18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Brak maseczki? Takie rzeczy tylko w Tarnowie.

Ludobojstw0 • 2021-04-03, 15:19
Tarnów. Szarpanina ze strażą miejską.
Powodem jedzenie hot doga bez maseczki.


0_rafiks_0

2021-04-03, 21:04
Bobicker napisał/a:

Ocho, oficjalny komunikat od straży miejskiej.



"Oho" nieuku! :D

lukasz4430

2021-04-03, 21:19
jpr. wszystko przez to ze nas rozbroili

bodzio204

2021-04-03, 21:33
Najgorsze jest to że za błahy brak maseczki traktują człowieka jak morderce/zbrodniarza. Jak sie ma jeden występek do drugiego? Całkowicie sie tym służbom we łbach popie**oliło.

marcino_zly

2021-04-03, 22:57
Co jak co lecz ni ch*ja ni gówna ni hitdoga na filmie nie widać.

kalek19873

2021-04-03, 23:02
Jak na wagary to pod Świt najlepsze zapiekanki i lody przynajmniej za moich czasów szkoły :-o

mackuu

2021-04-03, 23:08
Ludzie to są naprawdę dziwni, włodarze walą wszystkich w kukle, uwłaszczając się na miliony podczas pandemii, kosztem życia ludzkiego, a ci k***a będą walczyć do ostatniej kropli krwi o nienoszenie maseczki. :shock: Jak ktoś musi być zajebiście wyjątkowo wolny i wdychać cały ten smród i syf, który mamy w powietrzu w miastach (nie piszę tu o wirusie), to wystarczy nie przyjąć mandatu, a potem w sądzie odwołać się do wyroków SN dotyczących obostrzeń. No ale nie, lepiej być rycerzem zwalczającym produkty higieniczne i siłować się na ulicy ze strażą miejską :facepalm3: Ten typ naprawdę chyba nie ma co ze sobą zrobić w życiu. :roll: :

PieronJasnySzlag

2021-04-03, 23:19
NILE75 napisał/a:

j***ne pisowskie k***y. Milicja i straż wiejska. cwe*e !!!


A co ma pis do tego? Wszędzie się tak dzieje. Chyba że myślisz że kaczor rządzi w całej europie.


sucharek93 napisał/a:

Pozazdrościć tylko komentującym, zapewne żadnemu z was nie trafił się covid o ciężkim przebiegu i pewnie nikt z was nie stracił nikogo bliskiego. Dla was i dla bohatera filmiku nie mandat ale prace społeczne na oddziale covidowym by się przydały, oczywiście najlepiej bez maseczki.


Tu niechodzi o śmieszkowanie z wirusa. Śmieszkujemy z tych obostrzeń i maseczek które defacto ch*ja dają bo z nimi czy bez to wirus będzie.

Szparas

2021-04-03, 23:21
sucharek93 napisał/a:

Pozazdrościć tylko komentującym, zapewne żadnemu z was nie trafił się covid o ciężkim przebiegu i pewnie nikt z was nie stracił nikogo bliskiego. Dla was i dla bohatera filmiku nie mandat ale prace społeczne na oddziale covidowym by się przydały, oczywiście najlepiej bez maseczki.



:idzwch*j:

Ten gościu wypluwał wirusa jak szalony, aż wręcz kaszlał w tłum ludzi dookoła niego... Maseczki powinny być obowiązkowe w sklepach i komunikacji miejskiej a nie k***a na świeżym powietrzu. A zakaz jedzenia sobie mogą wsadzić w dupę i to ode mnie usłyszą policjanci jak do mnie podejdą w takiej sytuacji.

A tak w ogóle, pozazdrościć że żadnemu członkowi rodziny nie trafiło się bankructwo z powodu kolejnego lockdownu. Wirusy były i będą, jak ktoś się boi wirusa z 2% śmiertelnością niech nie wychodzi z domu, a nie narzuca innym ograniczenia dla "dobra ogólu".

