18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Carlin Isles - Najszybszy Gracz Rugby

Grillowany • 2012-12-20, 01:03
Jako, że stwierdziłem, iż moja poprzednia wstawka dzisiaj/wczoraj była mega ch*jowa i na bank wyląduje gdzieś w sucharach, postanowiłem wrzucić inny filmik, który znalazłem w necie. Oczywiście jak reszta moich tematów - mało sadystyczne.

Cytat:

Carlin Isles (born November 12 1989) is an American rugby sevens player from Massillon, Ohio. He currently plays for the United States National Team. Before taking up rugby in 2012 ranked as the 36th fastest sprinter in the United States with a 100 metres outdoor personal best of 10.13 seconds, a time that would have been good enough to make the semifinals of the 100 metres at the London Olympics.


~Wikipedia.com

W skrócie - Carlin Isles to hamerykański gracz rugby, który obecnie gra dla amerykańskiej drużyny narodowej. Był klasyfikowany jako 36 najszybszy sprinter w Stanach Zjednoczonych z czasem 10,13 sekund na 100 metrów. No i ciekawostka od Wiki, że ten czas byłby wystarczający do zakwalifikowania się do półfinałów na sto metrów na Olimpiadzie, która odbyła się w Londynie.

Trafiłem na filmik z owym panem i stwierdzam, że ma j***ny kopa i rozmach. Mam nadzieję, że was zainteresuje, bo wiem, że na forum siedzi bardzo dużo ludzi, których jara ten sport (głównie ze względu na brutalność).



Standardowa modlitwa, że po tagach nie znalazło ani po tytule. W szukajce też nic nie było. :dead:

ja...........ax

2012-12-20, 01:10
fajnie to wygląda chociaż jestem ciekaw jak by się bawił w jakiejś naprawdę dobrej lidze

niejakub

2012-12-20, 01:18
Cytat:

Jako, że stwierdziłem, iż moja poprzednia wstawka dzisiaj/wczoraj była mega ch*jowa i na bank wyląduje gdzieś w sucharach, postanowiłem wrzucić inny filmik, który znalazłem w necie. Oczywiście jak reszta moich tematów - mało sadystyczne.


Nie poddawaj się i daj to, co sadistic'y lubią najbardziej! (ale nie nie baby z ku*asami :idzwch*j: )

Piwo za samokrytykę i pozytywne podejście do tematu ;-)

Grillowany

2012-12-20, 01:36
niejakub napisał/a:


Nie poddawaj się i daj to, co sadistic'y lubią najbardziej! (ale nie nie baby z ku*asami :idzwch*j: )

Piwo za samokrytykę i pozytywne podejście do tematu ;-)



Ja oczywiście wiem i zawsze staram się wrzucać coś co kogoś zainteresuje na tej stronie - coś co się nada, a, że wrzuciłem żenadę w sumie (która mnie rozbawiła, bo jak można z pracowników zrobić debili poniekąd) to muszę jakoś się odbić :) . I niee, bab z ku*asami nie wrzucam, bo za dużo już się tego naoglądałem na hardzie :D .

Kakushkin

2012-12-20, 04:07
No temat całkiem ciekawy, ale przed odpaleniem filmiku, wiedziałem jaki ma kolor skóry. Nie było innej opcji. :niggasmile:

Carnom

2012-12-20, 05:58
ma j***ny rozmach :D

squ87

2012-12-20, 08:52
jabolmax napisał/a:

fajnie to wygląda chociaż jestem ciekaw jak by się bawił w jakiejś naprawdę dobrej lidze



Toć to są rozgrywki między narodowe na wysokim poziomie... w tym filmie widać fragmenty meczów USA z Francją, RPA, Nową Zelandią... A to światowi giganci.

pawelbrodnica

2012-12-20, 09:24
Grillowany napisał/a:

No i ciekawostka od Wiki, że ten czas byłby wystarczający do zakwalifikowania się do półfinałów na sto metrów na Olimpiadzie, która odbyła się w Londynie :dead:



nie musiales szukac na Wiki skoro komentatorzy na poczatku wspomieli o tym fakcie :)

cveljan

2012-12-20, 09:57
no i co z tego że szybko biega skoro jest murzynem- żaden wyczyn...

Klamecki92

2012-12-20, 10:02
Zapie**ala jak po wodę na pustyni :O

SKR

2012-12-20, 11:15
za rugby zawsze piwko !!

Grillowany

2012-12-20, 12:32
pawelbrodnica napisał/a:



nie musiales szukac na Wiki skoro komentatorzy na poczatku wspomieli o tym fakcie :)



Może i racja, aczkolwiek nie wszyscy kumają inglisz :<.

jadoo

2012-12-20, 13:01
Ciekawe jak by wypadła ew. konfrontacja z Bryanem Habaną...

Glugsti

2012-12-20, 13:07
Lomu miał 10,8s na 100 przy wadze 128kg i 196cm wzrostu i nie był takim kurczaczkiem jak ten tutaj, to był prawdziwy byk, a nie jakiś tam strach na wróble, zresztą oceńcie sami :)

PiotrTAG

2012-12-20, 13:15
Jak na prawdziwego murzyna przystało,umie szybko sp***alać.Ciekawie jak by sobie poradził z balastem np. TV,kino domowe,komputer...