18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cejrowski- kobiece pisemka

~krzys.toxic • 2012-11-06, 16:39
Ja tam zgadzam się w 100% z panem W.



Stawiam mu kratę piwa, żeby więcej mówił w ten sposób może wreszcie zobaczą (kobiety) jaka jest rzeczywistość.

rysiuy

2012-11-06, 20:46
00:43 hehe, piwo!

Devilyn

2012-11-06, 21:00
Kawagawa napisał/a:

"Ja bym nie chciał żeby moja chodziła na ćwiczenia"

Z tego co kojarzę Pani Pawlikowska się z Panem Cejrowskim rozeszła.....

Ja nie wiem czy ktoś kto jest po rozwodzie powinien się wypowiadać na temat związków.



A co to ma do rzeczy? może się na rozwód nie zgodził... nie słyszałem żeby to była zawsze decyzja obu stron... a i tak się ludzie rozwodzą.

Kawagawa napisał/a:

Jak znam Pana Cejrowskiego to przypuszczam również, że o ile kobieta niezamężna nie ma prawa doradzać innym kobietom w sprawie związków, to już Ksiądz takie prawo ma. Bo jak wiemy, Ksiądz wie bardzo dobrze jakie są potrzeby seksualne kobiet i jaki rozmiar stanika nosić powinny.





Nie... nie ZNASZ CEJROWSKIEGO ... nie jesteś jego kumplem itd.

Kawagawa napisał/a:

Nie żebym Pana Cejrowskiego nie szanował, wręcz przeciwnie, jest dla mnie pewnego rodzaju autorytetem od dawna. Ale widząc go na żywo odniosłem wrażenie, że niestety, w niektórych kwestiach jest po prostu nawiedzonym oszołomem. I tutaj wyczuwam pismo nosem to jego oszołomstwo.



Masz autorytet który jest nawiedzonym oszołomem (SIC!) ... koniec...kropka...BASTA... EOT.


Kawagawa napisał/a:

Tak Panie Cejrowski, kobiety (fiufiu) są jedynie do garów (...) każdy Ksiądz doradzający jakiejś parze to seryjny pedofil lub pedryl.



Wyciąłem te najprawdziwsze i najlepsze z twych słów :)

Kawagawa

2012-11-06, 21:09
Devilyn napisał/a:



A co to ma do rzeczy? może się na rozwód nie zgodził... nie słyszałem żeby to była zawsze decyzja obu stron... a i tak się ludzie rozwodzą.





Nie... nie ZNASZ CEJROWSKIEGO ... nie jesteś jego kumplem itd.



Masz autorytet który jest nawiedzonym oszołomem (SIC!) ... koniec...kropka...BASTA... EOT.




Wyciąłem te najprawdziwsze i najlepsze z twych słów :)



Pan Cejrowski jest dla mnie autorytetem w kwestii tej wielkiej pasji którą posiada, pasji poznawania we wszystkich jego barwach, w kwestii poznawania jego różnych smaków i barw, w kwestii nie poddawania się. Jest dla mnie autorytetem jaki człowiek życiowo bardzo zaradny( szczególnie zawodowo), człowiek z marmuru, szacunek za to. Nie boi się stać pod Krzyżem gdy inni na niego sikają.

Jest też dla mnie najprawdopodobniej despotycznym oszołomem w kwestii tego jak on sobie ten świat w wielu miejscach interpretuje, co kojarzę z apodyktycznym nawiedzonym Katolicyzmem.

Jesteś w stanie rozumkiem zrozumieć takie rozgraniczenie?


Pisząc "na tyle na ile znam Cejrowskiego" mam na myśli przeczytane jego książki, wysłuchane audycje radiowe, obejrzane filmy, uczestnictwo w spotkaniu z nim, itp. Jest to jakaś forma znania Go, bo On przecież przez te formy przekazu ukazuje ludziom jaki jest. Czy jesteś w stanie załapać że w tym kontekście mówiłem "na tyle na ile znam Pana Cejrowskiego"?


Co do tego co powiedziałem o związku Pana Cejrowskiego skomentowałem i rozwinąłem już trzy razy, idź do Mamy, Taty, Proboszcza( mam nadzieje że nie kochanka czy Tego przydupasa bo takie relacje ośmieszają bliski mi Kościół) i niech Ci przeczyta raz jeszcze bo już mnie wkurza tłumaczenie w kółko tego samego, czy Wy naprawdę jesteście takimi pseudoprawicowymi debilami że czytać nie umiecie. Wybieracie sobie źle zinterpretowany fragment i sie dopierd***

WYbacz, ale chrzanisz :)

Lumpy1

2012-11-06, 21:45
TPaury napisał/a:

Uwielbiam jak napie**ala tą przesączoną przez fusy wodę z tego dzbanuszka, wszędzie występuje z tym badziewiem.


spróbuj Yerby to zmienisz zdanie na temat tego badziewia :)
Chyba że wolisz korbole i parkową z biedry to rozumiem.
Ale Yerba świetnie oczyszcza organizm i lekko uspokaja :)

KanapkaZMP

2012-11-07, 01:48
elda1987 napisał/a:

nie czytam jako kobieta tych kobiecych pisemek, ale Cejrowski to pie**oli trzy po trzy. Frajerzyna od picia tego yerba mate ma już mózg wypalony, skoro twierdzi, że kobiety odchudzają się dla mężczyzn - nie, nie dbamy o siebie dla was, choć tak mówimy, dbamy o siebie dla samych siebie i też chcemy robić karierę jak mężczyźni a nie siedzieć w domu przy garach, mieć dupę jak szafa i żreć tylko steki.


Wyslij focie na pe wu a kto wie moze zrobisz kariere u mnie w lozku :lol:

pit@

2012-11-07, 06:48
Lumpy1 napisał/a:


spróbuj Yerby to zmienisz zdanie na temat tego badziewia :)
Chyba że wolisz korbole i parkową z biedry to rozumiem.
Ale Yerba świetnie oczyszcza organizm i lekko uspokaja :)



Skoro tak lekko uspokaja, to Cejrowski powinien moczyć swoje bose stopy w tej Yerba, może uspokoi go to jeszcze bardziej.
Strach myśleć co by pieprzył bez takich wspomagaczy.