18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cejrowski- kobiece pisemka

~krzys.toxic • 2012-11-06, 16:39
Ja tam zgadzam się w 100% z panem W.



Stawiam mu kratę piwa, żeby więcej mówił w ten sposób może wreszcie zobaczą (kobiety) jaka jest rzeczywistość.

mr_9mm

2012-11-06, 19:36
"co mi ztego, jeśli przy okazji jesteś bardziej wredna"
Sadolowy uploader przyciął.
/watch?v=2JhaJZxmQ84 na yt jest

:edit:
Kuriki, co to k***a jest?
Cytat:

>.<


Cr...........an

2012-11-06, 19:37
Widziałęm się z panem Wojtkiem :P tyle na temat waszych piw

Kawagawa

2012-11-06, 19:39
nn.karen napisał/a:

Kiedyś tego gościa szanowałam-dopóki zajmował się podróżami i przedstawianiem różnych kultur. Szkoda ,że nagle poczuł się specjalistą od wszystkiego (polityki, religii, moralności itp.) i nachalnie pragnie udowodnić ,że tylko jego racja jest jedyna i właściwa.



dodam coś od siebie co jest bardzo istotne. On nie do końca uważa, że to co On myśli jest prawdą objawioną. On uważa że jego przemyślenia na temat Katolicyzmu, a w szczególności kurczowe literalne i zgodne z interpretacją Kościoła trzymanie się Katechizmu jest prawdą objawioną.

Swoją drogą ja się zastanawiam czy On nie jest TW którego zadaniem jest tworzenie wokół środowisk Kościelnych atmosfery nawiedzenia i apodyktycznej ortodoksji, choć z drugiej strony w Kościele masa takich "świrów" jest od serca i na serio.

lapsikoss

2012-11-06, 19:40
Czemu jeszcze nie ma zbiorczego na tego "myśliciela"?
Od tak dawna ten debil ląduje na głównej, że już się rzygać chce jego przemyśleniami.

Kuriki

2012-11-06, 19:44
mr_9mm,
Emotikona?

Jeszcze się ich używa, prawda?

DarkBolo

2012-11-06, 19:44
@up

To nie odpalaj klipu. Proste.

mr_9mm

2012-11-06, 19:46
Kuriki
Jak na 102 latka prawie, to nieźle się znasz na tych emotikonach.

Mr Dan

2012-11-06, 19:47
@Do kogoś tam wyżej, co pisał, że nie wie, czy osoba po rozwodzie nie powinna się wypowiadać

Znam wiele par, które są po rozwodzie i trzeba przyznać, że mają przez to większe doświadczenie, bo wiedzą jak to jest. Można rozwieść się z hukiem, a można także się dogadać dla dobra dziecka. Takie osoby chyba lepiej wiedzą, jak to wszystko wygląda i czego szukają, niż ktoś ,kto się ożenił raz.

Poza tym osoby po rozwodzie, to nie są tylko samotne matki, czy kawalerzy po 60. Oni również mają później swoje życie z drugą osobą. Wielu z nich już tego samego błędu nie popełnia. Wielu z nich jest ze swoją drugą połówką już bez ślubu i nie możesz powiedzieć, że taka osoba nie wie tyle, co ten po ślubie.

erni13

2012-11-06, 19:49
Ales przyciął... :)

Kuriki

2012-11-06, 19:50
mr_9mm,
A dziękuję uprzejmie ;**

JohnnyRocketfingers

2012-11-06, 19:50
Kawagawa napisał/a:

"
Tak Panie Cejrowski, kobiety nie są jedynie do garów jak to uczą księża, kobiety też mają prawo pracować w korporacjach, również wtedy mogą mieć szczęśliwe rodziny. A argument, że kobiety piszące dla kobiecych czasopism to niespełnione życiowo idiotki jest tak samo trafny jak stwierdzenie, że każdy Ksiądz doradzający jakiejś parze to seryjny pedofil lub pedryl.

Amen.



Co ty pleciesz gdzie tak ksieza ucza, bo ja chyba z zadnym takim nigdy nie rozmawialem. Czyzbys byla zagorzala/lym ateista/stka, ktora nie chodzi do kosciola, nie rozmawiala nigdy z ksiedzem, a wie o nich wszystko? Pozdrawiam.

Zazwyczaj w takich pisemkach siedzi typowa Kazia Sz. i mowi ze mezczyzna to swinia rzuci Ciebie bedzie sie ogladal za sucha szkapa. Idzta w p*zdu.

je...........ę

2012-11-06, 20:01
Zazwyczaj mówi mądrze,tutaj pie**oli od rzeczy...
Ja nie lubię grubych bab,nie lubię tez anorektyczek ale lubię kobiety szczupłe,które nie muszą być na diecie a jednak są szczupłe.Więc niech nie pie**oli bo o gustach się nie dyskutuje.
Nie lubię też bab,które tylko siedzą w domu i czekają żeby się do niej przytulić bo to może sobie kupić lalkę w sex shopie i będzie to samo.Już lepiej mieć dziewczynę/żonę/kochankę która ma zainteresowania nie tylko siedzenie i gapienie się w telewizor i wpie**alanie byle gówna bo mężuś lubi przytulić się do świni.

