18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Celniczka na przejściu granicznym, Gołdap-Gusiew

~DMT • 2014-02-21, 23:25
Słuszna reakcja? Czekam na opinię ekspertów.




RockyWood

2014-02-22, 03:32
nie ważne co jest przyczyną - jedno jest pewne: od naszej zachodniej granicy i dalej po takim przecieku babka ląduje w pośredniaku. W UK w każdym razie takie "sytuacje" (w sensie NIE-uprzejmość urzędnika państwowego) załatwiane są tego samego dnia - składasz skargę i urzędnik ma przej***ne. Tam kultura w urzędach to wymóg odgórny a raczej oczywista oczywistość i standard.

woofer51

2014-02-22, 09:09
Ja tam nie widzę nic niestosownego. Stanął dureń autobusem i wkręca, że nie ma kluczyków ? Wpierrrrdolić mu jeszcze cepów na ryj to może by dotarło.

~DMT

2014-02-22, 10:41
Lucky.79 napisał/a:

Po co wyciąłeś resztę filmiku? O tak, nie chciałeś byśmy widzieli jak srasz po gaciach przed babką? Jedziesz na opale i robisz wszystko by opóźnić ujawnienie tego...
Bohater wyciętych scen...



Co ty gościu pie**olisz? Przeklejiłem dokładnie to co jest na YT, nic nie przycinałem, sprawdź sobie.

dogip

2014-02-22, 11:12
Sam byłem nie tylko poniżony, ale również zastraszany poprzez groźby karalne na tym przejściu. Wezwałem policję (a raczej próbowałem, bo nie chcieli przyjechać). Sprawa trafiła do prokuratury. Prokurator umorzył postępowanie, bo było za mało dowodów. Niby monitoringu nie ma na przejściu (tak k***a - z 50 kamer, a monitoringu brak). Złożyłem zażalenie do sądu, który je oddalił. Ręka rękę myje. k***A Polska.

A te j***ne pedały nadal pracują, a jak mnie widzą, to na kanał wysyłają (kierownik Garbaty, celnik Kret Ełcki). Tak jak ta Pani powiedziała - życia na tym przejściu nie będziesz miał.

Fedek

2014-02-22, 11:14
Ale kultura jest. "Pan" używała regularnie. szacunek przede wszystkim.

krzysiek351

2014-02-22, 11:25
Taki k***a kozak,niech jedzie za Odre i z ZOLL-ami zacznie dyskutować.To go sprowadzą na ziemie(dosłownie),auto na lewą strone wypie**olą i posiedzi na dechach do "wyjaśnienia".Przerabiałem to,nasi celnicy to przy nich aniołki:)

Avalanger

2014-02-22, 11:35
Sinus napisał/a:

@up Zapraszam na jakiekolwiek przejście graniczne na wschodniej ścianie. Czy to Polsko-Ukraińskie czy jakiekolwiek inne. Zasada jest prosta. Do celnika nie pyskujesz. Bo jak będzie chciał to Ci wsadzi auto na kanał i już auto nie wróci. Rozjebią je na kanale w drobny mak a jak sobie bardzo zasłużysz to się okaże, że znaleźli w środku woreczek z białym proszkiem. I o ile to się stało po Polskiej stronie granicy to jeszcze masz trochę szczęścia bo może po sądowej tułaczce Cię uniewinnią. Jak odstawiłeś taki numer na kontroli po stronie sąsiada albo co gorzej gdzieś dalej na wschód to już masz całkiem przej***ne.





I powiedz mi, co mnie obchodzi ciota jakiejś urzędniczki, jako gościa, który wschodnią granicę przekroczy może raptem kilka razy w życiu (albo i nie) ?

Jest na stanowisku, to powinno obowiązywać ją jakieś prawo.
Kierowca w autobusie pks jest zazwyczaj odpie**olony w garniaka, koszulę i zazwyczaj prezentuje miły charakter, to dlaczego nie jakaś p*zda na przejściu granicznym?

Niestety przyzwalanie na takie zachowania pogarsza sytuację, truchło czuje się jak w swoim domu, na swym podwórku i odpie**ala taką szopkę.

