18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cela dla niebezpiecznych w Polsce - jak wygląda?

Nap_Limak • 2012-07-12, 11:33
Film Janusza Mrozowskiego prosto z polskiego więzienia.



elda1987

2012-07-12, 20:22
ch*j mnie, że mu źle. Za dobrze mu chyba, bo ma czas myslec o tym, jak to samotnie się czuje. Powinien pracować na każdy kawałek chleba, a nie, siedzi sobie cały dzień, poogląda tv, pójdzie na spacer. Nie, nigdy nie będę żałować takich, co siedzą. Czymś zawinić musiał.

Tomigut17

2012-07-12, 20:39
Dobrze, może i zawinił, lecz zapewniam was że przez jedną głupotę można sobie szybko sp***olić życie i wtedy inaczej byście na to spoglądali - nie przez pryzmat życia na wolności.
Wiecie zresztą jak to jest patrzeć na coś lub kogoś z góry...

Cirion

2012-07-12, 20:51
Nie ma siły - największych psycholi trzeba trzymać w takich warunkach: raz, że izoluje ich to od społeczeństwa, dwa bezpieczeństwo funkcjonariuszy SW a trzy bezpieczeństwo współwięźniów: pijany kierowca czy alimenciarz (a to są głowni pensjonariusze zakładów penitencjarnych) to coś innego niż gwałciciel czy zabójca - tych pierwszych można resocjalizować, bo jeżeli koleś jest "normalny", to sam fakt odsiadki nieźle mu na psychikę siądzie, nie ma potrzeby by codziennie bał się o analne dziewictwo czy o to, że we śnie ktoś mu gardło poderżnie.

da...........li

2012-07-12, 20:55
i bardzo dobrze k***a niech siedzi sk***ysyn a nie łażą po ulicy i nie wiesz czy ci jebnie czy nie bo źle się popatrzyłeś

!Timon

2012-07-12, 22:02
@Tomigut17
Mogę Ci zagwarantować, że jak nie chcesz tam trafić i myślisz o tym co robisz to nie trafisz. Jak czasem chce się przykombinować i idzie na ryzyko to później się nie skamle, że jest kara.
Jak ktoś jest tak głupi, że faktycznie w 100% z bezmyślności popełnił takie przestępstwo, że w ciupie wylądował to bardzo dobrze. Głupich też powinno się zamykać dla bezpieczeństwa innych ludzi.
Teraz wszyscy mówią carpe curva diem no a później są efekty.

dymion

2012-07-12, 22:31
biedni, ciemiężeni, niewinni przestępcy...

damian12091988

2012-07-13, 00:09
@elda1987

"ch*j mnie" - dziwnie brzmi ta twoja wypowiedź. Jakoś tak od razu skojarzyłem cie z hardem i 3 nogą...

Wisien

2012-07-13, 00:38
manieeek napisał/a:

To straszne, urzekła mnie jego historia...
Tylko po ch*j popełniał przestępstwa? I to pewnie nie byle jakie, bo za kradzież czy oszóstwa podatkowe tam raczej nie sadzają. Niech gnijie tam ścierwo i się cieszy, że kary śmierci nie ma.



"Oszóstem" pewnie nie jest, racja... Polecam pooglądać z użyciem mózgu i zrozumienia. Oddział ten, owszem, jest przeznaczony dla gwałcicieli, morderców itd., ale on nie został od razu na niego wysłany. Siedział w tradycyjnej celi, pomiędzy innymi przestępcami mniejszego kalibru, jednak został przeniesiony, jak mówi "sam nie wie za co".

Ja osobiście jestem zdania, że rzeczywiście mogło mu się w życiu popie**olić i nie powinno się gościa przekreślać. Głupi nie jest i być może rzeczywiście by coś z niego było. No, ale to Sadisitc. Koleś jest ścierwem, szmatą. Na krzesło go!

Ludwas

2012-07-13, 02:18
Najlepszym moze sie to przydarzyc.......

kawu1

2012-07-13, 06:20
sk***ieli do łopaty kamieniołom i niech robią na siebie !

Louve

2012-07-13, 10:54
Ale dobrze, że są napisy, bo bym nic nie zrozumiała. ;) Swoją drogą super, super, masa wartościowych ludzi, którym się noga powinęła, gnije na ulicy, a takie sukrwesyny mają super warunki w pierdlach. Wychodzi na to, że ludzie biedni powinni zacząć masowo popełniać przestępstwa, a trafią w lepsze, k***amać, warunki. :roll: :-?

elda1987

2012-07-13, 13:52
damian12091988 napisał/a:

@elda1987

"ch*j mnie" - dziwnie brzmi ta twoja wypowiedź. Jakoś tak od razu skojarzyłem cie z hardem i 3 nogą...




już to gdzieś słyszałam :amused:

Jackyll

2012-07-13, 15:05
A tak wyglądają więzienie w Norwegii :mrgreen: , tam to mają przej***ne dopiero :lol: