18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cegłobyl - Horror ASG po Polsku

NoisE89 • 2013-01-29, 01:04
Taka mała produkcja własna naszej ekipy ASG/rekonstrukcyjnej:)
Miłego oglądania!



Do obejrzenia też na YT na naszym kanale :)
Link: TUTAJ

lupusborealis

2013-01-29, 01:16
Żenujące..... taki suchar że aż zęby bolą od oglądania

blasjas

2013-01-29, 01:37
A mi się podobało. Więcej emocji niż w niejednym "holiłudzkim" horrorze. Nagrajcie coś jeszcze :D

NoisE89

2013-01-29, 01:40
Planujemy sequel.... albo prequel :) Ale tym razem bardziej przemyślany i profesjonalny, to zostało stworzone bardzo spontanicznie :D

gambiterv

2013-01-29, 01:44
Jak Ty k***a masz omotane to zawieszenie O_o

Archios

2013-01-29, 01:46
lupusborealis napisał/a:

Żenujące..... taki suchar że aż zęby bolą od oglądania



To takie duże i jasne za oknem to słońce. Ono świeci tylko na zewnątrz budynków. Tam jest sporo świeżego powietrza. By słońce ujrzeć i powietrzem pooddychać, trzeba czasem wstać od komputera i skończyć wypisywać marne posty.

Chłopaki, którzy kręcili ten filmik, najwyraźniej czasem tam przebywają i wolny czas wykorzystują w inny, nieco ambitniejszy sposób. Doceńmy rodzime produkcje i alternatywne źródła pozytywnej energii... Ode mnie leci piwko :) Pozdrowienia dla ekipy i tak trzymajcie :)

motoguru

2013-01-29, 01:49
lupusborealis napisał/a:

Żenujące..... taki suchar że aż zęby bolą od oglądania



popie**olił, popie**olił, może się odmeldować :)

NoisE89

2013-01-29, 01:51
gambiterv napisał/a:

Jak Ty k***a masz omotane to zawieszenie O_o



Ano, ujeba-O mi zaczep przedni w replice po pijaku, to trzeba sobie jakoś radzić :D

Pomieszany

2013-01-29, 02:02
Jak dla super. Może dałoby się to zrobić bardziej profesjonalnie, ale nie od razu Kraków zbudowano. Leci piwko, bo naprawdę fajny mieliście pomysł, a i wykonanie niczego sobie.

Normalnie nabijam się z bawiących się w wojsko i biegających bez celu z zabaweczkami "ASG-owców", ale dla Was akurat pełen szacun, bo zrobiliście kawał dobrej roboty. Tak trzymać.

Pu...........na

2013-01-29, 09:54
A nie mysleliscie o karierze w NSZ? ASGowcy dobrze na tym wychodza ;)

Mockba

2013-01-29, 10:23
Akcja bardzo dynamiczna i porywająca, poderwała mnie z krzesła wprost do kibla

NoisE89

2013-01-29, 10:39
Pomieszany napisał/a:

J

Normalnie nabijam się z bawiących się w wojsko i biegających bez celu z zabaweczkami "ASG-owców"



Wiesz, ja wychodzę z założenia że lepiej bawić się w wojnę, niż robić wojnę :) Jeśli człowiek ma takie instynkty i potrzeby to lepiej je wyładować w tę stronę.

A tak poza tym to nasza grupa podchodzi do ASG bardzo serio, regularnie trenujemy taktyki wojskowe i policyjne, poza ASG zajmujemy się rekonstrukcją antyterrorystyczną itp. film jest dla jaj i już troche stary, ale nasze ASG wygląda zupełnie inaczej niż większośi grup "na pałę" :D

Pozdro i dzięki za pozytywną i konstruktywną (przede wszystkim) wypowiedź :)

enerpeka

2013-01-29, 12:12
no no!!! muszę przyznać, że ch*jowe :P

lupusborealis

2013-01-29, 16:44
Archios napisał/a:

To takie duże i jasne za oknem to słońce....

odpowiem ci tekstem @motogoru:

motoguru napisał/a:

popie**olił, popie**olił, może się odmeldować



jeszcze masz jakieś mądrości w zanadrzu?

Metzeger

2013-01-29, 18:30
Że niby grupa rekonstrukcyjna? A co rekonstruujecie, bo jakoś rozpoznać nie potrafię ;)