Kaczor_Donald

2021-04-03, 23:29
Brawo policja i straż miejska.
Ja mu k***a dam żreć na ulicy. Nosić szmaty na ryju i nie zarażać bo wpie**ol.

robert59

2021-04-03, 23:40
Jak zwykle nagonka na strażników. Nagranie tendencyjnie ukazuje interwencję wobec gościa który miał wszelkie sugestie podczas interwencji w dupie! Za każdym razem jest to samo, że nikt nie dochodzi - o co idzie tylko to, że strażnicy robią coś bezprawnie. Ale jak znam życie to pan miał gdzieś ich interwencję bo on np. nie musi nosić maseczki bo nie! Wiec nie powinien się dziwić, że utrudnianie przeprowadzenia normalnej interwencji jest wykroczeniem lub nawet przestępstwem. A wystarczyło dać się wylegitymować i byłoby przypuszczam po ptakach, a tak to ta interwencja musi się prawdopodobnie zakończyć sprawą sądową.

ar...........up

2021-04-04, 00:13
ch*j tam wie, czy poszło o maskę czy coś innego, ale faktem jest, że straż uwielbia się przypie**alać dla zasady, żeby pokazać kto rządzi. Na codzień, nieudacznicy, co nie dostali się do policji, choć bardzo by chcieli, j***ni przez przełożonych, zdradzani przez żony itd. Ale jak założą mundur to czują się kimś i muszą to sobie udowodnić gnębiąc przypadkiwych ludzi za maski albo parkowanie za blisko linii.

JaTylkonaChwile napisał/a:

czekam na moment kiedy ludzie zaczna mowic dosc. Czekam na jakies wydarzenie, jakas iskre... ale ludzie teraz tak oglupieni tv itd, ze moge chyba spokojnie poczekac do starosci.... :/


Nie doczekasz. Bunt, żeby odniósł skutek wymaga koordynacji, a tego zwykli ludzie nie potrafią. Zawsze czekają aż ktoś powie im co robić, a każda poważna siła polityczna popiera koronawirusowe restrykcje. A wystarczyłyby małe symboliczne gesty. Na przykład: Na ulicach widzę, że połowa nosi maski pod nosem, znaczy mają wyj***ne na covida, ale jednak noszą. Po co? Zdejmijcie te szmaty i chodźcie po ulicy bez. Jeden człowiek bez maski może dostać mandat, ale stu już nie. Czy to takie trudne? Ja chodzę bez, na razie nie dostałem. Też spróbujcie.

sucharek93 napisał/a:

Pozazdrościć tylko komentującym, zapewne żadnemu z was nie trafił się covid o ciężkim przebiegu i pewnie nikt z was nie stracił nikogo bliskiego. Dla was i dla bohatera filmiku nie mandat ale prace społeczne na oddziale covidowym by się przydały, oczywiście najlepiej bez maseczki.


A tobie na pewno się trafił, cudem uszedłeś z życiem i wymarło ci pół rodziny, co nie?
Następny wyalienowany internetowy moralista co to wiedzę o świecie czerpie z internetu bo z żywymi ludźmi nie rozmawia. Nie martw się, covida nie złapiesz bo podejrzewam, że z domu wcale nie wychodzisz i masz zero przyjaciół. Po prostu nie masz od kogo się zarazić.

Szparas napisał/a:


Wirusy były i będą, jak ktoś się boi wirusa z 2% śmiertelnością niech nie wychodzi z domu, a nie narzuca innym ograniczenia dla "dobra ogólu".


Wg badań przesiewowych pod kątem obecności przeciwciał koronawirusa przeprowadzonych w Niemczech, Włoszech i USA, które pokazują czy miałeś covida w ciągu ostatnich kilku miesięcy śmiertelność jest w granicach 0,2-0,5% Dlatego, że liczba obecnie zakażonych jest mocno niedoszacowana, robi się za mało testów. Faktycznie zakażonych jest może być 10-50 razy więcej (w zależności od kraju), dlatego śmiertelnośc jest dużo niższa.

