18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Broń produkowana chałupniczymi metodami.

Mroziu • 2014-12-14, 22:02
Janusze z Filipin rzeźbią giwery pilnikami... I o dziwo strzelają. :shock:

BTW, 70% Filipińczyków posiada broń palną. A my? Szkoda gadać.


kalium

2014-12-15, 00:29
k***a mać, człowieku, powiedz mi jedno. Złożyłeś wniosek o pozwolenie na broń palną? Już się nie pogrążaj kolejny aktywisto ch*j wie czego. Odpowiedz mi tylko na to pytanie.

Mroziu

2014-12-15, 00:42
Nie podejmuje się walki z wiatrakami jaką jest próba uzyskania pozwolenia na broń, dopóki nie doczekam się zdrowej liberalizacji tych przepisów. Ja też mam do Ciebie pytanie. Czy byłeś może na otwarciu?

Adulka

2014-12-15, 01:05
Na Filipinach trwa konflikt zbrony ( tak, zaczęty przez Muzłumanów) filmik jako starter dyskusji wydaje się być bez sensu...

kalium

2014-12-15, 01:09
No i udowodniłeś, że jesteś idiotą zwykłym. Co chce kupować broń jak cukierki.

Tak, byłem na otwarciu twojej czaszki. Mózgu nie stwierdzono. Dodatkowo stwierdzono podczas oględzin, że w twojej dupie otwierano nie tylko parasole. Tam by się już zmieścił nawet baldachim.

Za cienki jesteś na mnie, musisz trochę popracować na sobą chłopaczku.

Stnq

2014-12-15, 02:58
@up o k***a jaki badass. Aż się poskładaliśmy tu wszyscy. Nie pie**ol i stań w szeregu razem z resztą wojowników internetu.

Ja składałem wniosek o pozwolenie na broń. Wniosek odrzucono. I co, jeszcze jakieś pytania, czy już wygrałem toster czy coś jeszcze popie**olisz?

kalium

2014-12-15, 04:59
Z jakiego powodu i jaki wniosek składałeś durniu?

Mroziu

2014-12-15, 08:11
@Stnq szkoda klawiatury na wysrywy życiowego frustrata z kryzysem wieku średniego, który robi z logiki k***ę twierdząc że jesteś debilem bo nie wyj***łeś kilku tysięcy w błoto tylko po to żeby nie wydali Ci zezwolenia. 8-)

Nikt nie mówi o możliwości kupowania broni jak cukierków, polecam pochylić się nad ostatnim projektem obywatelskim ROMBu dotyczącego wydawania zezwoleń na konieczność obrony miru domowego - to jest słuszne rozwiązanie moim zdaniem. Mogło by być w tej kwestii podobnie jak w Norwegii, że nie ma większych trudności przy kupowaniu sztucera lub strzelby.

Na zakończenie dyskusji której nie zamierzałem wywołać - serio:

Pa...........li

2014-12-15, 08:21
k***a, broń powinna być dostępna dla nas bardziej niż jest teraz, ktoś powie że nie, ze po co
ale jak ten spedalony radiowiec mówił o talibach w Polsce że mu ich nie żal a ja napisałem że koleś jest jebnięty to jakiś gimbus mi mówił, " ok panstach, zobaczymy jak ci islamiści upie**olą łeb na ulicy" a k***a przychodzi post o posiadaniu broni, nagle k***a inna wymowa, " nie nie, po co nam broń, to niepotrzebne i niebezpieczne"

pedały j***ne,
bongman ch*j ci w kraba

Mroziu

2014-12-15, 08:30
Bo do tej pory rycerze prawilności z osiedla straszyli ich wpie**olem, a co to by było jakby straszyli ich pistoletem - to ja nawet nie.

dmnkzl

2014-12-15, 08:31
Tak, jakbyście pewnie od dziecka zapie**alali w fabrykach broni, bo ciągle zapotrzebowanie, to też byście potrafili w garażu ze szwagrem kałacha wystrugać ;)

chudy179

2014-12-15, 09:43
Michael_Myers napisał/a:


My mamy wiatrówki :snajper2:


Jo chyba Ty :)

kalium napisał/a:

Po drugie - samym pilnikiem to ty skutecznej, celnej broni nie zrobisz. Gdzie kucie czy tłoczenie, frezowanie, toczenie, wiercenie, gdzie gwintowanie luf. Pilnikami to oni mogą w gotowych korpusach usuwać jakieś wady, dopasowywać poszczególne elementy. Ale jak widać gimbusa łatwo podniecić kilkoma bzdurnymi ujęciami.
Może jeszcze amunicję produkują za pomocą wkrętaka i młotka?


Mylisz się luf się nie gwintuje tylko przepycha lub przeciąga. Poczytaj jak były wykonywane Steny podczas okupacji.

maoRys

2014-12-15, 09:45
Afgance w czasie wojny z ZSRR tez robili swoja bron przy uzyciu prymitywnych narzedzi.
Nasi z AK od Piwnika mieli swoja produkceje stenow, w lasach!!! Jak jest potrzeba to sie zrobi.
W polsce zeby dostac teraz bron to trzeba udowodnic ze nie jestes wielbladem, jedyny sensowny dostep do broni to poojscie na stzrelnice zeby sobie postrzelac

chudy179

2014-12-15, 10:32
maoRys napisał/a:

Afgance w czasie wojny z ZSRR tez robili swoja bron przy uzyciu prymitywnych narzedzi.
Nasi z AK od Piwnika mieli swoja produkceje stenow, w lasach!!! Jak jest potrzeba to sie zrobi.
W polsce zeby dostac teraz bron to trzeba udowodnic ze nie jestes wielbladem, jedyny sensowny dostep do broni to poojscie na stzrelnice zeby sobie postrzelac


Nieprawda. Pozwolenie do celów sportowych lub kolekcjonerskich.
Łatwo uzyskać. Ale zamiast zainteresować się lepiej siedzieć przed kompem i pisać: jaka ch*jnia - nie chcą dać nam broni.

Lukaszwabnik2301

2019-09-19, 17:14
kalium napisał/a:

Po drugie - samym pilnikiem to ty skutecznej, celnej broni nie zrobisz. Gdzie kucie czy tłoczenie, frezowanie, toczenie, wiercenie, gdzie gwintowanie luf. Pilnikami to oni mogą w gotowych korpusach usuwać jakieś wady, dopasowywać poszczególne elementy. Ale jak widać gimbusa łatwo podniecić kilkoma bzdurnymi ujęciami.
Może jeszcze amunicję produkują za pomocą wkrętaka i młotka?



Ale on nie nak***ia z dystansu. Przystawia giwere do łba i jebie ile pseudo maszyna dała.