18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Brazylijska policja kontra hołota

phrontch • 2023-02-24, 10:58
Policjanci sumiennie wykonują swoje obowiązki




Polak1988

2023-02-25, 13:42
eliveruss napisał/a:

przy okazji na marszu niepodległości, tym ONRowsko-Bąkowskim i tym kontrk***amarszu lewicowym oczywiście. Żeby normalni obywatele mogli obchodzić Dzień Niepodległości bezpiecznie i z godnością, tak jak wszystkie inne święta czy manifestacje, bez małpiego odłamu prawilnych człekokształtnych debili rzucających kostkami brukowymi i racami, którym się popie**olił patriotyzm z patologią (też na "p", więc przy ich IQ łatwo się jebnąć) oraz bez tych pojebów, którzy nie do końca pojęli znaczenie "równości" i pajacują z kutangami i/lub cycami na wierzchu w miejscach publicznych. Jeszcze te wk***iające Julki, które nie mają nic do powiedzenia, a za wszelką cenę chcą być w centrum uwagi. Jak żadna ze stron nie potrafi kulturalnie się zachować w przestrzeni publicznej, to niech nie wypełzają ze swoich nor, bo jedni i drudzy tylko bardziej szkodzą swoim społecznościom.
Dobranoc




ale frustrat :D długo nie pożyjesz,sam się wykończysz.j***ć wszystkich równo,niech idą się napie**alać na ulicę - w ch*ju ich wszystkim mam

dziaraxx1

2023-02-26, 13:39
alojz napisał/a:

a gdyby tak na Strajku kobiet albo paradzie miłości...ech - rozmarzyłem sie


Zawsze możesz starej i bratu przyj***ć.