Za takie maniany powinny być dyscyplinarki z miejsca - niestety wiem, że jest to mafia, która do tego nie dopuszcza [rączka rąsie myje] - nie zmienia to faktu, że moja mama pracując na urzędniczym stanowisku musi się hamować, nawet w newralgicznych momentach, gdy jakiś burak się wykłóca o coś, o czym KOMPLETNIE nie ma pojęcia.

Dlaczego?
Bo k***a MUSI PREZENTOWAĆ coś swoją osobą, inaczej straci robotę raz dwa.

Dlaczego nie obowiązuje to wszędzie? Podrzucanie koksu? Robótki na kanale? k***a, gdzie my żyjemy, do ch*ja Pana? W republice Kongo?!!

RockyWood napisał/a:

nie ważne co jest przyczyną - jedno jest pewne: od naszej zachodniej granicy i dalej po takim przecieku babka ląduje w pośredniaku. W UK w każdym razie takie "sytuacje" (w sensie NIE-uprzejmość urzędnika państwowego) załatwiane są tego samego dnia - składasz skargę i urzędnik ma przej***ne. Tam kultura w urzędach to wymóg odgórny a raczej oczywista oczywistość i standard.



Dokładnie, ale u nas wieje dziczą od Ruskich, a nie normalnością z zachodu...


Gość schował kluczyki.. bo po ch*j miał je dawać? Ona leci w ch*ja, to niech poczuje jak to jest!


Podejrzewam, że poszło o jakieś czepialstwo ze strony celników, kierowca się wk***ił i starał się - moim zdaniem całkiem słusznie - odegrać.

Takie k***y na granicy jak ona, czy pindy w ZUSie są dla NAS a nie my dla NICH.

a12b

2014-02-22, 11:46
Ci co bronią tej wieśniary to chyba nie przejeżdżali nigdy przez polsko - rosyjską granicę. Chamstwo i nic więcej, do tego obostrzenia obecnie robią wszystko żebyś nawet szklanki benzyny nie wwiózł więcej niż można to tusek order uśmiechu przyśle.

piratv90

2014-02-22, 11:55
Avalanger napisał/a:

Dlaczego nie obowiązuje to wszędzie? Podrzucanie koksu? Robótki na kanale? k***a, gdzie my żyjemy, do ch*ja Pana? W republice Kongo?!!



My w Cebulandzie żyjemy, to gorzej niż w Kongo
a dodatkowo wieje z twoich wypocin hipokryzją na kilometr


a co do filmiku
Mam nadzieję iż urzędnicy (moim zdaniem słusznie) rozebrali ten piękny autobusik cwaniaczkowi
Mam również nadzieje że odechce mu się wrzucać fragmenty filmików na YT szkoda tylko że nie pokazał całego zajścia i dlaczego nie chciał dać kluczyków?

jbone

2014-02-22, 12:02
k***e zwiazac i pokazac gdzie jej miejsce.babisko pie**olone.a po wszystkim jakoś fajnie potorturować:przypalić prętem,pociąć i posypać solą,słyszeć jej darcie mordy jak prosi o pomoc albo litość.

Rudziasz

2014-02-22, 12:06
Jest urzędniczką, czy nie: wyjebią ją z tego przejścia i "ma to k***a zagwarantowane"...

Wyjebią ją z tego przejścia i "ma to k***a zagwarantowane"...

wiorekw

2014-02-22, 12:15
Ktoś wie jak się dalej potoczyła historia?

~DMT

2014-02-22, 12:18
Przed chwilą byłem autem w sklepie i mówili o tym w radiu, więc coś mi się wydaje że sprawa będzie miała dalszy ciąg. Chciałem jeszcze tylko dodać, że to nie mój materiał, jak to ktoś wcześniej sugerował :samoboj:

BykoZauruz

2014-02-22, 12:36
Trza przesłać do jej przełożonego

propan-butan

2014-02-22, 12:44
Bo do innych inaczej nie dociera!!!
Cwaniaki wielkie, kozaczą i bazują na tym, że ta babka powinna pełzać, a ona takich kmiotów ma tam pełno.
Baba wie jak z frajerem pojechać!
Taki szacunek do instytucji państwa? To państwo takim samym szacunkiem odpowiada.