18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cejrowski opowiada żarty

Ha...........ng • 2013-02-05, 19:12
ch*j wie co napisać, to napisze cokolwiek by admin się nie doj***l, więc "Cejrowski na fali w dupe księdza wali"


zejfi

2013-02-07, 00:17
Kurde! Dlaczego najbardziej szczerzy ludzie muszą być jednocześnie najbardziej radykalni?

Ork.Fajny

2013-02-07, 17:09
Koniec Świata napisał/a:

Ten katozjeb jest 100x gorszy niż ta banda "komunistów", których chce ukarać.


Proponuje ci zapoznać się z jego słowami dotyczącymi modelu państwa. Wtedy jako poważny człowiek wytłumia swój katolicyzm na tyle że nawet ja, ateista, uznaje model za prawie doskonały, wolny, sprawiedliwy. Ale nie. Ty k***a wiesz sobie czerpiąc wiedzę z Wyborczej to co będę się męczył z tłumaczeniem ci tego głębiej...

Koniec Świata napisał/a:

Po pierwsze, ci ludzie, którzy za komuny byli działaczami PZPR [...] nie byli wcale komunistami, tylko KONFORMISTAMI. Bawili z elitą PRL, bo byli skrajnie pragmatyczni i wiedzieli, że w życiu "trzeba umieć się ustawić; jak nie my to oni". Zobacz na tych wielkich "bohaterów styropianu" z Solidarności. Tylko posmakowali uroków władzy i wielkiego świata i stali się tacy sami, a może nawet gorsi niż ci na których ujadali.


Jesteś k***a żałosny... Goście nie stanęli po stronie słusznej tylko wybrali komunistów by byli tchórzami bojącymi się postawić. Więc równie dobrze mogę ich uznać za komunistów popierających ten system bo działania ich się nie różniły. Komuniści robili zło a ci panowie nic nie robi przeciw temu...
Poza tym to nie wiem o kim mówisz. Bo większość znanych mi panów "konformistów" ma historycznie udokumentowane że byli za socjalizmem/komunizmem i część z nich to jawnie głosiła innym ludziom.

Koniec Świata napisał/a:

(w tym trochę dzisiejszych "obrońców narodu" i "prawicowców")


Nie wiem kim są obroncy narodu. Ale jeśli mówisz o świrach z PiSu to nie wiem ile razy mam ci mówić że to tacy sami socjaliści jak PZPR...
A żadnych prawicowców z tamtego czasu nie kojarzę by robili to co ludzie typu Michnik.

Koniec Świata napisał/a:

Zobacz na tego przygłupa Cejrowskiego. pie**oli, że TVN to komuna i żydy, a bierze od nich pieniądze.


Nie przypominam sobie żeby coś takiego mówił o żydach. Z tego co wiem to Cejrowski lubi "starszych braci w wierze" czy jakoś tak.
A z komuną w TVN się nie pomylił. tam jest pełno eks-SBków i ex-TW.

Koniec Świata napisał/a:

Jego cała walka o Polskę, kończy się na pie**oleniu i zgrywaniu cwaniaka. Mam nadzieję, że kiedyś o nim zapomną i zczeźnie w swojej norze, z której wypełzł.


Lepsze takie pie**olenie niż uznawanie komunistów za bohaterów albo kogoś kto nic złego nie zrobił...

Koniec Świata napisał/a:

Jesteś małym naiwnym człowieczkiem, który ubzdurał sobie w tej małej główce, że wszystkiemu winna jest komuna, lewica, pedały itd, itd, a masz takie klapy na oczach jak deski klozetowe. Dorośnij.


W takim razie co jest winne temu że Polska jest słabym krajem...?
Bo pracujemy najdłużej w Europie, wszędzie ceni się naszych naukowych absolwentów, jesteśmy w stanie nawet w takich słabszych warunkach rozwijać technologie nowoczesne. Start prawie od zera po IIWŚ nie dotyczył tylko nas bo nie tylko my tacy byliśmy.
Na drodze historii widzę tylko jeden obszar którego część innych krajów świata nie miała. To właśnie komuna i dzisiejszy lewicowy system którego nie ma w paru innych krajach które także po II WŚ były niczym.

Koniec Świata

2013-02-08, 00:24
Nie odpiszę na wszystkie twoje żałosne brednie, tylko na to co najgłupsze.

