18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Był ostatnią nadzieją białych

zuberos • 2012-11-12, 11:01
Pewnie wielu z Was miało dzięki niemu nieprzespane nocki. Wówczas jedyny Polak który liczył się w stawce wagi ciężkiej a do dzisiaj jedyny który stoczył 4 walki o mistrzowski pas.Brązowy medalista olimpijski który być może walczyłby o złoto jednak z powodu kontuzji w półfinale musiał się wycofać z walki.Nienaganna technika,praca nóg,kapitalny lewy prosty,szybkość i wytrzymałość to największe atuty Andrzeja.Niestety największą wadą była jego psychika która uniemożliwiła mu zdobycie pasów.Długo może nie być tak dobrego Polskiego ciężkiego.

Macieyou

2012-11-12, 16:06
Andrew zawsze na propsie!!

A tak btw to przypomniał mi się mały skecz Dańca:)


adriano001

2012-11-12, 16:15
adriano001 napisał/a:
Wspaniały bokser. Pamietam jak dzisiaj jak walczyl juz z Adamkiem... Postawiłem zaklad na Adamka,że wygra do 6 rundy, postawiłem 700 zł... Bardzo, ale to bardzo chciałem przegrać ten zakład. No ale niestety wiemy jak było.... Legenda, magia, piękne wspomnienia


OJAAA pamiętasz walkę z Adamkiem? Ale Ty masz pamięć, widzę prawdziwego fana boksu.

Od dzieciaka zarywałem noce by oglądać walki Andrzeja, odkąd tylko mogłem nie przegapiłem żadnej. Egzaminy, śluby, popijawy, nieważne, zawsze o tej 3,4,5 wstawałem i patrzyłem jak Gołota lał murzynów. Świetny bokser, kawał pięknej kariery, choć strasznie szkoda, że nie zdobył pasu mistrzowskiego, który mu się jak najbardziej należał.


Widze, że inteligencją to Ty nie grzeszysz...
Pozdrawiam

MUodyy

2012-11-12, 22:41
czakkk napisał/a:

@UP
Rockyego ktoś tu nie oglądał.


Dzięki Ziomek! Pół godziny próbowałem rozkminić i nie wpadłem na to! Oczywiście, że oglądałem :)

PS. mam nowy dzwonek w telefonie :D

buenos111

2012-11-13, 01:04
Za Andrzeja zawsze piwko, i za soundtrack Rockego nawet dwa o ile pamietam Vince Dicola.

Yahoo

2012-11-13, 12:33
Połączyć psychikę Adamka z umiejętnościami Gołoty to byłby najlepszy zawodnik Wagi Ciężkiej wszechczasów.


Ktoś pisał, że Lennox to "ostatni prawdziwy mistrz". Pamiętam jego ostatnią walkę z Witalijem Kliczko. Witalij przegrał po 6 rundzie, bo lekarz nie dopuścił go do dalszej walki, a mógł tą walkę wygrać.

danis008

2012-11-20, 20:20
gwindak napisał/a:

To ja Perszing Pruszkow. Najwierniejszy kibic. Pisze zza grobu. Endju jest ze mna mentalnie, Artu Szpila przejmuje stery. Za rok dwa zobaczycie.





ch*ja zobaczymy szpilka nie ma szans w tym życiu na mistrza ;)

jak już to mariusz wach

Staycity

2019-09-25, 21:15
Nigdy nie zapomnę tych emocji :) chodź były źle chwilę jak i dobre ale zawsze mu kibiciwalen :)