18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cała prawda o kościele katolickim

Samudaripen • 2015-02-20, 15:03

Filmik po angielsku, ale mówią bardzo wyraźnie używając podstawowych słów(przynajmniej tak mi się wydaje), więc łatwo zrozumieć. Proszę się nie obrażać, materiał zamieszczony w celach humorystycznych.

jehehej

2015-02-21, 19:18
i co wy na to katolicy, prawda boli? :D

grzesiek141

2015-02-21, 19:33
"Jezu", przecież to oczywiste, że nie wszyscy księża rżną ministrantów w dupe. Niektórzy wolą lodzika.

Psowa

2015-02-21, 20:05
Ach ten ból dupala :D
Widzę że wierzący nadal chcą wrócić na piedestał w konkurencjach: pie**olenie głupot, j***nie focha o żart/parodię, brak dystansu do siebie, najszybszy foch, pie**olenie mądrości i wmawianie kompletnego kłamstwa. Przykro mi, po ostatnich mistrzostwach nadal prowadzą preotestujący rolnicy* którzy wygrali w cuglach z protestującymi górnikami*.
Chociaż argument "GDYBY k***A NIE MY TO IZLAMIZTY BY WAM ŁBY ŁODCINOŁY KATOLE 9999 > GIMOATEUSZE 0" To pie**olone apogeuom debilizmu i daje wam szanse na podium.

Żeby się nie zachowywać jak katol napiszę dlaczego ten argument jest z dupy:

1. W ch*j robicie przeciwko islamistom, chyba że mamy was chwalić za sam fakt że nimi nie jesteście, to będzie debilizm podobny do tego z mtv - "Mamo mamo, mam 18 lat i jeszcze nie zostałam dz**ką, kup mi samochód", logika ta sama. Przytoczycie mi tu pojedyncze akcje obrzucania meczetów kamieniami czy te niedawne wyścigi świnek?
2. Jesteśmy zbyt biedni (nawet ze skłonnościami urzędasów do mnożenia kwoty zasiłku przez poziom brudu skóry i tak tylko cyganie są tu w stanie wyżyć nie pracując, ale te karaluchy przetrwają na socjalu nawet na bezludnej wyspie) żeby nam się tu kuposkórzy miłośnicy kóz osiedlali - moglibyśmy zamiast w 98% katolopatolo być wyznawcami latającego potwora spaghetti i nic by się w tej kwestii nie zmieniło (ok, może byśmy byli parę symbolicznych % bogatsi dzięki brakowi konieczności włażenia dziadkom w sutannach w odbyty i dawania im tony ziem, budynków i przywilejów).
3. Umowność - albo postępujecie jak "prawdziwi" Chrześcijanie i ch*ja robicie islamistom, bo to wbrew waszej religii żeby krzywdzić kogokolwiek (chyba że dzieci/niewolników), albo z nimi walczycie i ch*ja jesteście a nie chrześcijanie.

Konkluzja - przeczytajcie pie**oloną książkę wszelkiej wiedzy zwaną biblią i spróbujcie rozruszać komórki mózgowe (obie).

* - tak jak rolnicy w większości są spoko, a sporo górników reprezentuje postawę taką jak każdy normalny człowiek by prezentował na ich miejscu (dostaję tonę hajsu za robotę która ni ch*ja nie jest cięższa ani niebezpieczniejsza/szkodliwsza dla zdrowia od 1/3 robót fizycznych to się cieszę i siedzę cicho żeby jej nie stracić), tak ci protestujący to k***y tak głupie i chciwe że nawet nie ma do czego porównać, bo przebijają wszystko.

f1n

2015-02-21, 20:07
większego gówna nie było?

McMenel

2015-02-21, 20:13
f1n napisał/a:

większego gówna nie było?


Było ale niestety przy tworzeniu tematu twoja morda wykrzaczala serwery sadola.

TrollJaskiniowy

2015-02-21, 20:13
Nie obraziło mnie to choć jestem katolikiem, no bo Bóg chyba mnie stworzył pod jego podobieństwo no to jak mogę śmiać z innych ludzi to mogę śmiać się z Boga. Bóg jest ze mną bo beze mnie by nie było Boga! :D

ellsworth

2015-02-21, 20:49
A tak na marginesie, nie rozumiem jak jakakolwiek myśląca kobieta może być katoliczką. Nie chodzi mi o żadne nawiedzone feministki, tylko po prostu o normalne kobiety. Czy one nie widzą, że w kościele katolickim ich wartość jest ledwie odrobinę większa niż w islamie? W KK nie mogą być kapłanami i nie mogą mieć ŻADNEGO wpływu na ten kościół. Na prawdę, trudno znaleźć w cywilizacji zachodniej drugą tak dyskryminującą ludzi organizację i w sytuacji gdzie w innych odłamach chrześcijaństwa kobieta ma absolutnie takie sama prawa jak mężczyzna nie jestem w stanie pojąć jak jakakolwiek kobieta może być katoliczką.