządu, wtedy można będzie spokojnie żyć, a nie egzystować w tym kraju !

metalhead1

2014-04-14, 00:42
Przecież właśnie w mediach o tym cisza... tu nie chodzi tylko o pedalską tęczę, ale też o zachowanie policji (patrz temat z aresztowania Witolda Tumanowicza)... tak powstaje państwo totalitarne.

swampman

2014-04-14, 00:55
"nie" dla idiotów na placu zbawiciela

dnr

2014-04-14, 01:33
@Drama,

Nie ma w Polsce lepszych zajęć dla policjantów niż obstawa pedalskiej samowolki budowlanej? :)

Chleb razowy

2014-04-14, 06:52
swampman napisał/a:

"nie" dla idiotów na placu zbawiciela


Nie nazywaj policji idiotami. Co oni mogą? Taki mają rozkazy...

Stuku

2014-04-14, 07:09
dnr napisał/a:

@Drama,

Nie ma w Polsce lepszych zajęć dla policjantów niż obstawa pedalskiej samowolki budowlanej? :)



No właśnie przez takich debili nie ...

mihaueeek

2014-04-14, 09:45
Ja pie**ole rozwrzeszczani gówniarze na tym forum powinni iść do pracy w policji bo jak nie potrafią samemu pomyśleć to może praca im coś zaszczepi w tych tępych łbach. Policja to praca jak każda inna, nie wykona rozkazu to wypie**olą go z roboty a pewnie ma na utrzymaniu żonę i dziecko, więc takie szczekanie, że policja brutalna itp itd możecie sobie w dupe wsadzić, czemu nie zainteresujecie się tym komu tak zależy, żeby młodzież nie mogła pokrzyczeć ? Rafał Ziemkiewicz (kiedy był jeszcze normalny) w swojej książce ,,Polactwo'' wyraźnie piętnuję tę naszą cechę narodową ,,Paaanie mam dość tych mord'' ale jakich mord ? ,,ch*jowo w tym kraju, nic się nie da zrobić'' Zacznij od siebie. Weźcie idzccie wszyscy w p*zdu, powinni wyłączyć internet na rok to by się k***a ludzie wzięli do nauki albo roboty, przynajmniej coś by z tego było a nie siedzi hołota w internecie i komentuje.

andrewerty

2014-04-14, 09:52
w jakich czasach przyszło nam żyć żeby trzeba było bronić NORMALNOŚCI...

kwasq

2014-04-14, 10:07
Przytoczę tutaj co napisał Pan Cezary Pazura na swoim fb
"Tęcza, czy kość niezgody???

Pozwólcie mi zrozumieć świat, bo ja go chyba już nie kumam!
Na Placu Zbawiciela w Wwie miały się rozpocząć prace renowatorskie słynnej tęczy, która to z kształtu samego ma ŁĄCZYĆ dwa skrajne brzegi. Niestety prace się nie rozpoczęły, bo grupa osób , którzy na ten symbol w tym miejscu się nie zgadza, nie dopuściła do rozpoczęcia prac. Były okrzyki, przepychanki, nawet zatrzymano dwadzieścia kilka osób. Bo oni sobie tej tęczy nie życzą! Wniosek: są tacy , którzy sobie życzą i są tacy którzy sobie nie życzą. Pytanie: dlaczego jedni są pałowani przez Policję i zatrzymywani , a inni nie? Czy to znaczy, że ja muszę się w przyszłości godzić na WSZYSTKO na co się inni zgadzają, czy będę miał prawo mieć swoje zdanie? Czy nie przypłacę tego zdrowiem i więzieniem? Szczerze mówiąc, to ta tęcza powiewa mi luźnym żaglem, choć z drugiej strony zamiast łączyć dzieli? Straciła swoje pierwotne znaczenie. Być może dlatego, że jako symbol została sobie przywłaszczona przez jedną grupę przeciw innej? A symbole są żywe w ludzkiej świadomości jak cholera! Przekonał się o tym niedawno jeden z wybrańców narodu, który rzekomo witał się z niemieckimi celnikami symbolem "heil hitler", zapożyczonym ewidentnie od "ave cezar". Zaczynam "odjeżdżać" i chyba się trochę bać... Bo przecież nasza Konstytucja zapewnia WSZYSTKIM te sama prawa do wyrażania siebie. A nie tylko niektórym! Ciekawe kim ja się okażę dla "niektórych" po ukazaniu się tego wpisu? Przejrzę się pewnie znowu w krzywym zwierciadle naszego ukochanego polskiego piekiełka. Ale cóż... Zaczyna się Wielki Tydzień i może fajną pokutę zgotują mi moi Bliźni. (Rana po bliźnim szybko się zabliźni.). Zbudujcie dla tęczy Plac Tęczy w Warszawie. To naprawdę kawał miasta. Dla ŚWIĘTEGO SPOKOJU niech Plac Zbawiciela zostanie Zbawiciela.
...i żyli długo i szczęśliwie....
Wujek Czarek:)))"

Coś w tym K... jest że jest jakaś pie.... "normalność" i musimy się jej przestrzegać i władza napierdziela tych którzy wyrażają swoją, inną niż jedyna słuszna, opinię. :evil:

Alonso

2014-04-14, 10:12
Brawo dla młodych policjantów. Dogonili uciekiniera biegnąc za nim w ciężkich trepach.

SolarisN1

2014-04-14, 10:35
Czy to nie zabawne, że prowadzony przez policję narodowiec wygląda jak wymuskany pedzio? Ale co się dziwić, w końcu to środowisko, podobnie jak SA w III Rzeszy, czy Spartanie, od zawsze sprzyjało i kokietowało (od ang. cock) penisom w tyłku.