18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cała prawda o kościele katolickim

Samudaripen • 2015-02-20, 15:03

Filmik po angielsku, ale mówią bardzo wyraźnie używając podstawowych słów(przynajmniej tak mi się wydaje), więc łatwo zrozumieć. Proszę się nie obrażać, materiał zamieszczony w celach humorystycznych.

Lech1111

2015-02-20, 16:27
To fajnie miał, mi nie dali się nawet wypisać z j***nej religii w liceum (18 miałem), jak frajer jako jedyny nie sfałszowałem podpisu rodziców, przynajmniej nie od razu.

prawda

2015-02-21, 00:43
dawno sie tak nie usmialem, leci piwo :-D

Murm

2015-02-21, 11:42
'cala prawda o kosciele katolickiem' blablabla, calusienka k***a prawda. Bez ogladania wiem, ze to bedzie nieobiektywna krytyka kosciola, a nie 'cala prawda o kosciele katolickim'. Za bezczelne klamstwo, nie ma piwa.

androgenius

2015-02-21, 12:10
Murm napisał/a:

'cala prawda o kosciele katolickiem' blablabla, calusienka k***a prawda. Bez ogladania wiem, ze to bedzie nieobiektywna krytyka kosciola, a nie 'cala prawda o kosciele katolickim'. Za bezczelne klamstwo, nie ma piwa.



No, zaczyna sie :amused:

Lyck

2015-02-21, 12:27
No to mam dla was propozycje, przejdzcie na islam, albo pozostancie ateistami, muzułmanie dzięki temu was wyjebią w dupę... Dziękuje i nie pozdrawiam (aha, bycie ateistą to jest w ch*j lewicowe... wiec pie**olcie się)

wilkoala

2015-02-21, 13:47
Zajebiste ,szkoda tylko że całość Louis C.K. bezwstydnie zerżnął z South Parku.

Samudaripen

2015-02-21, 15:03
Materiał humorystyczny do polityki i religii :homer:

McMenel

2015-02-21, 17:12
Samudaripen napisał/a:

Materiał humorystyczny do polityki i religii :homer:


Tutejsi moderatorzy mają syndrom zbyt małego penisa i rekompensują sobie to władzą. Wywalają tematy tam gdzie im się podoba.

pakozi

2015-02-21, 17:23
Oho, zaczyna się, lecę po popcorn i colę, bo będzie śmiesznie w komentach :D

gojlad

2015-02-21, 17:28
Dobra, a kiedy k***a zrobią coś o zj***nym islami i innych zj***nych religiach? Bo tylko j***nie tylko o chrześcijaństwie robi się już nudne i nie jest tak śmieszne jak kiedyś. Chyba, że się boją akcji z francji....

Pa...........ć

2015-02-21, 17:35
Lech1111 napisał/a:

To fajnie miał, mi nie dali się nawet wypisać z j***nej religii w liceum (18 miałem), jak frajer jako jedyny nie sfałszowałem podpisu rodziców, przynajmniej nie od razu.



Mi wmawiali że tak nie wolno a ksiądz który mnie "uczył" wiedział że nie wierzę i chciał mnie upie**olić. Wychodził mi but na półrocze z religii i żadna z tych zasranych starych p*zd w szkole nie chciała mi pomóc z tym j***nym pedofilem, wszyscy łącznie z dyrektorką mówili mi że się nie da. Wystarczył jeden telefon do kuratorium i na drugi dzień nagle cudownie znalazły się deklaracje. Wypisałem się w trybie k***a-natychmiastowym a ksiądz dostał ode mnie kopa w dupsko, j***ny mały pulpet

wo...........rz

2015-02-21, 17:38
Matko bosko, papierza obrarzajo.

Loaloa

2015-02-21, 18:18
Dawać sadolowe kołtuny, do obrony pasibrzuchów w sukienkach, tylko nie zaśpijcie jutro na mszę.