18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Brazylijskie boiska

BongMan • 2012-09-05, 17:43
U nas są idealnie wymiarowe, ładne boiska z równiutko przyciętą zieloną trawką. I co? I gówno. A w Brazylii, która jest pięciokrotnym mistrzem świata i legendą piłkarską:

Reszta w komentarzu.

Mizantrop

2012-09-06, 21:44
xts napisał/a:

gimbaza nie zna klimatu boiska typu "kurzawa" tam się grało i się miało wyj***ne czy wymiarowe



I odliczanie bramek na tip-topy i koszulki jako słupki. :mrgreen:

xts

2012-09-06, 21:52
Alfa i Omega napisał/a:



I odliczanie bramek na tip-topy i koszulki jako słupki. :mrgreen:



spalony jako rożny i "karnego" się strzelało :D

ogonix

2012-09-06, 21:54
BongMan napisał/a:

@up
Ta teoria jest ch*jowa. Portugalczyków jest 10mln, a nas 40mln. My mamy 56 miejsce, a Portugalia 4.
No i skoro to zależy od liczby ludności, to czemu Chiny są na 78?



żeby być bardziej precyzyjnym - Portugalia jest 5 w rankingu FIFA, a na 4 miejscu jest Urugwaj, co w sumie zaprzecza jeszcze bardziej teorii, którą wymyślił sobie ten typek - bo Urugwaj ma jedynie 3,5 mln mieszkańców.

Mizantrop

2012-09-06, 22:26
xts napisał/a:



spalony jako rożny i "karnego" się strzelało :D



I lotni bramkarze.

fiszer

2012-09-06, 22:39
k***a co wy macie z tą gimbazą- co drugi temat gimbaza to gimbaza sramto ja pie**ole
wyjżyjcie za okno to może zobaczycie dzieciaki grające na kawałku trawy/klepiska z dwoma gałęziami zamiast bramki

ale nie wy wiecie lepiej tylko jedna sprawa- odejdzie czasem od tych j***nych monitorów i wyjżyjcie za drzwi(te wejściowe a nie do waszego pokoju

xts

2012-09-06, 22:47
każdy był tsubasą, a jak bramkarz to wakabayashi.

Jak leciał tsubasa na polonii 1 to boisko puste. Po emisji pełne, aż do zmierzchu :D

Mizantrop

2012-09-06, 23:04
krzyzak06 napisał/a:

k***a co wy macie z tą gimbazą- co drugi temat gimbaza to gimbaza sramto ja pie**ole
wyjżyjcie za okno to może zobaczycie dzieciaki grające na kawałku trawy/klepiska z dwoma gałęziami zamiast bramki

ale nie wy wiecie lepiej tylko jedna sprawa- odejdzie czasem od tych j***nych monitorów i wyjżyjcie za drzwi(te wejściowe a nie do waszego pokoju



Boiska z gałęziami zamiast bramek już chyba nie istnieją, teraz są orliki na które łepki muszą się umawiać na daną godzinę. Nie to co kiedyś, wychodziło się o 10 rano z domu i wiedziało sie gdzie szukać kolegów.

djhexe

2012-09-06, 23:22
moja teoria: jeżeli taki gracz napie**ala po boisku w kształcie trapezu musi lepiej się przykładać do tego żeby dokładnie podać, jeżeli grają na suchym piachu gdzie wilcze doły są wykopane to muszą lepiej kontrolować piłkę przy podaniach. a nasi? piękna trawka, boiska równe, piłeczki zajebiste, buciki wyczesane... i ch*j z tego wszystkiego!





ps: piłkę znam tylko z telewizji i wiem mniej więcej skąd jaki klub jest ale na tym moja wiedza się kończy.

ronnie_gnr

2012-09-06, 23:48
Się powymądrzam trochę :P
pie**olicie o ilości osób w Brazylii, dokładności gry i innych takich. Prawda jest taka że, jak to określił swego czasu trener krakowskiej Wisły Dan Petrescu że Polacy są zbyt leniwym narodem, żeby cokolwiek osiągnąć w piłce nożnej. Jakby dał piłkarzom wycisk, to zaraz by pobiegli do prezesa klubu, że jest im za ciężko i im się to nie podoba. Tak więc niestety czy będziemy mieli boiska nierówne i piaskowe, czy umownie nazywane idealnymi, to i tak nic nie osiągniemy.

No to możecie teraz dissować :D

!Timon

2012-09-06, 23:55
" - Ej podał do bramkarza, karny!
- Ale na "stare" gramy
- na nowe!
- STARE!
<i tak dalej> "

wesolo bylo ale nie zgodze sie ze teraz jest tak zle bo mieszkam niedaleko szkoly i mlodziez cale wakacje napie**alała w pileczke ze az milo i po zmroku nawet tez ;)

orzechccc

2012-09-07, 01:15
nie no k***a mam 21lat i tez gralem pol zycia na boichach "kurzawach" i ciagle na osiedlu jeszcze moi kumple tak cisna (ja akurat za bardzo nie lubie pilki) wiec troche mnie smiesza komentarze wspominajace stare czasy jakby to bylo z 50lat temu.....

Se...........ki

2012-09-07, 01:46
Pamiętam jak za małego gnoja, z kumplami chodziliśmy na boisko, gdzie jako bramki służyły nam przestrzeń między drzewami i dwa słupy od ogrodzenia. Zimą na skarpety zakładaliśmy worki foliowe i na to korkotrampki i w ch*ju mieliśmy, że -10 i śniegu po kostki. Smarki stukały o kolana, piłka toczyła się na kilka metrów i stawała w śniegu. A teraz, jak uda się zorganizować czas i miejsce, to przy piwie wspominamy dzieciństwo, któremu ani mróz, ani ulewa nie stawały na drodze. Masz takie dzieciństwo, jakie uda się Tobie zorganizować. (Ale jebłem sentencje o 01:43)

orzechccc napisał/a:

nie no k***a mam 21lat i tez gralem pol zycia na boichach "kurzawach" i ciagle na osiedlu jeszcze moi kumple tak cisna (ja akurat za bardzo nie lubie pilki) wiec troche mnie smiesza komentarze wspominajace stare czasy jakby to bylo z 50lat temu.....




Też nie jestem fanem piłki nożnej, ale na takich boiskach zostawiłem jedne z lepszych chwil dzieciństwa. Zgadzam się z Tobą, że nasze komentarze brzmią, jak z przed 50 lat. Ale zobacz, że po mimo kilku lat, jest ogromna różnica w priorytetach młodych ludzi. To jak skok o 50 lat.

RadzioC

2012-09-07, 06:59
Myślalem ze tu inteligentni ludzie zaglądają ... zaufaj mi te boiska są równe. Krzywe powstają w skutek łączenia zdjęć satelitarnych - zapewne masz je z google.maps :)

chociaż zdj nr 3 faktycznie dziwnie wygląda :D

el...........iz

2012-09-07, 09:11
na naszym boisku przez jedną połowe meczu do jednej bramki się biegło z górki;)

tutus

2012-09-07, 13:36
na naszym boisku na samym środku stała latarnia:) a przecinały je 2 chodniki