18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Była żyrafa, jest i wilk

Ma...........ry • 2014-02-15, 08:04
Duńczycy dbają o to aby ich dzieci wiedziały jak od środka wyglądają poszczególne zwierzęta.W Muzeum Historii Naturalnej w duńskim Aarhus pokazano dzieciom od środka wilka.










Garkein

2014-02-15, 14:34
pok***ieńcy powinni pokazywać jak pedały wyglądają od środka.

Dwie pieczenie na jednym ogniu - mniejsza populacja degeneratów i empiryczny dowód na ich wewnętrzne zepsucie

pręgło_z_olkusza

2014-02-15, 14:44
@up daj namiary jak cię będą kroić to wrzucę coś na harda

ArasxDD

2014-02-15, 14:47
Jestem pewien że żadne z tych dzieciaków nie było zmuszane do oglądania tego, tylko poszły tam z własnej woli, więc nie pie**olcie.
Zajebista sprawa, sam bym się wybrał gdyby w okolicy było coś takiego organizowane : )

msre

2014-02-15, 15:00
Czekam aż pokażą człowieka :D

dominik666

2014-02-15, 15:05
Chciałbym zobaczyc jak od środka wygląda trynkiewicz*


*celowo z małej litery :-)

DyndaS

2014-02-15, 15:06
Potem taki wróci do domu i...

Mamo, mamo zobacz jak wygląda pies sąsiada od środka :P

QKLUX

2014-02-15, 15:35
Oj tam, dobrze robią.
Wyrosną normalni ludzie niedający sobie bzdur wmawiać, a nie kolejne p*zdy grochowe wychowane w szacunku do "inności", które będą później przez ciapatych tak patroszone na ulicach.

Życie to nie je bajka, niech się dzieci tego uczą.

atha

2014-02-15, 15:50
Na studiach na anatomii na każdych zajęciach było jakieś zwierzątko do krojenia. Kiedyś przynieśli psa. Po pierwszym ciachnięciu uleciał gaz i mieliśmy tylko krótki wykład w innej sali.

wajnona

2014-02-15, 16:32
O, miasto w którym mieszkam... Duny są jednak jak dla mnie popie**oleni. Wystawa ciekawa, byłam kiedyś na niej (organizowana co jakiś czas), ale dla dorosłych albo licealistów... niektóre dzieciaki są za młode, niektóre widząc to zaczynają płakać i chcą wyjść, ale mamusie każą siedzieć i patrzeć. Nie mówiąc o tym ile tutaj jest przypadków, jak dzieciak własnego królika wywala za okno albo chomika rozjeżdża rowerem... no ale tego Wam w mediach przecież nie powiedzą.

@Do wszystkich, którzy twierdzą, że przynajmniej w ich społeczeństwie nie ma p*zdeczek - mieliście kiedyś z jakimś młodym Dunem do czynienia? Nie? To przymknąć jadaczki, bo ja osobiście większych p*zd nigdy w życiu nie widziałam: golą nogi, noszą rurki i ciasne sweterki, okulary zerówki i piją owocowe, smakowe Cuby twierdząc, że "wódkę piją", a baby rządzą nimi jak chcą. Patrzenie za dzieciaka jak się rozpłata wilka gówno im dało, śmiem twierdzić że wyszło na odwrót, więc się proszę nie wypowiadajcie w tym temacie, bo gówno wiecie :roll:

Dobrutro

2014-02-16, 00:21
Czy tu nikt do mięsnego nie chodzi? Co w tym nowego? :P

grzybers221

2014-02-16, 13:03
A u nas rolnik, który hoduje sobie prosiaczka nie może teraz samodzielnie go zabić bo zostanie doj***na mu kara mimo, że robił to od wielu i badał mięso u weterynarza, bo zostanie mu doj***na kara jak sąsiadowi się nie spodoba. Chyba na celu ma to wykończenie małych gospodarzy, masz zabić w masarni i dać zarobić innym albo już nie kumam tego wszystkiego.

ExtraBladź

2014-02-16, 16:14
Siedem napisał/a:

Sam jesteś poj***ny.
W Polsce też przewijały się wystawy i inne imprezy gdzie można było pooglądać płody w formalinie, gdzie u nas to forma wystawy a u nich normalna część edukacji.

Jak już wspomnieli wcześniej, przyzwyczajając dzieci od najmłodszych lat do takich widoków mają pewność, że nie wychowają p*zdeczek które mdleją podczas pobierania krwi. Nie mam na myśli zimnych sk***ieli którzy z empatią się minęli lecz zdrowo myślących ludzi którzy w sytuacji tego wymagającej nie spanikują.




A byłeś kiedyś w Danii?? Jak już wcześniej napisała jedna z użytkowniczek Dunole to p*zdy jakich mało. Nawet kilka razy natknąłem się na opowiastkę, mówiącą że podczas IIWŚ zginął tylko jeden Dun. Ten, który nie chciał otworzyć niemcom szlabanu na granicy.

vodoslav

2014-02-16, 19:49
Z jednej strony.. Może przy takim systemie edukacji nie było by tych wszystkich ciotowatych p*zd w rurkach?
A z drugiej.. Jestem pewien iż co niektóre z tych dzieci wyrosłyby na psycholi. Przy odrobinie szczescia byłoby wiecej imprez typu " Utoya Shooting Contest" ;)

detheroc

2014-02-22, 18:09
A po ch*j to komu? Co za sp***oliny, nie od dawna wiadomo ze tym wszystkim polnocnym dzikusom sie we lbach przewraca i nie maja co robic.