18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Brazylijczyk zakopuje Bentleya

lechu161 • 2013-10-09, 18:07
Thane Chiquinho Scarpa (jeden z najbogatszych ludzi w Brazylii) postanowił unieśmiertelnić swojego wartego milion dolarów Bentleya Continental Flying Spur przy tym urządzajac mu całą uroczystość pogrzebową.
Wywołał tym ogólnoświatowy ból dupy zewsząd był atakowany, że mógł przekazać samochód na środki charytatywne. Na pogrzeb samochodu zaprosił reporterów. Kiedy samochód był spuszczany do grobu, Thane zaczął i wygłosił wspaniałą przemowę.

"Ludzie potępiali mnie za zakopanie wartego milion dolarów Bentleya, ale prawda jest taka, że większość z nich sama zakopuje znacznie wartościowsze rzeczy. Zakopują serca,wątroby,płuca,oczy,nerki. To absurd. Tak wiele ludzi czeka na przeszczep a wy zakopujecie swoje zdrowe organy które mogłyby ocalić wiele istnień. To największe marnotractwo na świecie! Mój Bentley jest bezwartościowy w porównaniu z tym. Żadne bogactwo nie ma większej wartości niż organ do przeszczepu, gdyż nic nie ma większej wartości niż ludzkie życie"

I kilka fotek:



Tak z***ne z innej strony, jak wiekszosć materiałów. Jak było to wy****c

Snoon

2013-10-09, 18:12
i dobrze powiedział !

go...........11

2013-10-09, 18:14
Ładny pojeb. Też chciałbym być tak poj***ny, żeby móc sobie pozwolić zakopać Bentleya...

Fire_Penguin

2013-10-09, 18:15
W dupach się ludziom poprzewracało z tego dobrobytu... ale o tych organach to mądrze powiedział. Lubie smażoną wątróbkę z cebulą...

Morbus Arthur

2013-10-09, 18:19
Wydał milion dolarów na kampanię promującą oddawanie organów do przeszczepów po śmierci i mówi się o tym nawet u nas.
Ile czasu miał bym w CNN , TVN i "aj allah akbar dzazirze" za milion dolarów ?
Zajebiście to połapał.

mare30ks

2013-10-09, 19:04
widac ze od nadmiaru $ pie**oli sie we lbie. jakos nie przeliczyl ile osob moznaby uratowac za tego bentleya czy za caly jego garaz samochodow. choojowa akcja pod publike, oile to wogole nie internetowa sciema kolejna

eremen

2013-10-09, 19:51
najlepsze ze stoi z łopata jakby sam ten dół wykopał. Taki ch*j :D

mareczex093

2013-10-09, 19:54
Nie ma piwa bo autor dureń, który cenzuruje słowa j***nymi gwiazdkami w debilnym dopisku, którego lepiej żeby w ogóle nie było...

Slavomiro

2013-10-09, 19:55
Gówno zakopał a nie auto. Jak się dziennikarze zebrali to powiedział, że to jest akcja społeczna wymyślona przez jakąś tam agencję. I tak jest gość zajebisty :D

białywęgorz

2013-10-09, 19:57
mare30ks napisał/a:

widac ze od nadmiaru $ pie**oli sie we lbie. jakos nie przeliczyl ile osob moznaby uratowac za tego bentleya czy za caly jego garaz samochodow. choojowa akcja pod publike, oile to wogole nie internetowa sciema kolejna



Tobie się pie**oli we łbie. Większy zysk będzie z ludzi którzy pójdą po rozum do głowy i zezwolą na oddanie organów niż z miliona dolarów, za które i tak k***a nie kupisz nerki, bo na drzewach nie rosną jełopie. A jak ci k***a szkoda, to idź sam karm biedne dzieci, a nie pie**olisz jak burak...

lordmegatron

2013-10-09, 19:58
Ja nie mogę, co za marnotrawstwo. Dzieci w Afryce mogły zjeść tego Bentleya...

KMD

2013-10-09, 20:01
Ej, k***a, zajebiście być jednym z najbogatszych ludzi w Brazylii, fajnie to brzmi

Bazyliszek

2013-10-09, 20:05
Morbus Arthur napisał/a:

Wydał milion dolarów na kampanię promującą oddawanie organów do przeszczepów po śmierci i mówi się o tym nawet u nas.
Ile czasu miał bym w CNN , TVN i "aj allah akbar dzazirze" za milion dolarów ?
Zajebiście to połapał.


Gdyby wystąpił we wszystkich stacjach które wymieniłeś to pewnie nawet byś go nie zauważył.
A tak wywołał poruszenie i być może dotarł do większej liczby odbiorców
Bądź co bądź, szokującym Performance`m

bionicle93

2013-10-09, 20:10
marnotrawstwo do ch*ja a nie marnotractwo