18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cargo Terminal Warszawa Drift

BongMon • 2012-12-15, 18:44
drifty na cargo.


ravager1

2012-12-16, 13:17
TomdeX - od kiedy jedynka ma napęd na przód, hm? To, że idioci podkładają zimą kartony pod przednią oś, co wiele razy ludzie ze śmiechem nagrywali, nie oznacza, że to FWD...

blackbird969

2012-12-16, 13:22
TomdeX polecam skorygować słowa odnośnie napędu ;)
http://pl.wikipedia.org/wiki/BMW_E87

Seria 1 ma napęd na tylną oś, kiedyś była robiona ankieta z dużą grupą użytkowników tego auta gdzie właśnie zadawano pytanie odnośnie napędu w serii 1, 90% ankietowanych powiedziało że ma napęd na przód ;) Oczywiście głównie takim kompaktem jeżdżą baby więc co się dziwić. Gdzieś na YT był nawet filmik jak jedna próbuje wypchać takie BMW ze śniegu i pod przednie koła wrzuca deseczki i co tam jeszcze ma pod ręką żeby go rozbujać ale oczywiście nic to nie daje bo przód tylko hamuje przez to, a tył dalej się kreci.

Metyl30

2012-12-16, 13:43
co on starym poldoniezem nak***ia ??

Kaciaj

2012-12-16, 13:43
a taka fajna miejscówka była .... szkoda.

alex88

2012-12-16, 13:48
Powinien usztywnić sobie fotele, albo wstawić kubły na sztywno, bo te za mocno pracują i na pewno ma gorsze czucie samochodu .

KanapkaZMP

2012-12-16, 14:05
k***a... uszy mi krwawia

wedzio

2012-12-16, 14:40
Gary Muwaut napisał/a:

jakiś zlot e36????


tylko to E30 smigaja ;]

pkh napisał/a:

Fajnie kolesie lecą bokiem, też bym tak pośmigał ale nie mam bogatych rodziców i stać mnie tylko na 19 letnią astrę a nie e30 :)


przecierz to też 20-letnie auta i może nawet w cenie astry :)

Czajol3

2012-12-16, 16:23
kUr*a ale zielone rzęzidło nic dziwnego że maska się nie domyka

bania88

2012-12-16, 16:39
TomdeX napisał/a:


Do tego na przód napęd... BMW na przód napęd... niezłe jaja sobie ci Bawarczycy robią. To tak jakby facetowi odjąć pindola...

Swoją drogą "trójeczki" to chyba wygrywają w kategorii cena/jakość jeśli chodzi o drift, są dość tanie, zamienniki też dość tanie, ogólnie idealne auto do driftu dla początkującego.


Rozj***les mnie ta swoja wiedza o BMW 1 i jej napedzie na przod :homer:

I tak apropo:

Nikczemny_Płód

2012-12-16, 17:38
pie**olicie, BMW właśnie teraz wydalo chyba najładniejsze swoje autko, no zaraz po Zagato. Jak BMW mi się nie podobało nigdy, tak 4 odj***na po całości.

jaro318

2012-12-16, 19:04
sfx napisał/a:

Banda bezrobotnych dekli ze szrotami, które pchają na codzień bo stawają im w miejskich korkach. Nie raz takich widzę jak swoje beemy z dziewczynami przepychają do stacji albo gdzieś na bok. zwykłe złomy gdzie taki film to ostatnie tchnienie tego samochodu i to tak że modlą się by wytrzymał kilka minut filmu aby fun i respect na dzielni był że youtube to przyjął. Później tylko facebook i inne dziadowskie portale by się pokazać a dziewczyna tego dekla biedna jako jedyna pracuje by go wyżywić i dziecko a i dać mu na naprawę bo rozj***ł jedyny samochód jaki mają nieświadoma do czego debil ten samochód używał.

zróbcie jakiś żyg co miało by oznaczać antypiwo za debilne i frajerske wstawienie takiego gówna.



Ciebie to chyba tatuś za młodu penisem po czole lał,lub brakowało Ci matczynych pieszczot w młodosci...Zastanawiam sie jakim Ty kondonem sie przemieszczasz

ziooo

2012-12-16, 19:33
I to jest drift a nie to co te pseudo driftingi pod tesco kreca baczki bo sniegu napadalo :D

2fast

2012-12-18, 20:50
wszystko by bylo fajnie, ale to krecenie kierownica jedna reka... ughhhh :-? :-|