18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Brawa dla Częstochowskiej policji!

dudidudi • 2013-05-10, 10:14
Wyglądało to dziwnie i zarazem komicznie - opowiada jeden ze studentów, świadek całego zdarzenia. - Szybka popisówka policji. Po 20 minutach było już po sprawie. Do tego funkcjonariusze byli chamscy.

9 maja o godz. 17.30 tuż obok ogrodzonego miasteczka akademickiego podjechał policyjny van. Wyskoczyło z niego ośmiu funkcjonariuszy z "trójki", którzy wystawili mandaty studentom za picie piwa i... parkowanie samochodów. To już tradycja, że studenci zbierają się wiosną między akademikami.

- To pierwszy taki incydent odkąd pamiętam - twierdzi Sebastian Nieradkiewicz, zastępca przewodniczącego Uczelnianej Rady Samorządu Studentów PCz. - Zdumiewa także to, że policja wypisywała mandaty nie tylko za picie piwa, ale zaparkowane samochody na pasie zieleni. To teren uczelni, nie ma tu znaków drogowych, od lat studenci parkują w ten sposób - zauważa.

Nieradkiewicz był świadkiem całego zajścia i jak twierdzi, nikt nie zakłócał porządku. Choć policja ma prawo interweniować na terenie miasteczka akademickiego, jest ciche przyzwolenie na picie piwa na tym obszarze.

Z naszych informacji wynika, że akcja policji nie była przypadkowa. Podobno kilka godzin wcześniej Maria Nowicka-Skowron, rektor Politechniki, spotkała się z przedstawicielami częstochowskiej policji, którego wynikiem mogła być właśnie ta interwencja.

Czy między władzami PCz, a samorządem studenckim jest jakiś konflikt, który mógł być przyczyną policyjnego nalotu? - Nie zawsze zgadzamy się z władzami naszej uczelni, jeśli chodzi o kwestie finansowe - przyznaje Nieradkiewicz. - Władze Politechniki podchodzą do budżetu bardzo rygorystycznie. My chcemy, żeby studenci mieli jak najwięcej atrakcji. Ale nie nazwałbym tego konfliktem.

Uczelniana Rada Samorządu Studentów PCz zapowiada, że wystąpi z oficjalnym pismem do rektora, w którym będzie domagać się wyjaśnienia całej sytuacji.

źródło: http://www.wczestochowie.pl/kategoria//14503,nalot-policji-na-miasteczko-akademickie-posypaly-sie-mandaty

Brawa dla bezmyślnej i bezdusznej psiarni. Gratulacje należą się również Pani rektor za takie ch*jowe podrygi ;-)

:idzwch*j:

wojtek95do

2013-05-12, 17:02
Gambiterv to kolejny przykład osoby, która w rzeczywistym świecie ssie pałki kolegom za to, że jego ojciec wlepia im mandaty. Jesteś taki cwany jako anonim, a w rzeczywistości jak się idziesz przejść na spacer to jak szczur sp***alasz przed wszystkimi.

gambiterv

2013-05-12, 17:05
Z własnego doświadczenia wiesz ? :D Prosze nie przenoś swoich przygód na mnie bo Twoja mama naprawdę tego nie lubi.

suchy945

2013-05-12, 17:34
gambiterv napisał/a:

@suchy945 Bo co mi zrobisz ? :D Napniesz sie tak że sie posrasz ?



Ja nic nie zrobię. Jednak liczę na to że moderatorzy zamkną Ci wreszcie pysk.

gambiterv

2013-05-12, 17:44
O joj :D Jak im opie**olisz gałe tak jak to lubisz robić to na pewno :D

VenTx

2013-05-12, 18:13
@gambiterv. Widzę, że twoje wypowiedzi aż emanują elokwencją a argumenty których używasz są niepodważalne. Jeśli tak mocno wypowiadasz się o miasteczku studenckim i częstochowskiej policji to mam nadzieje, że mieszkasz przynajmniej ten 1km od ul. Dekabrystów i dzięki temu będziemy mogli spotkać się, żeby co nie co wyjaśnić. Pozdro, peace.

gambiterv

2013-05-12, 18:21
a co powyżej 1km juz ulgowy sie nie załapuje ? Mama nie daje na bilety ? :D

rusofil

2013-05-12, 18:26
I dobrze, że wlepili mandaty za publiczne chlanie. Co to, jakaś wiocha jest? Już się pijacy nie mogą powstrzymać, by wypić w miejscu zamieszkania? No ja jebię. Należy im się kara za to. A za te zaparkowane samochody na pasie zieleni? Jak nazwa wskazuje, pas zieleni nie jest do parkowania, więc też się należało. Biedę umysłową trzeba bezwzględnie karać i tyle.

PS. Dlaczego gambiterv dostał ostrzeżenie na pisanie prawdy?

gambiterv

2013-05-12, 18:32
Pewnie dla tego że studenci to grupa specjalnej troski w Polsce.
A tak po za tym lubię moje warny za "wypie**alaj" mam już dość sporą kolekcję :mrgreen:

VenTx

2013-05-12, 18:34
@gambiterv Bo rozumiem, że mieszkasz w jednym z bloków sąsiadujących z miasteczkiem. A dojechać po ciebie mogę i nawet pod Truskolasy.

gambiterv

2013-05-12, 18:38
Oj to bardzo daleczko... ale wiesz co umawiaj sie z chłopcami na jakimś gejowskim portalu :D

a12b

2013-05-12, 19:30
społeczniactwem śmierdzi tu... Na osiedlu jak ludzie siedzą i piją piwko na powietrzu bo gorąco też dzwonicie, bo zj***ne przepisy mówią, że nie można w miejscu publicznym ? Te wszystkie telefony na takie akcje to chyba od ludzi, którym żal dupe ściska, że ich nikt nie zaprasza na piwko czy grilla na powietrzu i tylko z okna mogą popatrzeć....

suchy945

2013-05-12, 20:56
gambiterv, żebyś chociaż miał prawdziwy wiek podany gimbusie...

gambiterv

2013-05-12, 22:25
Suchy żebyś sie czasem nie posrał z napięcia :D Bo widzę że ograne chwyty stosujesz kiedy brak ci argumentów fiutku :D

suchy945

2013-05-13, 20:43
gambiterv napisał/a:

Suchy żebyś sie czasem nie posrał z napięcia :D Bo widzę że ograne chwyty stosujesz kiedy brak ci argumentów fiutku :D



Argumentów na co ? Nie da się argumentować Twojego debilizmu. Taki się już niestety urodziłeś i taki zdechniesz.

gambiterv

2013-05-15, 18:10
Twoja mama ma inne zdanie na ten temat :D