18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cała prawda o Unii i Pisiorkach.

Crewloor • 2013-12-18, 23:50
Abstrah*jąc już od samej postaci Majewskiego, to przyznam, że akurat to mu się udało. Trafne zestawienie Prawie i Sprawiedliwych.


gorbaczow7

2013-12-19, 10:15
Niech już ten szymuś sp***ala jest żenujący

el...........wy

2013-12-19, 10:18
@Imie_jego_44 , co k***a ? :D

Archeolog

2013-12-19, 10:19
Imie_jego_44 napisał/a:

Widać tefałensowski benkart spina się bo widzi, że Profesor Kaczyński prawdopodobnie wkrótce wróci na należne mu miejsce wodza narodu i weźmie się za takich jak on.



O ja pie**ole... :facepalm:

pazuzu

2013-12-19, 10:23
taka jest prawda że PIS i jareczek pedałek to hipokryci, na każdym kroku krytykują UE ale kiedy trzeba to biorą stamtąd pieniądze albo jedzie na ukraine i popiera wstąpienie do Unii. lepiej by sobie żonę znalazł a nie się pcha do polityki

voidinfinity

2013-12-19, 10:29
Eeee słabiutko nawet jak na Majewskiego. Takie na siłę, że aż się zmęczyłem oglądając. Jak już po pisiorach jechać - to przynajmniej za coś konkretnego, bo to dla mnie jest przykładem pluralizmu a nie rozdwojenia jaźni (wszak mowa o dwóch osobach a nie jednej).

Przykładem rozdwojenia jaźni - jest podnoszenie podatków, kiedy obiecało się ich obniżenie. Znacie kogoś takiego :-P

ragdolkiler

2013-12-19, 11:12
dobre. pis obrońca suwerenności a traktat lizboński lechowi się miło podpisywało. pis, po, rp, sld jedna paczka w sejmie się kłócą a potem pewnie razem idą na wódkę...

Wolf3D

2013-12-19, 11:15
GÓWNO A NIE PRAWDA!!! Kaczyński musi obracać sie między UE a Rosją... to jest wielka polityka a nie dziunia sikorska albo rudy tusek to dzieci w rządzie. Tylko komuszy motłoch albo żydowski bajzel kipi nienawiścią do Polski i Polskiej racji stanu. Nauczcie sie tego że Kaczyński jest zły tylko dla antyPolaków!!!

@UP Moj drogi.. Kaczyński traktat lizboński podpisał jako ostatni Kraj UE. Nie miał wyjścia. To jest polityka a nie zabawa dzieci w piaskownicy jak masz dzisiaj.

Narzekacie na sądy na podatki, na niesprawiedliwość... a sami słuchacie żydowskiej propagandy i jej przyklaskujecie. Tusk daje wam podatki które UE każe mu nałożyć do 2018 roku. Państwo Polskie to jedna wielka bieda 13% ludzi żyje na skraju ubóstwa wg. komisji europejskiej. Najmnniej małżeństw od 1945r!!! A kryzys to wam tusk zaserwował podniszeniem podatków. Zachodznie firmy wyprowadziły z Polski 450 mld zł. A część tylko tej sumy zostało wpompowane przez UE i jeszcze w kredycie. Jak chcecie żyć w takim kraju to dalej pie**ol ze PiS to to samo co PO.

Dalej słuchaj że Polska jest biedna przez kościół ale tego ile komuna kosciołowi zabrała i ile jesteśmy winni kasy kościołowi to juz cisza.

Słuchaj urbana i olejnik i innich sk***iałych "polaków" pracujących dla żydowskiej propagandy a potem płacz bo podatki wysokie...

Polak88

2013-12-19, 11:23
Wrzucacie takie gówno i reklamujecie tego pedała, niech się k***a do uczciwej pracy weźmie baran a nie debila z siebie i z innych przy okazji robi.

pseudo gwiazdy Polskie, chyba k***a żydowskie gwiazdy pedały j***ne

el...........wy

2013-12-19, 12:22
@Wolf3D, pie**olisz jak potłuczony, nie masz o niczym pojęcia tylko rzucasz kilka haseł kaczyński i tusk to jedno i to samo , tylko kaczor jest bardziej bogobojny i ot cala różnica. Ale wytłumacz mi jedno panie łebski, skąd kaczyński weźmie pieniądze na swój projekt 3 milionów mieszkań? bo zakładam , że nie ze swojej oszczednościowej skarpety spod łóżka

Zielonek92

2013-12-19, 12:35
Majewski tak bardzo stara sie zarobic coś na YT

Wolf3D

2013-12-19, 13:29
elBiaauawy napisał/a:

