18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Busiarze / Krótka kompilacja jazdy po EU

Bo...........nn • 2014-12-31, 23:13


Jako że sam jeżdżę po EU to wiem jak to jest, choć w Polsce wcale nie lepiej.

Nie jestem autorem filmiku. Jak się przyjmie to wybiorę wam jakieś jeszcze ciekawe i warte uwagi filmiki.



Jeb, jeb petardami :-D

Revolver

2015-01-01, 13:42
Zapraszam na trasę Rabka - Myślenice - Kraków. Dopiero zobaczysz jak te k***y jeżdżą. O ile to można w jakikolwiek sposób nazwać przewozem ludności.

ciastek0302

2015-01-01, 13:52
@Cyrk, wez sie chłopie w łeb pie**olnij, chyba autem nie jeździsz, czasem wręcz trzeba sie wyładować krzycząc samemu do siebie "k***a" niż trzymać to "napięcie" w sobie.

takija

2015-01-01, 13:53
Tam ktos wyżej napisał że te "k***y" w kabinie w niczym nie pomogą.... A tam lubie sobie czasem odreagować głośnym "kuuurwa" w aucie, bo co takiemu debilowi który Ci pas zajedzie zrobisz? Zablokujesz mu pas jak kierowca BMW? Wyjdziesz i ryj oklepiesz? To k***a poniżej pasa bić słabszych ludzi z niedoj***niem mózgowym. Dlatego musi nam wystarczyć to piękne słowo "kuuurwaa"

Wal, wal, to sie kameruje - rozj***ło mnie :D

karinawaw

2015-01-01, 13:58
Z tym trąbieniem na końcu to przesadził. Na ch*ja trąbi jak ten niebieski i tak szybciej nie pojedzie. Niektórym to się powinno klaksony odłączać.

Fifuś

2015-01-01, 14:03
Francja - najbardziej poj***ny kraj i najbardziej poj***ny naród z jakim kiedykolwiek miałem do czynienia.

Piżmak85

2015-01-01, 14:06
heh jakbym siebie słyszał...

HalfGod

2015-01-01, 14:07
Ciekawe momenty warte uwagi np. kolizja w nocy. Skupienie się na prawej stronie, a tutaj kurde ananas z lewej myślałem, że już pie**olnie tak soczyście :D

woofer51

2015-01-01, 14:10
Jaka kochanie Twoja cena? Wolisz w dolarach czy w PLN-ach? Klasyk masz piwko :amused:

Dz...........uz

2015-01-01, 14:49
Shymeq napisał/a:

Od 3:00 to małe gówno niebieskie co zamula na prawym pasie. U mnie w okoli ktoś takim wynalazkiem jeździ, to chyba jest jako skuter rejestrowane bo silnik tak pierdzi a na klapie naklejka max 45 km/h.

Na YT ktoś pisze że te piździki mają blokadę na 50 km/h i można nimi jeździć na dowodzie osobistym bez prawka :O



U nas już od jakiegoś czasu jest, że skutery do 50cm3 na dowód można jeździć, a teraz chyba nawet przeszło, że dla osób, które mają prawo jazdy dłużej niż 3 lata to mogą jeździć skuterami/motorami do 125cm3

Cyrk napisał/a:

Typowe buractwo nagrywającego. Zacznijmy od ostatniej akcji - auto ma blokadę na prędkość, od twojego trąbienia blokada nie zniknie. Po drugie jakbyś przestał oglądać zatrzymane na poboczu auta to byś tego na lewym pasie z kilometra zobaczył. I po trzecie te wieczne "k***a" - nikt cię nie usłyszy w twoim zasranym busie, a już na bank nie kierowca z samochodu obok/przed tobą. Zamiast się wk***iać puść sobie jakiegoś audiobooka i zacznij stosować zasadę ograniczonego zaufania...

PS. Z całego filmu tylko jedna akcja jest godna - koleś mijający ciągnik z białą naczepą TIR, który mało czołowego nie wyłapał.



