18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Brazylijczyk zakopuje Bentleya

lechu161 • 2013-10-09, 18:07
Thane Chiquinho Scarpa (jeden z najbogatszych ludzi w Brazylii) postanowił unieśmiertelnić swojego wartego milion dolarów Bentleya Continental Flying Spur przy tym urządzajac mu całą uroczystość pogrzebową.
Wywołał tym ogólnoświatowy ból dupy zewsząd był atakowany, że mógł przekazać samochód na środki charytatywne. Na pogrzeb samochodu zaprosił reporterów. Kiedy samochód był spuszczany do grobu, Thane zaczął i wygłosił wspaniałą przemowę.

"Ludzie potępiali mnie za zakopanie wartego milion dolarów Bentleya, ale prawda jest taka, że większość z nich sama zakopuje znacznie wartościowsze rzeczy. Zakopują serca,wątroby,płuca,oczy,nerki. To absurd. Tak wiele ludzi czeka na przeszczep a wy zakopujecie swoje zdrowe organy które mogłyby ocalić wiele istnień. To największe marnotractwo na świecie! Mój Bentley jest bezwartościowy w porównaniu z tym. Żadne bogactwo nie ma większej wartości niż organ do przeszczepu, gdyż nic nie ma większej wartości niż ludzkie życie"

I kilka fotek:



Tak z***ne z innej strony, jak wiekszosć materiałów. Jak było to wy****c

maszwirusa

2013-10-09, 20:12

Ona by się wzruszyła jeszcze bardziej, gdyby gościu był upośledzony.

MadDave

2013-10-09, 20:18
a kto bogatemu zabroni?!

KlinikaAborcyjna

2013-10-09, 21:08
Ile za ten milion dolarów można by było gruzu kupić ! cygany na całym świecie miały by żarcia na cały rok .

mat88

2013-10-09, 21:17
na tych zdjęciach nie widać, żeby go zakopywał

Lordzik92

2013-10-09, 23:02
Niektorzy placza ze mozna byloby za kupic/uratowac blebleble... Ludzie kiedy wreszcie zrozumiecie, ze nikogo waznego, nie obchodza takie ,,bule" egzystencjalne, jak smierc kloszarda czy innego nieszczesnika. Nikt sie nie bedzie troszczyl, czy pomagal ludziom bez jakies korzysci. Wszystkie fundacje, akcje charytatywne czy inne kampanie maja na celu jakis zysk... cala gadka o pomocy sluzy tylko jako wabik i wytrych do portfeli naiwnych. To jest biznes, i nie ma tu miejsca na moralnosc czy inne slogany kladzione ludziom do glowy.
Typ zapewne tez cos wykombinowal, i napewno ten 1mln zwroci mu sie w niedlugim czasie. A jak nie to odliczy sobie od podatku...

pawu95

2013-10-09, 23:06
KMD napisał/a:

Ej, k***a, zajebiście być jednym z najbogatszych ludzi w Brazylii, fajnie to brzmi



Chcialbym zwrocic uwage, ze Brazylia jest obecnie 6 albo nawet 5 gospodarka na swiecie, a w ciagu paru lat nie jest w stanie wyprzedzic tylko usa i kitajcow.

Brazylia bedzie ekonomiczna potega, wspomnicie moje slowa jak zamiast do UK czy szwabow ludzie zaczna wypie**alac do Brazylii za chlebem. Mysle ze potrwa to mniej niz 10 lat. ;)

Lordzik92 napisał/a:

Typ zapewne tez cos wykombinowal, i napewno ten 1mln zwroci mu sie w niedlugim czasie. A jak nie to odliczy sobie od podatku...



Ni ch*ja nie odliczy, ale tam jako grupa najbogatsza placi 25%, a nie tak jak w Polsce biedni ludzie ponad 80%.


PS. Moglby pomoc ludziom za ten hajs, ale kamieniem moze rzucic ten, ktory oddal ubogim swoj zarobiony milion. pie**olona komuna nauczyla was tak dysponowac cudzymi pieniedzmi.

me...........wa

2013-10-09, 23:53
Ludzkie życie nie jest największą wartością.

Kislowy_wampir

2013-10-10, 00:08
k***a jak mnie takie pie**olenie wk***ia, oto przykład: mógł oddać na biedne dzieci, mógł oddać na cele charytatywne, na kościół, na dom starców, szpital, zajebiście być bogatym itp.

Po pierwsze ch*j kogo obchodzi co ktoś robi z swoją kasą, ale najlepiej się rozporządza nie swoją kasą, widac to po naszych politykach i po społeczeństwie, albo jak ktoś uważa że fajnie być jednym z najbogatszych ludzi pewnie tak ale on k***a nie siedział na sadolu i nie walił konia albo swoich smutnych komentarzy o nieudanym życiu tylko działał by się dorobić i tyle w temacie. Ludzi to boli jak widać, że on może a wy nie. Tak działają prawa wolności i wolnego rynku masz pomysł łeb na karku to i kasy się dorobisz, a jak jesteś p*zda to będziesz biedna p*zda do końca życia, taki z tego morał :)

Morbus Arthur

2013-10-10, 09:07
Bazyliszek napisał/a:


Gdyby wystąpił we wszystkich stacjach które wymieniłeś to pewnie nawet byś go nie zauważył.
A tak wywołał poruszenie i być może dotarł do większej liczby odbiorców
Bądź co bądź, szokującym Performance`m



Chyba nie zrozumiałeś co miałem na myśli mówiąc że " zajebiście to połapał" inwestując tylko milion dolarów.

aduh

2013-10-10, 10:41
w przyszłym tygodniu czarny Bentley na allegro - stan igła.

chinskazabawka

2013-10-10, 11:47
ch*j, kupuje łopate w tesco i jade go wykopać

bleta

2013-10-10, 15:29
Poj***lo sie od hajsu :D

Nóż

2013-10-11, 10:13
Dobrze chociaż że wolno w naszym kraju zezwolić na oddanie własnych organów, zazwyczaj.

fghj

2013-10-12, 22:28
Rozstrzelać wszystkich bioetyków czy jak się te pojeby teraz nazywają i w pół roku się okaże że jednak da się klonować narządy.