18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bronkowe Faux Pas

Verbatim369 • 2015-03-02, 14:32
- Panie prezydencie. Pora przetestować do końca Pana nowe przemówienie wyborcze.
- No dobrze. To na czym ostatnio stanąłem?

binladden

2015-03-02, 14:45
@up Chodzi o to, że mamy prezydenta debila.

wytrzeszcz5

2015-03-02, 14:50
@binladden a z łaciny "Polityk" nie znaczy "debil"?
@Verbatim369 weź podlinkuj bo Ci serio chce piwo dać 

wytrzeszcz5

2015-03-02, 14:57
Verbatim369, no ok śmiechłem

Yourichi

2015-03-02, 19:03
Jest gdzieś materiał na sadolu? TVN pewnie pokasował wszystkie filmiki na yt związane z tą sprawą

hudziel

2015-03-02, 19:13
Komorowski nie jest moim prezydentem.

Sa...........er

2015-03-02, 20:21
el presidento się nie popisał

androgenius

2015-03-02, 20:23
- No dobrze. To na czym ostatnio stanąłem?
- Na jajach, boś ch*j :smiechzula:










A prawda jest taka, jaką przedstawił binladden, wybrali debila pierwszego sortu.

Policeman

2015-03-02, 20:27
Już usunęli WSZYSTKIE filmy z udziałem tego skończonego klauna, który nas kompromituje, jak małpa, goryl biega po parlamencie Japonii, jakieś pijackie krzyki Shogun, wstyd, naprawdę, prosze nie głosujcie na niego, już lepsza jest Grodzka nawet.

Asteroth

2015-03-02, 20:57
A moze ktos potwierdzic ze wszedl na krzeslo? Z tego co czytalem, to tam jest jakis podest a nie krzeslo:

Cytat:

Od razu wyjaśnijmy tę najgłośniejszą z wpadek prezydenta. Otóż Komorowski nie wszedł na żadne krzesło, a tym bardziej fotel spikera japońskiej Izby Radców – izby wyższej tamtejszego parlamentu. Wygląda na to, że wchodząc na mównicę stanął na znajdującym się tam stopniu podestu, na którym ustawiony jest stół, za którym zasiada spiker; cała ta konstrukcja jest mobilna, bo usuwa się ją zawsze, gdy do członków Izby przemawia cesarz, którego tron stoi jeszcze wyżej, za białą zasłoną



zrodlo: http://www.bibula.com/?p=80123


Caly czas mam nadzieje ze to jednak jakies nieporozumienie i faktycznie podest... Sa jakies zdjecia pod innym katem gdzie moznaby rozwiac wszelkie watpliwosci? Z cala pewnoscia ktos z zafascynowanych manga i anime tu obecnych zna japonskie strony o tematyce innej niz Hentai potrafia przegladnac japonskie serwisy i odszukac zaginione foto.

Sam probowalem poszukac zdjec ich parlamentu, ale wszystkie sa od frontu, czyli nie widac wnetrza mownicy.

Policeman

2015-03-02, 21:17
@up tak stary, a ja od razu uspokajam, to nieprawda, że nie mamy marynarki wojennej, nie widać naszych okrętów bo w większości są to okręty podwodne. A jak Bronek usiadł przed Merkel, to też nie on usiadł, tylko fotel podstępnie podciął mu nogi.

Mercury001

2015-03-02, 21:35
Wszystkie wystąpienia polityków powinny być czytane przez Ivonę. Przynajmniej byłyby bardziej ludzkie...