18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Brak maseczki? Takie rzeczy tylko w Tarnowie.

Ludobojstw0 • 2021-04-03, 15:19
Tarnów. Szarpanina ze strażą miejską.
Powodem jedzenie hot doga bez maseczki.


xXx5226

2021-04-03, 15:24
Przez takie "bohaterskie" zatrzymania tych wszystkich morderców i psychopatów niechcących nosić maseczek straciłem już całkiem szacunek do policji i straży miejskiej. Rok wystarczył.

mygyry

2021-04-03, 15:30
Hot doga jeszcze z maseczką nie jadłem, ale w sumie ch*j wie co oni tam mielą do tych parówek :ciasteczkowy2:

Znawca_Cipek

2021-04-03, 15:30
Ja jebę...Ale bim im tam nakasłał i nakichał w tej suce. Jeszcze bym się zesrał i rzygnąłbym też. A dlaczego nie...

nowynick

2021-04-03, 15:34
xXx5226 napisał/a:

Przez takie "bohaterskie" zatrzymania tych wszystkich morderców i psychopatów niechcących nosić maseczek straciłem już całkiem szacunek do policji i straży miejskiej. Rok wystarczył.



co do policji to faktycznie ostatnie wydarzenia nadszarpnęły ich reputację, ale serio miałeś kiedykolwiek szacunek do straży miejskiej?

xXx5226

2021-04-03, 15:42
nowynick napisał/a:

co do policji to faktycznie ostatnie wydarzenia nadszarpnęły ich reputację, ale serio miałeś kiedykolwiek szacunek do straży miejskiej?



Raz mi się przydali jak buc na parkingu samochód mi zastawił. Więc szacunek to może ze duże słowo ale powiedzmy coś tam niby robili.

McCrosou

2021-04-03, 15:47
Na 99% kozaczył że nie założy maski i pandemii nie ma. Jak zwykle mamy nagranie/a gdzie nie ma dźwięku albo w połowie akcji.

NiemiecWaszPan

2021-04-03, 16:04
Dlatego zawsze warto mieć przy sobie dobry i mocny gaz pieprzowy o dużej sile rażenia w kieszeni na wypadek, gdy jakieś dwa pedały o głowę od ciebie wyższe i 30 kilogramów większe będą chciały się do ciebie bezprawnie przytulać...

Tak wiem. Pedały miały maseczki na pyskach, ale przynajmniej po ślepiach by dostały pedały i chociaż trochę by to ostudziło chęć przytulania się pedałów do ciebie i miał byś czas na ew. sp***olenie.

0_rafiks_0

2021-04-03, 16:11
Usunie to ktoś?
Poziom intelektualny tego, co to wrzucił na poziomie tych ze straży miejskiej.

NILE75

2021-04-03, 16:16
j***ne pisowskie k***y. Milicja i straż wiejska. cwe*e !!!

HejterSadola

2021-04-03, 16:43
0_rafiks_0 napisał/a:

Usunie to ktoś?
Poziom intelektualny tego, co to wrzucił na poziomie tych ze straży miejskiej.



Ocho, oficjalny komunikat od straży miejskiej.

Noside

2021-04-03, 17:13
Powodem szarpaniny jest niezatrzymanie się na wezwanie funkcjonariusza.
Do domu go mieli odprowadzić i się upewnić, że mu się paróweczka nie odbija?
Po którym zignorowanym wezwaniu i którym znieważeniu tak zrobili?
Nic dziwnego, że jakaś sekta wam chce odebrać prawa i wolności obywatelskie. Za głupiście na to.

JaTylkonaChwile

2021-04-03, 20:11
czekam na moment kiedy ludzie zaczna mowic dosc. Czekam na jakies wydarzenie, jakas iskre... ale ludzie teraz tak oglupieni tv itd, ze moge chyba spokojnie poczekac do starosci.... :/

andrzejrobert75

2021-04-03, 20:17
JaTylkonaChwile napisał/a:

czekam na moment kiedy ludzie zaczna mowic dosc. Czekam na jakies wydarzenie, jakas iskre... ale ludzie teraz tak oglupieni tv itd, ze moge chyba spokojnie poczekac do starosci.... :/



Przez telemedycynę mozesz niedożyć

:-(

sucharek93

2021-04-03, 20:21
Pozazdrościć tylko komentującym, zapewne żadnemu z was nie trafił się covid o ciężkim przebiegu i pewnie nikt z was nie stracił nikogo bliskiego. Dla was i dla bohatera filmiku nie mandat ale prace społeczne na oddziale covidowym by się przydały, oczywiście najlepiej bez maseczki.