18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cała prawda o cyganach

ro...........k5 • 2013-04-29, 20:56
W piątek oglądałem z siostrzeńcem bajkę, jak widać z pozoru niewinna już od najmłodszych lat uczy dzieci prawdy o cyganach.




Wiedzieli to już w 1996..

2 krótkie fragmenty dzwonnika z notre dame, specjalnie dla was ściągnąłem wycinałem 8-)

alien666

2013-04-29, 22:14
ciekawe kumu zaj***ł zegarek?

alveanerleo2

2013-04-29, 22:15
@Shatter. No i co żydeczku? Ta twoja prawda o Cyganach jest taka sama jak nasza prawda o Cyganach. To nieroby i złodzieje, którzy potrafią tylko siedzieć o zasiłku. Po prostu pasożyty, które powinno się likwidować dla dobra społeczeństwa.

ewenon

2013-04-29, 22:26
Ktoś ma jeszcze wątpliwości ?

MR07U

2013-04-29, 22:27
Też to oglądałem w weekend! i też tyrałem z tego beke :D

Riffer

2013-04-29, 22:41
Krzysiek14199 napisał/a:

@Shatter jesteś cyganem ?



Jest rudym-zydo-cyganem trouble fail :trollencjusz:

Shatter

2013-04-29, 22:49
No i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?Masz ty w ogóle rozum i godnośc człowieka?Ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie ,chyba nie pomyślałeś nawet co robisz i kogo obrażasz ,możesz sobie obrażać tych co na to zasłużyli, jak na przykład polaczków ale nie Cyganów!

kamil3303

2013-04-29, 22:51
Shatter napisał/a:

Tu macie prawdę o cyganach polaczki...

Za polaczka a co dopiero za ten film, powinno wymłócić cię stado niewyżytych murzynów. :idzwch*j:

alveanerleo2

2013-04-29, 22:58
Cyganie nie zasłużyli na obrazę? Masz rację. Oni zasłużyli na eksterminację. Złodziej jeden w jeden. Żebraki. Mieszkałem na osiedlu z bandą tych podludzi, więc wiem jak to wszystko wygląda. Darmowe mieszkanie socjalne, darmowy opał na zimę, darmowe książki, jedzenie z pomocy społecznej, ubrania za darmo dostawali. No ale k***a mało! Trzeba jeszcze kraść! Raz wyprałem sobie buty i wystawiłem na parapet na noc żeby wyschły. Rano już jeden z tych brudasów miał nie na sobie.

Shatter

2013-04-29, 22:58
Śmiecham bo tak polaczki tru narodowcy się rzucają że "lewagi ciongle o pedałach gadają" a sami jak widać potrafią jedynie uzewnętrzniać swoje ukryte fantazje o analnym seksie grupowym z afro amerykanami.Widać tutaj lata doświadczeń nabytych w swoim prawdziwie MĘSKIM gronie "patryjotów"...

Kupa_w_majtkach

2013-04-29, 22:58
@Shatter

Jesteś idealnym przykładem lewaczka-gimbusa, albo "followerem" Palikota- wystarczy spojrzeć na treść twoich postów. Nie jesteś Polakiem, co najwyżej (jak twój bóg Palikot powiedział) europejczykiem. :homer:

edit: albo jesteś po prostu zjebiem internetowym (inaczej trollem) i rajcuje cie, robienie z siebie idioty :)

19kristofer95

2013-04-29, 22:59
k***a, za "polaczków" warna powinni ładować...

Cy...........el

2013-04-29, 23:01
Shatter, gdzie kupiłeś te stylowe dresy?? chyba że je zaj***łeś z pojemnika karitasu co?? won stąd cygański pomiocie!!

astmuus

2013-04-29, 23:02
Wy się k***a pięknie dajecie trollować Shatterowi :roll: .

Shatter

2013-04-29, 23:07
Dudeczek napisał/a:

@Shatter

Jesteś idealnym przykładem lewaczka-gimbusa, albo "followerem" Palikota- wystarczy spojrzeć na treść twoich postów. Nie jesteś Polakiem, co najwyżej (jak twój bóg Palikot powiedział) europejczykiem. :homer:

edit: albo jesteś po prostu zjebiem internetowym (inaczej trollem) i rajcuje cie, robienie z siebie idioty :)


1.Nie głosuję na Palikota.
2.Nie jestem "lewakiem" jak to nazywacie każdego o innym zdaniu.
3.Idiotę to ewentualnie robią z siebie "narodowcy" i reszta chamów.

"HURR za polaczków powinni banowadź DURR"
W ten sposób powinno się również banować każdego kto pisze coś złego o Cyganach, Murzynach, Arabach itd...