18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Brad Pitt

Fr...........66 • 2013-05-16, 21:25
Brad Pitt jest zdruzgotany po tym, jak Angelina podała do wiadomości, że zamierza usunąć sobie również jajniki. - "Myślę, że ona chce mi po prostu sp***olić kawałek po kawałku."

eligurf

2013-05-17, 11:05
@up @@up
A jednak się znaleźli - "s tego nie wolno rzartować, ona to zrobiła dla strowia"

Do tego nie czują ironii. Tak jak nienawidzę PISu, tak trudno mi się nie zgodzić z Piechą, że ten cały cyrk to kolejny show. Gdyby operacja miała uzasadnienie medyczne to jajniki też by poszły do kosza. Chciała se poprawić (bo już latka lecą) i dorobiła teorię + lans na bohaterkę.

Jakby zbadać każdego człowieka, to każdy nosi geny z których może rozwinąć się kilkanaście a może i więcej typów nowotworów. Gdyby każdy wycinał to co mu może grozić rakiem to wyglądalibyśmy jak dzieci Frankensteina.

defcon1

2013-05-17, 11:35
bloodwar napisał/a:


Brad Pitt to Syzyf 21 wieku, musi cierpieć za nieswoje grzechy w illiadycznej wyprawie w poszukiwaniu Idealnych Cycuchów:
1. Najpierw związał się z 16sto letnią Julliette Lewis (która ma biust 12sto letniego chłopca :-)
2. Potem nietrafiony strzał w Gwyneth Paltrow (wtedy jeszcze mało znaną i przed operacją biustu - miała małe, obwisłe piersi które dopiero po 2000 roku skorygowała)
3. Związał się więc z bardzo urodziwą (2 najseksowniejsza kobieta na Ziemi w tamtych czasach), uwielbianą przez wszystkich za "Przyjaciół" Jennifer Aniston, której jedyną wadą były małe, obwisłe piersi (o której nie wiedział, bo aktorka ta nie wystąpiła nigdy topless w żadnej scenie w żadnym filmie)
4. ...postanowił więc, mimo krytyki całego otoczenia i mass mediów, rzucić ją.
5. Z rok po porzuceniu ona w końcu zrobiła sobie operację powiększenia biustu (na co nie mógł ją namówić przez 5 lat małżeństwa).
6. ... a rzucił ją dla nieziemsko pięknej kobiety (1 najseksowniejsza kobieta na Ziemi w tamtych czasach) - kuszącej Angelinie Joli, o klasycznym, dużym i jędrnym biuście dzięki któremu (między innymi) dostała rolę niezapomnianej Lary Croft...
5. ... który to biust ona, bez żadnego powodu, postanowiła zniszczyć najpierw przez niekontrolowane, patologiczne odchudzanie a potem przzez nieuzasadnioną medycznie amputację i zastąpić śmiesznymi implantami w których nie ma nawet sutków.
Już widzę te tematy na maturze 2020 "Brad Pitt - postać heroiczna zmagająca się z trudnymi kolejami losu w czasie wyprawy po Idealny Biust - omów zagadnienie na podstawie poznanych ci wcześniej dzieł literackich" :-)



k***a, zrobiłeś mój dzień, posrałem się w gacie ze śmiechu :sraczka:

Bridgwater88

2013-05-17, 13:17
no nie wiem czy nieuzasadniona ta amputacja piersi...no ale jak tam kolega woli ;) oby Ci jaja kiedys uschly :)

Szczam_na_Zakrystii

2013-05-17, 13:19
Jarrt napisał/a:



Przecież TVN to zwykły kanałtelewizyjny, a nie jakieś gówno plotkarskie......














..... ano tak! Jesteś prawicowym bóldupnikiem.



No tak TVN to w 100% idealna, rzeczowa telewizja i nikomu nie wolno jej obrażać! NIKOMU!
Oj ty Tusko-fanie ...

Leginek

2013-05-17, 14:08
Dałem do ulubionych tylko ze względu na komentarz bloodwara bo jestem przyszłym bezrobotnym humanistą i mnie to rozbawiło ;)

bionicle93

2013-05-17, 14:17
Taaa... Nie Syzyf, a Jazon i wyprawa po zlote runo, przepraszam zlote cycki.

TheMortes

2013-05-17, 16:45
@Bloodwar

W jej implantach są sutki, cały zabieg wyglądał mniej więcej tak: wycięcie całego gruczoły przez małe nacięcie blisko sutka, wprowadzenie do środka (z tego co pamiętam) specjalnego płynu który zrobił miejsce na implanty, które potem zostały wprowadzone przez co teraz jej piersi wyglądają jak po zwykłej operacji plastycznej.

Jarrt

2013-05-17, 17:16
SZAJBAAA napisał/a:



No tak TVN to w 100% idealna, rzeczowa telewizja i nikomu nie wolno jej obrażać! NIKOMU!
Oj ty Tusko-fanie ...



Nie lubię Tuska. U mad?

Plecionkarz

2013-05-17, 18:00
@bloodwar ale te wszystkie fanki które wyr*chał wszystko mu rekompensują.

Jarrt

2013-05-17, 19:23
SZAJBAAA napisał/a:



Kłamiesz.


Głębokie.

Zyragon

2013-05-21, 00:46
Buahahaha, ich butthurt w komentarzach jest bezcenny xD

Szczam_na_Zakrystii

2013-05-21, 01:55
Ale polew z tych kretynó :D
Daj im ktoś (kto ma tam konto) linka do tego tematu :D
A najlepiej od razu linka na harda :D
To będzie dopiero ból dupska :D