18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

SpijaczWymiotów

2014-12-17, 23:28
Bardok napisał/a:

Robiłem kiedyś z Pudzianem,
a właściwie to nie z nim tylko obok...robiliśmy na stadionie dziesięciolecia, miałem szczeke obok niego. Ja sprzedawałem majtki i skarpetki ,a Mariusz kurtki i płaszcze ze skaju .
Wiadomo jak było na stadionie...Biedni Warszawiacy przychodzili tam kupować i choć było tanio to zawsze chcieli się targować i zbijać cenę... Mariusz nie miał smykałki do interesów , ludzie to wykorzystywali i łatwo się z nim targowali, robili w wała , bo tez zbyt dobrze nie rachował. W efekcie sprzedawał towar taniej niż sam musiał płacić. Skajowe kurtki brał od producenta na krechę i kiedy po paru miesiącach okazało się że narobił sobie długu i musiał dołożyć sporo jagiełły do interesu to po prostu oszalał.. zaczął roz...dalać wszystkie szczeki dookoła , rzucał chińczykami na lewo i prawo , wrzeszczał z wściekłością :Już nigdy tanio skory nie sprzedam" Przyjechały służby i zawinęły go w kaftan , dostał parę zastrzyków na otumanienie ..pamiętam jak go pakowali do karetki , ze spuszczona głowa mamrotał pod nosem : "tanio skory nie sprzedam....tanio skory nie sprzedam.




Brawo! Skopiowałeś cały wpis z mistrzów z roku 2012/2013 aby dostać piwka a kretyni je dają. Nie wiem kto powinien dostać nagrodę darwina za debilizm: ty czy osoby wystawiajace

:homer:

zip0

2014-12-19, 14:03
I kogo to ch*j obchodzi.

Igorkoksu

2017-08-27, 11:29
Ze Pudzian bierze sterydy to każdy wie....