No to mało jeździsz, jeśli trafisz na kogoś kto nie ma żadnych ograniczeń w prędkości, a jedzie poza terenem zabudowanym 50km/h na prostej mimo, że jest ładna pogoda, sucho na drodze, a z naprzeciwka ciągle coś jedzie i nie możesz wyprzedzić to Cię szlag trafi po czasie i zaczniesz k***ować, aby odreagować to czasami bo wiesz, że możesz jechać 90, ale takiego ch*ja bo dziadek/babcia/niedzielny kierowca się wybrał w podróż i dla niego 50 to maks i tyle w temacie.
Mnie upominano w kwestii znaków ograniczenia prędkości
"Jaki tam był znak?
- 70
To czemu jedziemy 60? Jak jest 70 to jedziemy 70 i nie żadne 60, 65 lub 75 tylko 70. Droga jest sucha, nie pada, widoczność mamy dobrą to czego się boisz? Jedź 70 i tyle"

Mercury001

2015-01-01, 15:38
Do egzaminu teoretycznego i praktycznego w celu "zdobycia" prawa jazdy, powinni dodać obowiązkowe testy IQ. Poniżej rozsądnego progu debilek może co najwyżej samochodem pojeździć na konsoli...

nightmare1

2015-01-01, 16:16
po słownictwie to widać że inteligencją nie grzeszycie

arteks44

2015-01-01, 16:22
fakt faktem nic tak nie stresuje jak bezmyślność na drodze aczkolwiek autorowi filmu gdyby zabronić przeklinać to nie sądzę by się z nim nagadał ..

Cyrk

2015-01-01, 17:22
ciastek0302 napisał/a:

@Cyrk, wez sie chłopie w łeb pie**olnij, chyba autem nie jeździsz, czasem wręcz trzeba sie wyładować krzycząc samemu do siebie "k***a" niż trzymać to "napięcie" w sobie.


Albo się nie spinać. Zresztą co ja się będę ze szczylem co niecały rok ma prawko (o ile ma) kłócił jak jeździć samochodem. To tak jakbym ze ślepym o malarstwie rozmawiał.

DziadekMruz napisał/a:


No to mało jeździsz, jeśli trafisz na kogoś kto nie ma żadnych ograniczeń w prędkości, a jedzie poza terenem zabudowanym 50km/h na prostej mimo, że jest ładna pogoda, sucho na drodze, a z naprzeciwka ciągle coś jedzie i nie możesz wyprzedzić to Cię szlag trafi po czasie i zaczniesz k***ować, aby odreagować to czasami bo wiesz, że możesz jechać 90, ale takiego ch*ja bo dziadek/babcia/niedzielny kierowca się wybrał w podróż i dla niego 50 to maks i tyle w temacie.
Mnie upominano w kwestii znaków ograniczenia prędkości
"Jaki tam był znak?
- 70
To czemu jedziemy 60? Jak jest 70 to jedziemy 70 i nie żadne 60, 65 lub 75 tylko 70. Droga jest sucha, nie pada, widoczność mamy dobrą to czego się boisz? Jedź 70 i tyle"

Nie zacznę "k***ować" bo nie jestem dzieckiem, które nie potrafi zapanować nad emocjami, więc tupie nóżkami i rycząc robi aferę na cały sklep. A co do ograniczeń to jest to GÓRNA dopuszczalna prędkość. Na dolną dopuszczalną są osobne znaki.

Niestety na drogach nie tylko Polski coraz więcej takich "doświadczonych" kierowców jak wy dwaj i autor filmu, więc i wypadków przybywa.

PS. Robię regularnie 50 tys. km rocznie autami. Ile pochwalcie się ile wy robicie panowie "eksperci"...

Corradolicious

2015-01-01, 17:41
Jestem też busiarzem i nie dziwię się, że większość akcji jest nagranych we Francji. To najbardziej popie**olony kraj, ludzie są tam najbardziej niedoj***ni i nie wiem co ta sp***olina robi w ogóle w UE.

Widzę, że są tu busiarze też :) Do zobaczonka na trasie, mnie spotkacie w VW LT35 Maxi na tablicach GMB :)

@Cyrk: 50tys rocznie? pfff, tyle to ja robię w 3 miesiące. A uwierz mi, siedzimy sami w tej kabinie zamknięci często na 3-4tyg, więc nawet samemu do siebie chce się pogadać.