18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cejrowski opowiada żarty

Ha...........ng • 2013-02-05, 19:12
ch*j wie co napisać, to napisze cokolwiek by admin się nie doj***l, więc "Cejrowski na fali w dupe księdza wali"


djp

2013-02-05, 22:50
byłem na podobny "hepeningu" z Cejrowskim w Gliwicach jakiej kilka lat temu, ten sam dowcip, tak samo opowiedziany :) czekam aż ktoś wrzuci jeszcze jeden jego skecz o "wujku-bo-cię-spalę" to było mistrzostwo.

Koniec Świata

2013-02-05, 22:57
Nawet nie odsłucham, Jak usłyszałem co ten pajac wygłasza to kompletnie straciłem do niego szacunek. Niech lepiej zajmie się swoim programem podróżniczym, katoułąg niereformowalny.

pyto

2013-02-05, 23:03
ej no bez jaj, zajebiscie opowiada. On by mnie rozbawil nawet dowcipem Bongmana

ChlebowyKról

2013-02-05, 23:28
kupan napisał/a:

Nie nawidze gościa. Wku*wiający głos i wyraz twarzy do pieca znim


norbi7631

2013-02-05, 23:30
ja pie**olę jak mozna sie podniecać tym pajacem, niech sobie będzie katolikiem, ale nie to nie katolik, to fanatyk religijny... taki sam zjeb jak te w turbanach od allahów. Wielki mi patriota i Polak, ciekawe czy ktoś wie ile ten koleś ma działalności gospodarczych i ile płaci podatków. Nie lubię zakłamanego i zaślepionego wiarą ku*asa i już. A autor niech się tak nie podnieca, bo film ni śmieszny, ni sadystyczny, nijaki taki.

Revelict

2013-02-05, 23:40
@ norbi A ch*ja płaci podatków i dobrze robi, bo jak bym miał możliwość nie płacenia podatków tak jak on to robi i z przyczyn takich jak on to robi to też bym tak robił i ni ch*ja nie powiem ci dlaczego, bo jak najeżdżasz na kogoś baranie to się przynajmniej doucz o tej osobie, a ja się wcale nie dziwie że tak postępuje i ch*j w dupę ku*asom takim jak ty, bo on przeciwieństwie to alahbarów nie wpie**ala się z butami w moje życie a jedynie głosi poglądy choć co prawda skrajnie religijne.

Persil1

2013-02-05, 23:41
@norbi

troll harder

mo...........et

2013-02-06, 00:09
totalnie nie moja narracja i sposób widzenia świata, nie lubię samozwańczych głosicieli jedynej prawdy ale jak ktoś lubi to w czym problem

Alonso

2013-02-06, 00:13
Niby Cejrowski taki mądry, a wierzy, że NOE zabrał na łódź WSZYSTKICH przedstawicieli flory i fauny na jedną łódź. Łącznie ze zwierzętami z Australii i Ameryki Pd.

Ork.Fajny

2013-02-06, 00:15
Koniec Świata napisał/a:

Nawet nie odsłucham, Jak usłyszałem co ten pajac wygłasza to kompletnie straciłem do niego szacunek. Niech lepiej zajmie się swoim programem podróżniczym, katoułąg niereformowalny.


Racja... Jak ten niegodziwy ch*j może domagać się kar dla tych niewinnych komunistów... Na stos z faszystom!

Febe123

2013-02-06, 09:08
Magik2501 napisał/a:



Bieda straszna jak "nie nawidzisz" gościa za głos i wyraz twarzy. Mam dziwne przeczucie, że jesteś jakimś lewusem po prostu i Cejrowski nie denerwuje cię "głosem i twarzą", ale raczej niepopularnym dziś katolicyzmem i konserwatyzmem.



A to prawda, jego ciemnogrodzki katolicyzm i konserwatyzm też są wkurzające. Ale najgorsze są jego programy i książki podróżnicze, gdzie wciska kit i pieprzy od rzeczy.

abacar

2013-02-06, 12:28
"Bieda straszna jak "nie nawidzisz" gościa za głos i wyraz twarzy. Mam dziwne przeczucie, że jesteś jakimś lewusem po prostu i Cejrowski nie denerwuje cię "głosem i twarzą", ale raczej NIEPOPULARNYM dziś katolicyzmem i konserwatyzmem."

-szkoda, że PiS od 8 lat w czubie, ze wysokim poparciem, szkoda, że Toruń nadaje, szkoda, że kibice na jasnej górze czy tam dowolnie innej pielgrzymki robią, a w święto wolności chodnikiem do siebie rzucają. takie to niepopularne! i to ma najwięcej piw, to że ktoś zauważył, że debil nienawidzi za darmo.

Plecionkarz

2013-02-06, 13:53
Naukowcy pojechali na biegun badać śnieg. Zapewnia, że historia prawdziwa.

Koniec Świata

2013-02-06, 21:50
Arashel napisał/a:


Racja... Jak ten niegodziwy ch*j może domagać się kar dla tych niewinnych komunistów... Na stos z faszystom!



Arashel wylecz ten kaszel. Ten katozjeb jest 100x gorszy niż ta banda "komunistów", których chce ukarać. Po pierwsze, ci ludzie, którzy za komuny byli działaczami PZPR (w tym trochę dzisiejszych "obrońców narodu" i "prawicowców") nie byli wcale komunistami, tylko KONFORMISTAMI. Bawili z elitą PRL, bo byli skrajnie pragmatyczni i wiedzieli, że w życiu "trzeba umieć się ustawić; jak nie my to oni". Zobacz na tych wielkich "bohaterów styropianu" z Solidarności. Tylko posmakowali uroków władzy i wielkiego świata i stali się tacy sami, a może nawet gorsi niż ci na których ujadali.

Zobacz na tego przygłupa Cejrowskiego. pie**oli, że TVN to komuna i żydy, a bierze od nich pieniądze. Jego cała walka o Polskę, kończy się na pie**oleniu i zgrywaniu cwaniaka. Mam nadzieję, że kiedyś o nim zapomną i zczeźnie w swojej norze, z której wypełzł.

Jesteś małym naiwnym człowieczkiem, który ubzdurał sobie w tej małej główce, że wszystkiemu winna jest komuna, lewica, pedały itd, itd, a masz takie klapy na oczach jak deski klozetowe. Dorośnij.

mjr

2013-02-06, 23:06
Arashel napisał/a:

Na stos z faszystom!


I ch*j w dupę na drogę!

Zresztą, to samo dla nieuków...