18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ToJeAmelinium

2014-12-16, 21:47
Przeciez z 10 lat temu byl zdyskwalifikowany za doping. Kazdy wie, ze on lubi witaminki.

stock

2014-12-16, 21:52
też mi nowość. każdy kto ma choć trochę oleju w głowie doskonale zdaje sobie sprawę, że żeby robić coś na światowym poziomie trzeba dupe kłuć. niestety jakoś tak się utarło, że tylko w sportach siłowych i sylwetkowych się "pompuje" hektolitry teścia itp.

Co do rzeżby Mariusza- może być kilka przyczyn, od dobrej genetyki,diety po winko/clen.

chetek

2014-12-16, 21:52
"Ja lubię łapać i rzucać, ja lubię łapać i rzucać" - no coś w tym jest...


BuchZaDwoch

2014-12-16, 21:59
"Kup Sobie Walkę" lub "Kup Sterydy Walecznemu" jeden ch*j fejm sie zgadza...
Co jak co ale jak lubisz poogladac jak sie napie**alaja ludzie slawni (fejm sie zgadza) to placisz za to, jak jestes bystrzejszy to nie placisz ale w kazdym badz razie chodzi o kase. Tak jak w wywiadach o sterydach widze juz drugi wywiad jak typ oczernia o sterydy moze i dobrze ale tu chodzi kase to ze sterydy w walce odgrywaja najwieksza role nikt nie udowodn(fejm sie zgadza)

LaChupacabra

2014-12-16, 22:21
O Jezuuuu!!! Strongmani biorą sterydy! Mój świat legł w gruzach. Zawsze myślałem, że człowiek jedząc tylko kurczaka, ryż i ogórka może podnosić 400 kg na ławce i 800 w martwym ciągu. Zajebista rewelacja - sportowcy biorą sterydy. :homer_uv:

Ka...........ki

2014-12-16, 22:25
Tutaj o wyważonej diecie Pudziana: https://www.youtube.com/watch?v=2bujDAG8nDM 3:04 diety nie stosuję żadnej, jem wszystko na co mam ochotę, czasami dodaję witamin, nie mam żadnej diety, nigdy nie robiłem

Pływa, skacze, biega, dlatego ma jakieś ciało a nie nieforemny kloc.

(tak, jestem takim koksem, że nawet taki sam ręcznik co Pudzian na siłkę noszę!)

panchamityle

2014-12-16, 22:30
@Bardok
Komentarz stary i kradziony ale rozwala :D

lokalnywatażka

2014-12-17, 00:14
@up
racja,przy wiekszości filmów,wywiadów etc z Pudzianem pojawia się od lat ten komentarz.
kopiuj/wklej/wirtualne piwa i fejm

Hvsarz

2014-12-17, 03:08
To jest jeden z kolejnych problemów, który się sztucznie tworzy. Jedno się dopuści, drugie nie.. to nie sprawi, że to będzie czysty sport.
Zawodnicy powinni brać to, co chcą, bo to ich sprawa. I jest to jak najbardziej uczciwe.
Doping jest zawsze, jedynie jakaś kasta pesudoekspertów ustala co brać wolno, a czego nie wolno. Jakiekolwiek zawody zawsze mają prowadzić do tego samego "wyżej, szybciej, dalej".
Nie długo dojdzie do tego, że diety będą odgórnie nakazane, potem rytm treningów a na koniec stwierdzą, że aby było sprawiedliwie to biegacze muszą wszyscy równo na metę dobiegać...
Nie wiem czy pudzianowski brał czy nie brał, bo same słowa to sobie można rzucać na wiatr zawsze ale szczerze mówiąc mało mnie to obchodzi czy brał - to jest tylko jego prywatna sprawa co żre, ćpa czy wali se w dupsko.

watsman

2014-12-17, 07:26
Bardok napisał/a:

Robiłem kiedyś z Pudzianem,
a właściwie to nie z nim tylko obok...robiliśmy na stadionie dziesięciolecia, miałem szczeke obok niego. Ja sprzedawałem majtki i skarpetki ,a Mariusz kurtki i płaszcze ze skaju .
Wiadomo jak było na stadionie...Biedni Warszawiacy przychodzili tam kupować i choć było tanio to zawsze chcieli się targować i zbijać cenę... Mariusz nie miał smykałki do interesów , ludzie to wykorzystywali i łatwo się z nim targowali, robili w wała , bo tez zbyt dobrze nie rachował. W efekcie sprzedawał towar taniej niż sam musiał płacić. Skajowe kurtki brał od producenta na krechę i kiedy po paru miesiącach okazało się że narobił sobie długu i musiał dołożyć sporo jagiełły do interesu to po prostu oszalał.. zaczął roz...dalać wszystkie szczeki dookoła , rzucał chińczykami na lewo i prawo , wrzeszczał z wściekłością :Już nigdy tanio skory nie sprzedam" Przyjechały służby i zawinęły go w kaftan , dostał parę zastrzyków na otumanienie ..pamiętam jak go pakowali do karetki , ze spuszczona głowa mamrotał pod nosem : "tanio skory nie sprzedam....tanio skory nie sprzedam.



święta idą.. prezenty trzeba zrobić... więc po ile masz te skarpetki? :D

takija

2014-12-17, 09:33
Kapłan_pustki napisał/a:

Tutaj o wyważonej diecie Pudziana: https://www.youtube.com/watch?v=2bujDAG8nDM 3:04 diety nie stosuję żadnej, jem wszystko na co mam ochotę, czasami dodaję witamin, nie mam żadnej diety, nigdy nie robiłem

Pływa, skacze, biega, dlatego ma jakieś ciało a nie nieforemny kloc.

(tak, jestem takim koksem, że nawet taki sam ręcznik co Pudzian na siłkę noszę!)



W takim razie dalej uważasz że szedl w rzeźbę? Bez diety? ;) Skoro ćwiczysz to pownieneś wiedzieć cokolwiek o tym sporcie.

kalemus

2014-12-17, 09:37
k***a Panowie powiedzcie mi skąd u was te ekspertyzy ? bo mnie to już całkiem dzwi jak jeden z drugim debil wyczyta cos na sfd albo kfd i ekspert.. widzieliście kiedyś teścia? wbijaliście? Trena , npp itp? w 99,9% Nie . Rzeźbił sie bo brał wino/clena no k***a mać. Clen to nie steryd tylko lek starej generacji na astme, niebezpieczny jak sam sk***ysyn ale dajacy kosmiczne efekty bo zwieksza termogeneze i lipolize w organizmie o jakies 200% co prawda nie za darmo bo pikawa napie**ala i ciśnienie milion. Wino to kosmetyk k***a , dawki wina kosmiczne cie nie wyrzeźbia ani nie dadzą ci miljona siły jak pudzianowi jeżeli nie zapie**alasz i nie masz diety na ujemnym bilansie kalorycznym. Dla pudzia sprowadzano zzagraniy CYSTERNY Primobolanu , trenbolonu i innych cudów ,bo w polsce jakościowo stodoła. Co do jego diety cud jak ktos wspomniał sam mówił że jadł co chciał , ale jadł z głową bo to prosty chłop jest a nie k***a jak teraz debile sam fast food 5000 kalorii kilo koksu podrzędnej jakosci i zdziwieni że jak kloce wyglądają. A co do sylwetek ciężarowców oni nabijaja mase bo każdy kilogram miesnia odciaza STAWY przy dzwiganiu ton żelaza..

Suma sumarum skończcie pie**olić o sterydach skoro żadnych na oczy nie widzieliście.

seracon

2014-12-17, 21:15
Moim zdaniem jeśli medycyna jest w stanie już poprawiać osiągi sportowców to powinni zrobić federację w której ludzie mają wolną rękę i federację, która nie dozwala dopingu.

TheColt

2014-12-17, 22:02
@seracon tak i jeszcze taką która troche dopuszca a troche nie...