Machol

2021-04-04, 01:21
xXx5226 napisał/a:

Przez takie "bohaterskie" zatrzymania tych wszystkich morderców i psychopatów niechcących nosić maseczek straciłem już całkiem szacunek do policji i straży miejskiej. Rok wystarczył.



Taki prezydent Warszawy miał zapobiegawczo zmysł PR-owy i zabronił swoim kowbojom przypie**alania się o maseczki. W efekcie w stolicy obecnie mniej plują na SM jak na Policję :D

ProVVe

2021-04-04, 02:40
sucharek93 napisał/a:

Pozazdrościć tylko komentującym, zapewne żadnemu z was nie trafił się covid o ciężkim przebiegu i pewnie nikt z was nie stracił nikogo bliskiego. Dla was i dla bohatera filmiku nie mandat ale prace społeczne na oddziale covidowym by się przydały, oczywiście najlepiej bez maseczki.



Ja np straciłem dobrego sąsiada przez covidianów... Co Ty na to? ludzie z 37,5C karetkami do szpitala wożeni bo objawy i śmiertelny covid, a sasiad w jedna noc przezyl 3 zawaly i jak juz karetka sie zwolnila to dojechali na ostatnie jego zdanie. Co masz do powiedzenia w takim wypadku? Nawet w mediach gloszacych covid = śmierć przyznali, ze na 70tys zgonow 12tys to covid, a reszta oczekiwania na pomoc lub powiklania... Ostatnio bylo, ze koles pila sobie prawie reke odcial i przez oczekiwanie w stanie ciezkim trafil do szpitala... Ludzie umierają przez posranych covidowców... Jakby nigdy wcześniej nikt nie umierał na grype czy zapalenie płuc. Wiesz, że ciezki przebieg można miec z blachą chorobą? Przeziębienie może cię zabić jak jesteś osłabiony lub po ciężkiej operacji... Jakby w szpitalach nigdy nie było chorych. Taka anegdota

Miałem wypadek kiedys za dzieciaka i ze wstrzasem mózgu trafiłem dom szpitala i wiesz co... Było tyle dzieciaków, że leżałem na korytarzu 3 dni... Po 3 dniach dostałem za małe łóżko bo tylko takie mieli wolne... Później szybko wypisali jakis 2 o dzien wczesniej bo kolejni dojechali i by obraz był jak po jakims zamachu. Nie było paniki akcji ratunkowych i medialnych.

Tak trafia się ciężki przebieg, ale nie jest to powód, żeby panikować i wyolbrzymiać... Stykam się każdego dnia z dziesiątkami ludzi i jeden stracił rodziców, ale rozsądnie podchodzi do stanu rzeczy... Mieli raka, a covid to pikuś przy tym. Takich Zdrowo myślących jest jeszcze sporo ludzi. Wirusy mutowały, są i będą, ale to nie powód do paniki bo prawdziwa pandemia to bedzie jak trafi się jakaś ospa, a nie katar

Cryo

2021-04-04, 06:54
sucharek93 napisał/a:

Pozazdrościć tylko komentującym, zapewne żadnemu z was nie trafił się covid o ciężkim przebiegu i pewnie nikt z was nie stracił nikogo bliskiego. Dla was i dla bohatera filmiku nie mandat ale prace społeczne na oddziale covidowym by się przydały, oczywiście najlepiej bez maseczki.



Właśnie! Ja wczoraj 5 razy potknąłem się o covidowe zwłoki. Wszędzie trupy! Wejść do sklepu się nie dało. Co za rzeź. Zwłoki na zwłokach, a ten maseczki nie chce założyć, gdy je na świeżym powietrzu hot doga! Zabrać ich wszystkich do łagru!

PsikutaBezS

2021-04-04, 07:03
Normalnie to się kajdanki zakłada, a tu jakieś przytulanie.... LGBT czy co....