@Wolf3D, pie**olisz jak potłuczony, nie masz o niczym pojęcia tylko rzucasz kilka haseł kaczyński i tusk to jedno i to samo , tylko kaczor jest bardziej bogobojny i ot cala różnica. Ale wytłumacz mi jedno panie łebski, skąd kaczyński weźmie pieniądze na swój projekt 3 milionów mieszkań? bo zakładam , że nie ze swojej oszczednościowej skarpety spod łóżka



k***a skąd? a co myślisz ze kasy nie ma? Jak sie buduje najdroższe autostrady na świecie i osłony dźwiękochłonne dla LASU!!! Zapraszam na autostrade koło gliwic) to kasy nie ma!!! No bo skąd!?!?! Jak sie wydaje kase na gender a nie na lekcje fizyki lub historii to kasy nie ma... Jak sie roztwania cały majątek PAŃSTWA to trudno żeby kasa była. ALE jak zaczniesz oszczędzać przestaniesz wydawać na pierdoły i ministrowie będą nie wybierani wg. butów to zapewniam Cie kasa sie znajdzie. Płacimy na to podatki.

Jakim cudem dzieci w szkole nie mają na obiad a pieprzony przestępca ma dietetyków w więzieniu?!?!?!

Nasłuchaliśćie sie ze EURO to był skok ewolucyjny... kto z was był na nowym stadionie? i na czym bo chyba nie na piłce nożnej... Plan zakładał DWA RAZY WIĘCEJ DRÓG itp. nasłuchasz sie żydowskiego tvn-u że był sukces i w to wierzysz.

Trzeba być kompletnym ślepcem i ignorantem aby nie widzieć tego co sie dzieje w tym Państwie. Jak sprzedane wszystkie największe firmy (PIS sprzedał 19 spółek) PO I SLD po 800!!! Naszych Polskich firm!! Masz coś z tego? Dostałeś choćby mniejsze podatki? Dopłaty do mieszkań? No jasne że nie bo ZUS kupił sobie nowe marmury...

I nie mój drogi ja nie pie**ole jak potłuczony ja wiem co sie dzieje i to widze. Ty jestes zbałamucony propagandą i jesteś jak pies Pawłowa... ślina leci bo dzwoneczek zabił. Tak Cie wyszkoliła propaganda. Nie jestes temu winny ale wystarczy zacząć myśleć.

Ps. Sam kiedyś głosowałem za PO jakieś 10 lat temu.. czytałem wyborczą... oglądałem tvn.. i na rydzyka reagowałem jak ten pies pawłowa... a jak ktoś mówił o zydokomunie to myślałem ze jakiś idiota... doskonale więc wiem co siedzi wam w głowach i jaka propaganda bo sam w tym siedziałem. Od Ciebie zależy czy weźmiesz czerwoną tabletkę czy niebieską. Od Ciebie zależy czy ich propaganda będzie miała sens. I jeszcze jedno... oboje chcemy tego samego, Bogatej Polski i uczciwie zarobionej wypłaty. Problem jest tylko taki że Ty jesteś po złej stronie nie ze swojej winy!!! Ale od Ciebie zależy czy sie obudzisz czy nie.

Pozdrawiam Serdecznie

Duentar

2013-12-19, 13:56
CYCONAUTA napisał/a:

przyklad jak zarobic i sie nie narobic. wymaluj se ryja rob z siebie debila i jedz po kaczynskim. cala publika twoja i rów wylizany na glanc



Popieram każdą inicjatywę ośmieszenia/zniszczenia wszystkich partii będących obecnie w sejmie.
Mam to gdzieś czy kaczyński robi mniej złego czy więcej. Jest narodowym socjalistą, narodowym socjalistą był również Hitler. Lech kaczyński jest zdrajcą Narodu polskiego, poprzez podpisanie Traktatu Lizbońskiego, a jarek jak jego brat bawił się "w politykę", próbował utworzyć 100tys. armię europejską.

Czyli jakbyśmy chcieli odejść z unii, to unia mogłaby wystawić armię, aby "ustabilizować" sytuację w kraju.

che.guevara

2013-12-19, 13:58
TempT napisał/a:

PiS wygrywa ostatnio w każdym z sondaży, więc nagonka musi być. Zobaczcie, że ostatnio każdy na nich najeżdża.



Jak dają powody to się na nich najeżdża. Trudno naprawdę interesować się politykę, mieć przynajmniej śladowe ilości inteligencji i nie najeżdżać na PiS.

Wolf3D

2013-12-19, 13:59
Duentar napisał/a:



Popieram każdą inicjatywę ośmieszenia/zniszczenia wszystkich partii będących obecnie w sejmie.
Mam to gdzieś czy kaczyński robi mniej złego czy więcej. Jest narodowym socjalistą, narodowym socjalistą był również Hitler. Lech kaczyński jest zdrajcą Narodu polskiego, poprzez podpisanie Traktatu Lizbońskiego, a jarek jak jego brat bawił się "w politykę", próbował utworzyć 100tys. armię europejską.

Czyli jakbyśmy chcieli odejść z unii, to unia mogłaby wystawić armię, aby "ustabilizować" sytuację w kraju.



UP juz pisałem że nie miał wyjścia podpisał ten układ jako ostatni powtarzasz propagandę tvn-u.