Cytat:


Jesteś k***a żałosny... Goście nie stanęli po stronie słusznej tylko wybrali komunistów by byli tchórzami bojącymi się postawić. Więc równie dobrze mogę ich uznać za komunistów popierających ten system bo działania ich się nie różniły. Komuniści robili zło a ci panowie nic nie robi przeciw temu...
Poza tym to nie wiem o kim mówisz. Bo większość znanych mi panów "konformistów" ma historycznie udokumentowane że byli za socjalizmem/komunizmem i część z nich to jawnie głosiła innym ludziom.



Jakiej, k***a, "słusznej stronie"? Nie ma takiej strony. Nie byli tchórzami, tylko chcieli się zwyczajnie ustawić, czyli byli konformistami. Wygłaszali hasła zgodne z linią władzy, bo tak trzeba było gadać, a nie dlatego że się z tym zgadzali. To chyba nie byłoby logiczne gdyby członek PZPR głosił wyższość kapitalizmu nad socjalizmem? Dla mnie komunista to ktoś kto ideowo jest związany z komunizmem, np. Fidel Castro.

To tak jak ze "słusznie postepującymi" kapitalistycznymi bandytami, którzy też niszczą ludzii, tylko nie za pomocą służb, ale przekrętów finansowych. Wszelkiej maści bankierzy, maklerzy z Wallstreet, zarządy koncernów, czy oni postępują słusznie doprowadzając do kryzysów gospodarczych, katastrof ekologicznych itd? Kto ich skaże za ich przestępstwa kiedy mają wszystkich w kieszeni? Zaraz powiesz, że to też są socjaliści, komuchy, lewica i pedały?

Ork.Fajny

2013-02-08, 10:42
Koniec Świata napisał/a:

Jakiej, k***a, "słusznej stronie"? Nie ma takiej strony. Nie byli tchórzami, tylko chcieli się zwyczajnie ustawić, czyli byli konformistami. Wygłaszali hasła zgodne z linią władzy, bo tak trzeba było gadać, a nie dlatego że się z tym zgadzali. To chyba nie byłoby logiczne gdyby członek PZPR głosił wyższość kapitalizmu nad socjalizmem? Dla mnie komunista to ktoś kto ideowo jest związany z komunizmem, np. Fidel Castro.


Nie ważne co wyznawali "konformiści" czy nie. Nie byli przeciwni, w dyskusja z komunistami wyrażali aprobatę dla ich działania. To taki sam "grzech...
Kisielewski Stefan mimo bycia posłem na sejm w czasach komy jasno póki mógł i sie liczył podpisywał wszelkie anty-komunistyczne apele etc. Można? Można...

Koniec Świata napisał/a:

To tak jak ze "słusznie postepującymi" kapitalistycznymi bandytami, którzy też niszczą ludzii, tylko nie za pomocą służb, ale przekrętów finansowych. Wszelkiej maści bankierzy, maklerzy z Wallstreet, zarządy koncernów, czy oni postępują słusznie doprowadzając do kryzysów gospodarczych, katastrof ekologicznych itd? Kto ich skaże za ich przestępstwa kiedy mają wszystkich w kieszeni? Zaraz powiesz, że to też są socjaliści, komuchy, lewica i pedały?


Naucz się k***a wreszcie ty tępy kretynie że Kapitalizm w USA i europie skończył się wraz z I wojną światową... To co od 1918 roku do teraz istnieje to "lekka" odmiana socjalizmu.

Koniec Świata

2013-02-08, 18:08
Arashel napisał/a:

Naucz się k***a wreszcie ty tępy kretynie że Kapitalizm w USA i europie skończył się wraz z I wojną światową... To co od 1918 roku do teraz istnieje to "lekka" odmiana socjalizmu.



To już nawet w USA nie ma kapitalizmu? Czyli każda gospodarka rynkowa, która nie funkcjonuje jak na dzikim zachodzie to już jest socjalizm? :facepalm:

Najwięksi teoretycy socjalizmu i kapitalizmu przewracają się w grobie...

Ork.Fajny

2013-02-08, 19:33
Koniec Świata napisał/a:

To już nawet w USA nie ma kapitalizmu? Czyli każda gospodarka rynkowa, która nie funkcjonuje jak na dzikim zachodzie to już jest socjalizm? :facepalm:


Kapitalizm kończy sie wraz z prawem pracy, socjałem, wysokimi podatkami, opieką socjalną, medyczną etc.

Koniec Świata napisał/a:

Najwięksi teoretycy socjalizmu i kapitalizmu przewracają się w grobie...


Jak cię książki bolą to zajrzyj do mini-serii TV Friedmana Free to Choose i on ci tam jako teoretyk kapitalizmu wyjaśni czemu USA nie jest kapitalistycznym krajem...