18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cała prawda o cyganach

ro...........k5 • 2013-04-29, 20:56
W piątek oglądałem z siostrzeńcem bajkę, jak widać z pozoru niewinna już od najmłodszych lat uczy dzieci prawdy o cyganach.




Wiedzieli to już w 1996..

2 krótkie fragmenty dzwonnika z notre dame, specjalnie dla was ściągnąłem wycinałem 8-)

zielak300

2013-04-29, 23:13
Shatter napisał/a:

Tu macie prawdę o cyganach polaczki...



Wow, myślałem, że widziałem już wszystkie nagrania testo ;D. Piwko.

No ale coś w tym jest. Żyd i cygan mają złote rolexy na łapie, a polak tylko torbę z biedronki ;/

oc...........an

2013-04-29, 23:24
@Shatter, nie mogę się z Tobą zgodzić co do wstawionego filmiku, bo wszyscy wiemy, że Don Wasyl deRoma nie jest prawdziwym cyganem, a podróbką ;)

Wstawiam dowód:


0:13-0:17


Dudeczek, gratulacje stary, złamałeś sadisticową enigmę! Tak, Shatter jest (tajnym) agentem koszernych specsłużb państwa żydowskiego i działa w PL pod pseudonimem "Szabasowa Chała". My w Związku Radzieckim dobrze znamy jego, bo wieczna jest przyjaźń agentów sowjeckich i żydowskich. Jako agent, Shatter jest opłacany przez Palikota, który płaci mu naklejkami z pokemonami (ale często zalega z płatnościami). Znam go, jako że jestem agientem Imperium Rosyjskiego (wypłate dostaję w postaci przeterminowanych antydepresantów i naturalnie, za pośrednictwem SLD) i parę razy współpracowaliśmy, oczywiście na szkodę państwa Polskiego ;)

Wstawiam zdjęcie, które wczoraj sobie zrobiliśmy na zjeździe syjonistycznym. Proszę zachować pełną powagę i szacunek, bo to my na tych zdjęciach (od lewej: ja, Shatter i Pener, który prosił, żeby nie ujawniać, że to on)




Ale niestety będziemy musieli Shatter poważnie porozmawiać, bo po raz kolejny wstawiasz filmiki cygańskich agentów, które jawnie były oznaczone jako "Top Tajne". Jak tak dalej pójdzie, to może to być największy wyciek informacji od czasów agenta Testovirona (dla was psy Pan Łukasz ;) ), który zdradził wiele tajemnic komunjistyczno-syjonistycznych rządów (z płynem ZIRH na czele).

Vendal

2013-04-29, 23:36
Cytat:

Wstawiam zdjęcie, które wczoraj sobie zrobiliśmy na zjeździe syjonistycznym. Proszę zachować pełną powagę i szacunek, bo to my na tych zdjęciach (od lewej: ja, Shatter i Pener, który prosił, żeby nie ujawniać, że to on)



Ponieważ Shatter jest w środku to pozwolę sobie wstawić zdjęcie.


Spedi

2013-04-29, 23:40
Esmeralda wcale zła nie jest

Shatter

2013-04-29, 23:44
Nie rzycze sobje!
Oto moje zdjęcie.I jak?Coś zrobicie polaczky?Nie?Tak myślałem...

RumAndCola

2013-04-30, 00:16
boże pomóż mi i prowadź

astmuus

2013-04-30, 00:19
Shatter napisał/a:

Nie rzycze sobje!
Oto moje zdjęcie.I jak?Coś zrobicie polaczky?Nie?Tak myślałem...
Obrazek



Za kelthuza zawsze piwo :amused: .

zielak300

2013-04-30, 00:37
Shatter napisał/a:

Nie rzycze sobje!
Oto moje zdjęcie.I jak?Coś zrobicie polaczky?Nie?Tak myślałem...
Obrazek



Dobra, starczy. Nie próbuj naśladować Pana Testo. On ma wyższe studia.

Vi...........et

2013-04-30, 08:07
Ja pie**olę, każdy szanujący się użytkownik Sadola wie, że Shatter to troll i nie powinno się nawet czytać jego komentarzy. A na dodatek wkleja zdjęcie Kelthuza, że to niby autoportret...a jeśli nie, to jeszcze gorzej, bo o tej personie krążą bardzo śmieszne plotki w podziemiu. Zignorować i po sprawie.

astmuus

2013-04-30, 08:19
Vinterlandet, nareszcie ktoś mądry się znalazł D:.

donplicco

2013-04-30, 08:23
@shatter
Cyganie nie mają wcale tak kolorowo, nie wiem, czy może słyszałeś kiedyś o społeczeństwach kastowych. Prawda jest taka,ze większość cyganów jest zmuszana do żebrania po ulicach, a Ci cyganie "z góry" zbierają z tego profit.

Palozz

2013-04-30, 14:12
Shatter ty gnoju cholerny. Robisz pałę cyganom za zaj***ne zegarki? k***a niby polak a mam do Ciebie takie same podejście jak do tych brudasów. Bleeee brzydzę się gnojstwem.

Cichy23

2013-04-30, 15:49
@Shatter
Skoro cyganie są lepsi od Polaków to niech nie używają naszego języka, bo mają od tego swój.