18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Był sobie pies

~_Yarko_ • 2023-07-06, 09:12

Oburzenie właścicielki i mieszkańców za zastrzelenie psa przez policjanta.

Mariusz87

2023-07-06, 12:30
Pies powinien być na smyczy i tyle w temacie.

JanJankowski

2023-07-06, 12:38
Bardzo dobrze ze kundla odwalił!!!

PiesrodakiP

2023-07-06, 12:47
HardyTwardy napisał/a:

Gdyby pies miał kaganiec albo chociaż był na smyczy to nie doszłoby do tragedii. Mnie też wk***iają psy biegnące w moim kierunku. ch*j wie o co im chodzi i tylko człowiekowi ciśnienie podnoszą, bo nie wiadomo, czy chcą się przywitać, czy odgryźć jaja.
Ostatnio, gdy biegałem, zaczęło mnie gonić jakieś krótkonogie gówno wielkości przerośniętego piżmaka i aż się zatrzymałem aby na tego sierściucha ryknąć, bo to byłby absurd, gdybym przyspieszył i takiemu czemuś uciekał. Już byłem przygotowany aby kopa w pysk zasadzić, ale dwa mery ode mnie pies jednak odkrył w sobie jakieś pokłady instynktu samozachowawczego i zaniechał obłąkańczej szarży.



Szkoda, że Ci jaj nie odgryzł :)

zarazki1

2023-07-06, 12:50
Psa mi jakoś szczególnie nie szkoda. Cena za nie pilnowanie.

Bebik

2023-07-06, 12:51
Gruba p*zda też powinna kulkę zarobić za psy bez smyczy.

Suczka_Stefana

2023-07-06, 13:10
Shaggy life matters czy jak to tam szło...

smc

2023-07-06, 13:22
Dog eat Dog...


baret2

2023-07-06, 13:23
Nigdy nie żałowałem odstrzelonych agresywnych zwierząt rzucających się na ludzi, ale ten pies nie był agresywny.

Wiewór

2023-07-06, 13:38
Rzeczywiscie dziwna reakcja bo pies nie byl czarny.

psotna_cipka

2023-07-06, 13:47
Człowiek karmi, dba, jeździ do weterynarza, a tu ch*j bombki strzelił. Smalcu nie będzie, bo jakiś ch*j kundla zastrzelił.

uzytkownik609

2023-07-06, 14:00
W ogóle nie zainteresowana swoim psem który odchodzi.
Swoją drogą ma aż 3.
Kupi se nowego...

Policjant oczywiście do zwolnienia. Dobrze ze w Polsce lata rządów Tuska jakoś oswoiły społeczeństwo z dobrocią i szacunkiem.
Ale teraz lata pisu to rozwalają.... oby koalicja pisu i konfederusji nie miała większości bo w Polsce będzie podobnie...

danielxc717

2023-07-06, 14:18
Szkoda ze nie było dźwięku jak kundel skomle z bólu. Ale dobrze, że o jednego gówno produkola mniej. Zajebac wszystkie pie**olone srajtuchy. Karmin kielbą ze szpilkami

modified1

2023-07-06, 14:22
HardyTwardy napisał/a:

Gdyby pies miał kaganiec albo chociaż był na smyczy to nie doszłoby do tragedii. Mnie też wk***iają psy biegnące w moim kierunku. ch*j wie o co im chodzi i tylko człowiekowi ciśnienie podnoszą, bo nie wiadomo, czy chcą się przywitać, czy odgryźć jaja.
Ostatnio, gdy biegałem, zaczęło mnie gonić jakieś krótkonogie gówno wielkości przerośniętego piżmaka i aż się zatrzymałem aby na tego sierściucha ryknąć, bo to byłby absurd, gdybym przyspieszył i takiemu czemuś uciekał. Już byłem przygotowany aby kopa w pysk zasadzić, ale dwa mery ode mnie pies jednak odkrył w sobie jakieś pokłady instynktu samozachowawczego i zaniechał obłąkańczej szarży.



Ludzie też mogliby chodzić w kajdankach po mieście bo "ch*j wie o co im chodzi jak idą w twoją stronę", a najlepiej z kneblem w ryju żeby ich nie słuchać. Od taka to twoja logika.

MalcolmX

2023-07-06, 14:28
HardyTwardy napisał/a:

Gdyby pies miał kaganiec albo chociaż był na smyczy to nie doszłoby do tragedii. Mnie też wk***iają psy biegnące w moim kierunku. ch*j wie o co im chodzi i tylko człowiekowi ciśnienie podnoszą, bo nie wiadomo, czy chcą się przywitać, czy odgryźć jaja.
Ostatnio, gdy biegałem, zaczęło mnie gonić jakieś krótkonogie gówno wielkości przerośniętego piżmaka i aż się zatrzymałem aby na tego sierściucha ryknąć, bo to byłby absurd, gdybym przyspieszył i takiemu czemuś uciekał. Już byłem przygotowany aby kopa w pysk zasadzić, ale dwa mery ode mnie pies jednak odkrył w sobie jakieś pokłady instynktu samozachowawczego i zaniechał obłąkańczej szarży.



Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł,
i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem,
i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody,
i po drodze do domu wtedy jeszcze,
już do domu pojechałem.

danielxc717

2023-07-06, 14:29
JanJankowski napisał/a:

Bardzo dobrze ze kundla odwalił!!!



❤️