18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Carlin Isles - Najszybszy Gracz Rugby

Grillowany • 2012-12-20, 01:03
Jako, że stwierdziłem, iż moja poprzednia wstawka dzisiaj/wczoraj była mega ch*jowa i na bank wyląduje gdzieś w sucharach, postanowiłem wrzucić inny filmik, który znalazłem w necie. Oczywiście jak reszta moich tematów - mało sadystyczne.

Cytat:

Carlin Isles (born November 12 1989) is an American rugby sevens player from Massillon, Ohio. He currently plays for the United States National Team. Before taking up rugby in 2012 ranked as the 36th fastest sprinter in the United States with a 100 metres outdoor personal best of 10.13 seconds, a time that would have been good enough to make the semifinals of the 100 metres at the London Olympics.


~Wikipedia.com

W skrócie - Carlin Isles to hamerykański gracz rugby, który obecnie gra dla amerykańskiej drużyny narodowej. Był klasyfikowany jako 36 najszybszy sprinter w Stanach Zjednoczonych z czasem 10,13 sekund na 100 metrów. No i ciekawostka od Wiki, że ten czas byłby wystarczający do zakwalifikowania się do półfinałów na sto metrów na Olimpiadzie, która odbyła się w Londynie.

Trafiłem na filmik z owym panem i stwierdzam, że ma j***ny kopa i rozmach. Mam nadzieję, że was zainteresuje, bo wiem, że na forum siedzi bardzo dużo ludzi, których jara ten sport (głównie ze względu na brutalność).



Standardowa modlitwa, że po tagach nie znalazło ani po tytule. W szukajce też nic nie było. :dead:

T-Will

2012-12-20, 13:16
Piździelec, jest amerykaninem i wybrał rugby ponad futbolem amerykańskim, bo tam nie miałby takiej przewagi motorycznej i każdy by nim pomiatał.

mateuszjapan

2012-12-20, 13:19
Heh coraz szybsze małpy wrzucacie :D

al...........10

2012-12-20, 13:23
Tak mi się przypomniało jak po jakichś 2 latach bez sportu poszedłem grać w nogę w pełnym wymiarze czasu. Około 20 minuty wyprzedziłem gościa, który gra na co dzień w klubie (tak, kierowca zatrzymał autobus i też klaskał) i do końca pierwszej połowy snułem się po boisku mając wrażenie, że zaraz się porzygam.

tomek1491

2012-12-20, 13:27
1:46 biologiczni rodzice :D

michwy

2012-12-20, 13:34
Ciekawostka: Przyspieszenie tego Pana jest większe niż przyspieszenie ziemskie :D

xsl

2012-12-20, 14:25
Zabrakło podstawowej informacji: to rugby siedmioosobowe (informację autor przemilczał w tłumaczeniu). Ma tyle wspólnego z klasycznymi XV co futsal z piłką nożną. Niby grają jajem, ale zupełnie inne zasady.

Ale chętnie zobaczyłbym jak McCaw wdeptuje go w ziemię.

Pakul24

2012-12-20, 14:59
Kurde ci murzyni to muszą mieć już w genach np. Bolt teraz Isles, ale co się dziwić od tysięcy lat musieli jakoś sp***alać przed gepardami w tej afryce :D

Grillowany

2012-12-20, 17:20
xsl napisał/a:

Zabrakło podstawowej informacji: to rugby siedmioosobowe (informację autor przemilczał w tłumaczeniu). Ma tyle wspólnego z klasycznymi XV co futsal z piłką nożną. Niby grają jajem, ale zupełnie inne zasady.

Ale chętnie zobaczyłbym jak McCaw wdeptuje go w ziemię.



Fakt, masz rację, nie uwzględniłem tego, zapomniałem bądź nie doczytałem, aczkolwiek nie chodzi tutaj o samą grę, a o jego zapie**alanie, więc informacja była ważna, ale nie najważniejsza.

peersil

2012-12-20, 20:31
Japie**ole jak ja bym chciał grać w drużynie rugby ;( czemu mieszkam w polsce... ;(

@Glugsti możesz mi podać link do tego filmiku na yt.?

bo nie mogę go przestać oglądać...

golota1991

2012-12-20, 23:58
sporo jest drużyn w Polsce które graja w rugby , tylko sport u nas mało popularny

KaOeNDeI

2012-12-21, 14:10
"- mówię wam to był Ato Boldon
- to nie był Ato Boldon, Ato Boldon miał bujną czuprynę..." ;)

Kóba

2012-12-21, 15:11
I h*j z tego, że taki szybki. I tak jest tylko murzynem... :roll:

W przyszłości chętnie zobaczę harda po tym jak zderzył się z kimś dwa razy większym od siebie :mrgreen:

Grillowany

2012-12-21, 15:39
peersil napisał/a:

Japie**ole jak ja bym chciał grać w drużynie rugby ;( czemu mieszkam w polsce... ;(

@Glugsti możesz mi podać link do tego filmiku na yt.?

bo nie mogę go przestać oglądać...



W Polsce również rozwija się hamerykański futbol. Aktualnie w Gliwicach działa Gliwice Lions i nawet dobrze sobie radzą. Wiem, że w innych miastach Polski również takie kluby funkcjonują.