Reasumując niech wraca do podróży bo się zagalopował skurkowaniec j***ny.

elda1987

2012-11-06, 20:05
nie czytam jako kobieta tych kobiecych pisemek, ale Cejrowski to pie**oli trzy po trzy. Frajerzyna od picia tego yerba mate ma już mózg wypalony, skoro twierdzi, że kobiety odchudzają się dla mężczyzn - nie, nie dbamy o siebie dla was, choć tak mówimy, dbamy o siebie dla samych siebie i też chcemy robić karierę jak mężczyźni a nie siedzieć w domu przy garach, mieć dupę jak szafa i żreć tylko steki.

Garbatyx

2012-11-06, 20:11
Kawagawa napisał/a:

"Ja bym nie chciał żeby moja chodziła na ćwiczenia"

Z tego co kojarzę Pani Pawlikowska się z Panem Cejrowskim rozeszła.....

Ja nie wiem czy ktoś kto jest po rozwodzie powinien się wypowiadać na temat związków.

Jak znam Pana Cejrowskiego to przypuszczam również, że o ile kobieta niezamężna nie ma prawa doradzać innym kobietom w sprawie związków, to już Ksiądz takie prawo ma. Bo jak wiemy, Ksiądz wie bardzo dobrze jakie są potrzeby seksualne kobiet i jaki rozmiar stanika nosić powinny.


A czy lekarz, który nie chorował na raka nie ma prawa Cię z niego leczyć?
Dziękuje...

Kawagawa

2012-11-06, 20:17
Mr Dan napisał/a:

@Do kogoś tam wyżej, co pisał, że nie wie, czy osoba po rozwodzie nie powinna się wypowiadać



Ok, a Ja znam kobiety pracujące w Korporacjach, które chodzą na siłownię, nie mają 5tki dzieci jak jakieś pier***ne brojlery i ich rodziny są szczęśliwe i normalne.

Ja nie odmawiam prawa wypowiedzi osobom które się rozwiodły. To Pan Cejrowski i jemu podobni apodyktyczni Katolicy odmawiają tego prawa wszystkim którzy nie myślą tak jak Oni. O to mi własnie chodzi.

pazi napisał/a:



Co ty pleciesz gdzie tak ksieza ucza, bo ja chyba z zadnym takim nigdy nie rozmawialem. Czyzbys byla zagorzala/lym ateista/stka, ktora nie chodzi do kosciola, nie rozmawiala nigdy z ksiedzem, a wie o nich wszystko? Pozdrawiam.

Zazwyczaj w takich pisemkach siedzi typowa Kazia Sz. i mowi ze mezczyzna to swinia rzuci Ciebie bedzie sie ogladal za sucha szkapa. Idzta w p*zdu.



Czy muszę być zagorzałym ateistą żeby nie zgadzać się z atmosferą tworzoną przez KK? Kochanie, miałem w życiu masę kontaktów z Katolikami i z nie Katolikami i to co zaobserwowałem w praktyce ich chwalebnej ideologii w kwestii kobiet to fakt, że kobiety są do robienia nowych zastępów Katolików. Oprócz tego Kobietę trzeba pilnować, coby przypadkiem ktoś nie umoczył innych genów w naszym brojlerze.

Jestem Katolikiem, ale ortodoksem być nie muszę. Ortodoksów uważam za nawiedzonych debili, nie ze względu na treść ich poglądów, ale ze względu na fakt, że odmawiają wszystkim dookoła prawa do zdania innego jak "Katolickie".

Takimi samymi debilami są nawiedzeni muzułmanie(kabum), Żydzi(prześladujący Palestyńczyków np), Buddyści, Sataniści( jak to bydło z 9 wrót), niedopchnięte feministki i cała reszta despotycznej nawiedzonej chołopy.

Garbatyx napisał/a:


A czy lekarz, który nie chorował na raka nie ma prawa Cię z niego leczyć?
Dziękuje...



Za co dziękujesz? Pogratulowałem? :D

Ja nie powiedziałem że ktoś kto nie był w związku nie ma prawa się wypowiadać na jego temat. Ja jedynie kolejny raz podkreślam, że z jednej strony Pan Cejrowski odmawia prawa do wypowiadania się o związkach kobietom niezamężnym, a z drugiej strony uważa że takim autorytetem jest Ksiądz.

btw. Od czasu jak biega po świecie ta wasza wataha to jest weselej i cieszę się że tutaj też się pojawiliście, równowaga dla zdradzieckiego pseudoliberalizmu i lewactwa musi być. Ale czytajcie chociaż ze zrozumieniem bo tak to znowu wychodzicie/wychodzimy na debili.

Szalom,.