18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Były już lidlowe wojny emerytów o karpia...

T3RMINATOR • 2023-02-18, 14:41
... To dla podtrzymania tradycji mamy Ukraińców walczących o kurczaki w promocji w Biedrze.


gumofilec

2023-02-18, 19:14
Jakby ludzie nie musieli się poniżać w takich sytuacjach to by nie musieli. Będziecie robić to samo na emeryturze, jak dostaniecie 1000zł na miesiąc. Wtedy zrozumiecie.

argen64

2023-02-18, 19:21
Nie ma co się śmiać, podobne nagrania widziałem z naszymi.

Sztruks

2023-02-18, 19:34
k***y wykupują Polaka jedzenie

NosaczPL

2023-02-18, 20:44
tolek01 napisał/a:

tak tak jak by to muzyni albo ruskie byli to bys juz gównem rzucał



jak by to ruskie ścierwo było to na pewno !!

mazga50

2023-02-18, 21:08
T3RMINATOR napisał/a:

... To dla podtrzymania tradycji mamy Ukraińców walczących o kurczaki w promocji w Biedrze.



Czyli się asymilują...

TENERE

2023-02-18, 21:29
A ja lubię Musztardę Rosyjską!!!

Duczki1234

2023-02-18, 22:11
Kupują by wysłać na front lub poprostu przeżyc ... Z czego tu się śmiać

Geraldinio

2023-02-18, 22:39
brylant1412 napisał/a:

smutne to jest że musimy ich utrzymywać



Smutne to jest to, że tzw. pożyteczni idioci powtarzają takie brednie. Ukraińcy zrobili więcej dla naszego PKB i gospodarki, niż sami otrzymali pomocy. A nawet gdyby było inaczej, to 90% Polaków jest za pomocą, bo niemal 1000 lat doświadczeń z tymi kacapskimi dzikusami nauczyło nas, że nie ma limitu kosztów jakie należy ponieść, żeby sk***ysynom doj***ć.

tolek01

2023-02-18, 23:16
NosaczPL napisał/a:

jak by to ruskie ścierwo było to na pewno !!



zalecam mniej TVP oglądać

SzekspirTP

2023-02-19, 05:06
brylant1412 napisał/a:

smutne to jest że musimy ich utrzymywać



To samo mowią o tobie twoi rodzice. Zrozum debilu, że gdyby ukraina nie walczyła z ruskimi, a się poddała to te czerwone zwierzęta już by były u nas. To nasz interes ich wspomagać, żeby się tam napierda*ali ile wlezie i wytłukli jak najwięcej tej hołoty. Jak nie oni, to by była nasz rola. Wk****aja już mnie te ameby, co pracują na najniższej krajowej, dobrze jak wogóle pracują i drą japę, jak to oni utrzymują ukraińców i wogóle wszystko im dają...myślicie, że nasz rząd jakby nie wspomagał ukraińców to by przelal wam te pieniądze na konto? No w sumie tak myślicie bo sami dostajecie w piz*e świadczeń i wyłazi zazdrość. Na wybory trzeba iść i dobrze zagłosować, bo ukraińcy nic by nie dostali, żeby ktoś im tego nienprzyznał.

Pizdus

2023-02-19, 07:59
fukgermany napisał/a:

Jak ja nienawidzę ruskich troli!



Jebenity jesteś czy co?

SzekspirTP napisał/a:

To samo mowią o tobie twoi rodzice. Zrozum debilu, że gdyby ukraina nie walczyła z ruskimi, a się poddała to te czerwone zwierzęta już by były u nas. To nasz interes ich wspomagać, żeby się tam napierda*ali ile wlezie i wytłukli jak najwięcej tej hołoty. Jak nie oni, to by była nasz rola. Wk****aja już mnie te ameby, co pracują na najniższej krajowej, dobrze jak wogóle pracują i drą japę, jak to oni utrzymują ukraińców i wogóle wszystko im dają...myślicie, że nasz rząd jakby nie wspomagał ukraińców to by przelal wam te pieniądze na konto? No w sumie tak myślicie bo sami dostajecie w piz*e świadczeń i wyłazi zazdrość. Na wybory trzeba iść i dobrze zagłosować, bo ukraińcy nic by nie dostali, żeby ktoś im tego nienprzyznał.


Ahahahah a skąd wiesz kto zaczął? Byłeś tam wtedy? Ruski bierze co jego. Bajden zaciera ręce a ty za wszystko płacisz. Ukrownia zniknie czy ci się to podoba czy nie

Cipczan

2023-02-19, 08:34
tolek01 napisał/a:

tak tak jak by to muzyni albo ruskie byli to bys juz gównem rzucał



Jeszcze Ó do tych mużynów wstaw. Jesteś debilem.

rutrar

2023-02-19, 08:45
To w Polsce tak jest dobrze, że trzeba o kurczaki w promocji walczyć?
Chyba, że się ludzie wystraszyli planów Trzaskowskiego i robią zapasy.

Nagar1

2023-02-19, 10:18
tak szczerze to niedh oni juz k***a wypie**alaja z naszsego karju k***aaaa

Yelu

2023-02-19, 10:43
shoe5maker napisał/a:

To i tak mniej niż wiesza się każdego dnia z powodu polityki PiS. Także głowa do góry.


A ty co tu jeszcze robisz? Głowa do góry i hop ze stołka