18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cargo Terminal Warszawa Drift

BongMon • 2012-12-15, 18:44
drifty na cargo.


j2m2

2012-12-15, 19:59
muzyka psuje efekt. z resztą co ja pie**ole, gdzie tu muzyka :D

tds1974

2012-12-15, 20:04
Kiedy to nagrywano?

Skowroniasty

2012-12-15, 20:16
Piwo za skilla, ch*j w dupe po same płuca za 'muzykę'.

Grillowany

2012-12-15, 20:27
Ktoś wie co on ma w tej zielonej e30stce? Kuce i pojemność? Z zewnątrz ładna, środeczek też pasuje. Propsik za wstawkę.

Piechur23

2012-12-15, 20:33
"I gówno mnie obchodzi co i kto przywiózł na cargo
nagapiłem się już dość na tych co mieli mieć Gallardo
a prokurator zajął im nawet ich starą Mazdę.."

Grzechu_moto

2012-12-15, 20:47
ładnie chłopaki bokami kursują. Mimo to i tak nie lubię marki pojazdów którymi robią robotę.

Manhunt661

2012-12-15, 21:24
Grzechu_moto napisał/a:

ładnie chłopaki bokami kursują. Mimo to i tak nie lubię marki pojazdów którymi robią robotę.




Jak dla mnie, bmw się tylko do tego nadaje, wyjątkiem będzie x6 bo to akurat mi sie podoba :orgazm:

DFM

2012-12-15, 23:17
A teraz mi autor powie czyj to remix ;)

sfx

2012-12-16, 02:54
Banda bezrobotnych dekli ze szrotami, które pchają na codzień bo stawają im w miejskich korkach. Nie raz takich widzę jak swoje beemy z dziewczynami przepychają do stacji albo gdzieś na bok. zwykłe złomy gdzie taki film to ostatnie tchnienie tego samochodu i to tak że modlą się by wytrzymał kilka minut filmu aby fun i respect na dzielni był że youtube to przyjął. Później tylko facebook i inne dziadowskie portale by się pokazać a dziewczyna tego dekla biedna jako jedyna pracuje by go wyżywić i dziecko a i dać mu na naprawę bo rozj***ł jedyny samochód jaki mają nieświadoma do czego debil ten samochód używał.

zróbcie jakiś żyg co miało by oznaczać antypiwo za debilne i frajerske wstawienie takiego gówna.

BongMon

2012-12-16, 03:02
Wiele razy widzę na drogach takich debili jak ty, którzy tamują ruch swoim matizem i traktują samochód jako pojazd do przemieszczania się. A jak ktoś ma pasję to najlepiej mu tego zabronić, ale nie ty jesteś idiotą i wiesz wszystko o każdym wlaścicielu takiego szrotu i to biedacy co katują swoje jedyne auto. Zmartwie cie debilu ci ludzie zazwyczaj mają jeszcze inne auta do przemieszczania się i to że ty jesteś ograniczony i wszystkich przypisujesz jednemu stereotypowi, ktory opowiedział kolega kolegi, którego bolała dupa, że nie ma bmw i jest ciotą bo ma h*jowy samochód.

grzyb_33

2012-12-16, 03:39
j***ć Warszawę pozdro :>

Grillowany

2012-12-16, 03:42
sfx napisał/a:

Banda bezrobotnych dekli ze szrotami, które pchają na codzień bo stawają im w miejskich korkach. Nie raz takich widzę jak swoje beemy z dziewczynami przepychają do stacji albo gdzieś na bok. zwykłe złomy gdzie taki film to ostatnie tchnienie tego samochodu i to tak że modlą się by wytrzymał kilka minut filmu aby fun i respect na dzielni był że youtube to przyjął. Później tylko facebook i inne dziadowskie portale by się pokazać a dziewczyna tego dekla biedna jako jedyna pracuje by go wyżywić i dziecko a i dać mu na naprawę bo rozj***ł jedyny samochód jaki mają nieświadoma do czego debil ten samochód używał.

zróbcie jakiś żyg co miało by oznaczać antypiwo za debilne i frajerske wstawienie takiego gówna.





i rzyg bo rzygać kolego :ok: