18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cała prawda o Unii i Pisiorkach.

Crewloor • 2013-12-18, 23:50
Abstrah*jąc już od samej postaci Majewskiego, to przyznam, że akurat to mu się udało. Trafne zestawienie Prawie i Sprawiedliwych.


femi666

2013-12-19, 13:59
@Jebiesz żółcią na ruskich, na innych co mówią ze socjal w każdej postaci jest zły, na tych co na kaczke cisną i teraz powiedz NIE JESTEM ZMANIPULOWANYM PISOWCEM.

Wolf3D

2013-12-19, 14:09
femi666 napisał/a:

@Jebiesz żółcią na ruskich, na innych co mówią ze socjal w każdej postaci jest zły, na tych co na kaczke cisną i teraz powiedz NIE JESTEM ZMANIPULOWANYM PISOWCEM.



Nie jestem... mi po prostu zależy abyście sami zaczęli sprawdzać i szukać prawdy. Na własną rękę. Nie słuchać ale myśleć i sprawdzać abyś pomyślał "a nóż mnie ten dziennikarzyna okłamuje" -sprawdze go...

U mnie zaczęło sie gdy zacząłem szukać zdjęcia Rydzyka w Maybachu... tak z czystej ciekawości. A potem to już jest z górki...

Duentar

2013-12-19, 15:29
Wolf3D napisał/a:



UP juz pisałem że nie miał wyjścia podpisał ten układ jako ostatni powtarzasz propagandę tvn-u.



Miał wyjście. Kto powiedział jakie będą konsekwencje nie podpisania Traktatu?
A nawet jeśli rzeczywiście. To Polacy wybierają gościa, który ślubuje bronić suwerenności kraju etc. Skoro nie był w stanie sprostać temu zadaniu to dlaczego kandydował? Wiedział jakie jest przyrzeczenie. Nawet jeśli byłoby to wszystkim nie na rękę, to co? Jakie będą konsekwencje?
Bywały kraje, że człowiek walczący w to czemu przysięgał, był skazywany na więzienie. Dopóki był prezydentem był nie do ruszenia. Myślę, że zdecydowanie lepiej spędziłby lata w więzieniu niż będąc zdrajcą i bawiąc się w takie gierki (chociażby traktat lizboński: podpiszę/nie podpiszę).

Poza tym - Traktat Lizboński miał być podpisany - jeszcze zanim objął urząd prezydenta wszyscy wiedzieli z czym może się to wiązać.
Propaganda TVNu była taka, że nasz prezydent jest zły bo NIE CHCE PODPISAĆ traktatu.

Taką samą politykę prowadziły media w Czechach. Vaclav Klauss się sprzeciwiał, mimo że wszyscy mieli ciśnienie aby podpisywać traktat. Powiedział, że nie podda suwerenności kraju, a Czesi sami będą mogli zdecydować w kolejnych wyborach. To był tak bardzo "zły" prezydent, tak wszyscy go obrażali - ale Czesi wybrali go na drugą kadencję 8-)
Chyba Czesi mają już to podpisane, ale wiem, że podczas I kadencji Vaclav się nie ugiął. I to się liczy.


Podsumuję:
Lech Kaczyński oraz jego brat Jarosław Kaczyński są ZDRAJCAMI
odpowiedzialymi za poddanie suwerenności Polski i złożenie jej na ręce Unii Jewropejskiej oraz próby utworzenia 100tys. armii europejskiej (i wiele innych).

sa...........os

2013-12-19, 15:38
W sumie ch*j kładę na tą całą politykę, ale by głosować na PiS, to już trza na prawdę być totalnie oderwanym od rzeczywistości oraz mieć krótką i wybiórczą pamięć.
Ci goście nawet nie dają złudzeń że, mogliby coś konkretnego zdziałać. Jeszcze jak mi ktoś pie**oli, że to partia prawicowa, to już w ogóle kapcie z nóg spadają.
Wystarczy pomachać polską flagę, wytrzeć buty godłem i wmówić kibolskim zjebom że są przyszłością narodu i już się ma elektorat jak ta lala.

Wolf3D

2013-12-19, 16:38
Duentar napisał/a:



Miał wyjście. Kto powiedział jakie będą konsekwencje nie podpisania Traktatu?
A nawet jeśli rzeczywiście. To Polacy wybierają gościa, który ślubuje bronić suwerenności kraju etc. Skoro nie był w stanie sprostać temu zadaniu to dlaczego kandydował? Wiedział jakie jest przyrzeczenie. Nawet jeśli byłoby to wszystkim nie na rękę, to co? Jakie będą konsekwencje?
Bywały kraje, że człowiek walczący w to czemu przysięgał, był skazywany na więzienie. Dopóki był prezydentem był nie do ruszenia. Myślę, że zdecydowanie lepiej spędziłby lata w więzieniu niż będąc zdrajcą i bawiąc się w takie gierki (chociażby traktat lizboński: podpiszę/nie podpiszę).

Poza tym - Traktat Lizboński miał być podpisany - jeszcze zanim objął urząd prezydenta wszyscy wiedzieli z czym może się to wiązać.
Propaganda TVNu była taka, że nasz prezydent jest zły bo NIE CHCE PODPISAĆ traktatu.

Taką samą politykę prowadziły media w Czechach. Vaclav Klauss się sprzeciwiał, mimo że wszyscy mieli ciśnienie aby podpisywać traktat. Powiedział, że nie podda suwerenności kraju, a Czesi sami będą mogli zdecydować w kolejnych wyborach. To był tak bardzo "zły" prezydent, tak wszyscy go obrażali - ale Czesi wybrali go na drugą kadencję 8-)
Chyba Czesi mają już to podpisane, ale wiem, że podczas I kadencji Vaclav się nie ugiął. I to się liczy.
[...]



Przeciez ci napisałem ze to nie jest piaskownica. A kto chciał do UE? Powiedziałeś A trza powiedzieć B. Wtedy to dopiero byłby wstyd na całą europe. Wszyscy podpisali ale kaczyński nie.. przeczytaj 100 razy co napisalem może zrozumiesz.

Cytat:

Dopóki był prezydentem był nie do ruszenia.


I tak był nie do ruszenia.. a potem samolot spadł rozj***l sie w drobny mak o drzewko leśne jeszcze dodając że tam było same błoto.[/quote]

Duentar

2013-12-19, 17:08
Wolf3D napisał/a:



Przeciez ci napisałem ze to nie jest piaskownica. A kto chciał do UE? Powiedziałeś A trza powiedzieć B. Wtedy to dopiero byłby wstyd na całą europe. Wszyscy podpisali ale kaczyński nie.. przeczytaj 100 razy co napisalem może zrozumiesz.


I tak był nie do ruszenia.. a potem samolot spadł rozj***l sie w drobny mak o drzewko leśne jeszcze dodając że tam było same błoto.



Jak się wchodziło do Unii to już był to gest woli integracji oraz wolnego handlu i przemieszczania się. Jak można powiedzieć, że wstydem jest zgadzanie się na podpisanie papierka, nad którym pracowano (dopracowywano), po naszym wejściu do Unii. Wcześniej nikt nam nie mówił, że musimy oddać suwerenność aby należeć do "wspólnoty".

Poza tym... Już słyszało się, że piloci nie mają nic do gadania - wcześniej też były przypadki, gdzie np. Kaczyński żądał lądowania w Tsibillissi, a pilot stwierdził, że to zagraża karkowi jego oraz tego idioty, który nie miał jakiegokolwiek pojęcia na temat lotów powietrznych od strony technicznej.
Uważam, że to był wypadek.
Jednak jest malutka szansa, że był to sabotaż. Daję temu 2% szansy. Wiesz co to było? To co wspomniałem - gierki polityczne.
Jest wiele przesłanek by twierdzić, iż Kaczyński szantażował cholernie wiele ludzi teczkami z WSI. W końcu dostał w czapę - albo się coś ujawnia, albo nie, on z kolei wolał szantażować ludzi mając nadzieję na działania/decyzje z ich strony. Oczywiście działania mogły zostać podjęte - aby go wyeliminować. Jakoś po nim zbyt bardzo nie płaczę, a uwierz mi - 6 lat śledziłem poczynania PiSu, miałem znajomego działacza w PiSie i cholernie wierzyłem w Kaczyńskich... Szedłem wraz z całym tłumem złożyć mu "hołd" na Wawelu. k***a... Nawet nie wiesz, co to dla mnie za wstyd żyjąc z tym teraz, że złożyłem hołd zdrajcy.

Jakoś nie płaczę za nim za bardzo. Mam nadzieję, że drugi Kaczyński spędzi część swojej starości w więzieniu. Nie wiem czy dożywocie, czy 10 lat, czy 5. Nie znam się na prawie oraz na wyrokach, choć dla mnie intuicyjne jest dożywocie. Mam nadzieję, że będzie w takiej dupie w jakiej powinien być obecnie Jaruzelski.

witmac

2013-12-19, 17:22
Prawicowy ból dupy wyczuwam

Madroxx

2013-12-19, 19:29
Dobra, dobra jeszcze zobaczymy. Teraz szczekacie na PO i wielbicie PIS a jak PIS będzie u władzy to będzie na odwrót.

Weźcie się kur*a zastanówcie popadacie ze skrajności w skrajność Donald jest blee to teraz będę glosować na Kaczkę. Jak się nie zmienicie to za 5 lat znowu będzie rządzić PO.

Przestańcie chodzić do tych kościołów bo wam czarni robią pranie z mózgu.

Zobaczymy za 5 lat :)

Wolf3D

2013-12-19, 23:44
Co do traktatu lizbońskiego była to reforma UE... niestety jeśli już weszliśmy z plusami i minusami. Zawsze jest tak w zyciu że jak coś podpisujesz to umowa może sie zmienić. Możesz ją rozwiązać ponosząc jakieś koszty. Poczytajcie na Wikipedii. Niektóre prawa są na plus inne na minus. Tak to już jest.

@UP Drogi kolego nie chodzi o to żeby wybrać PiS i osiąść na laurach. Z władzą trzeba walczyć zawsze bo tylko wtedy będzie ona nasza... dopóki jesteśmy podzieleni to włos z głowy im nie spadnie.

Dodam jeszcze żebyście sie zainteresowali rynkiem medialnym w Polsce. A więc 80% wydawnictw prasy w Polsce to Axel Springer firma niemiecka która za swój cel (wikipedia) wybrała pojednanie niemiecko-żydowskie. Nie ma problemu jednak dlaczego kosztem Polski? Masz obcy kapitał w szerzeniu opinii ludzi który nie jest zgodny z naszą racją stanu. Patrząc na TV to chyba juz sami wiecie tvn - walter - żyd. Takie ITI posiada udziały w radiach itp... stąd masz wrażenie że wszyscy mówią jednym głosem a tylko PiS coś mąci albo pie**oli bez sensu.. ale to tylko opinia dziennikarzy którą potem słuchasz i sie zgadzasz. Mataczyć medialnie można bardzo łatwo jest wiele przykładów kłamstw tvn na youtube.

Co do tematu Smoleńska i lotów Kaczyńskiego ja sie na tym nie znam. Nie jestem specjalistą w temacie. Równie dobrze może to być przygotowanie pod Smoleńsk. Nie takie rzeczy służby robiły. Poczytaj książek to sie dowiesz co juz robiono w czasach zimnej wojny. Smoleńsk i Gruzja to przy tym pikuś.

Musicie wziąć pod uwage iż to że wojny nie ma nie oznacza ze służby czy to rosji czy amerykańskie śpią spokojnie i mają wszystko w nosie. Rosja na 100% ma swoich ludzi w Polsce... Czy to trudne mając prawie nie ograniczone środki? Sami pomyślcie.

Najpierw musicie zacząć myśleć i zobaczyć kto was przez ostatnie 20 lat okłamywał tylko wtedy jest szansa.