18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Frycoslaw

2014-01-17, 18:56
Rammstein k***a :D

Grzyb18

2014-01-17, 19:25
Jakbym k***a chciał tego posłuchać to bym sobie na YT odpalił. Co raz większe gówno na sadola wchodzi.

Towdi

2014-01-17, 19:26
Figo fagot to świadoma parodia calej polskiej sceny muzycznej. Przy tym chłamie jaki serwuja nam rozgłośnie radiowe i muzyczni producenci bracia FF to wyraz buntu.

Polak88

2014-01-17, 20:04
protos napisał/a:

@up bo tylko dzieci neo rozumieja przekaz podprogowy BFF



rudy 18sto letni zboczek nazywa mnie dzieckiem neo ;) no,no wyżyj się tutaj bo kolegów raczej nie masz rudzielcze:)

Splifcior

2014-01-17, 20:30
Towdi napisał/a:

Figo fagot to świadoma parodia calej polskiej sceny muzycznej. Przy tym chłamie jaki serwuja nam rozgłośnie radiowe i muzyczni producenci bracia FF to wyraz buntu.



Tak sobie tłumacz słuchanie tego gówna. Wyraz buntu? Przeciwko czemu? Nie chcesz słuchać gówna w radiu więc sie buntujesz słuchając innego gówna. Fuck Logic... Nie chce tutaj obrażać niczyjego gustu muzycznego no ale k***a mać... :facepalm2: Piosenki o dupie maryny sprzedają sie niestety najlepiej... Ale powiedzcie mi, bo nie rozumiem, co kieruje wami jarając sie taką muzyką?

Tak tak... podeślij tubke, jak Cie zaboli to oddam.

Matzdorf

2014-01-17, 20:36
Proponuje Braci na Woodstock wysłać, to co by sie tam działo to miazga :) Owsiak Nak***iaj Braci bracie !!!

Ku...........66

2014-01-17, 21:32
Bansowałby

wujekjarek

2014-01-17, 21:40
Byłem na nich w Sdl i dupy nie urywa jak ich sie słucha na żywo
Ale od czego mamy alko;)

Jodla

2014-01-17, 22:34
W Siedlcach jak byli to tak się naj***li, że ledwo śpiewali XD

Zygi9812

2014-01-17, 23:02
Byłem na wszystkich koncertach BFF blisko mnie i to co się tam dzieje nie do opisania. Wszyscy naj***ni, pogo fala tylko lasek mało, ale i tak ich koncerty rozpie**alają pozytywną energią ;)
dla napinaczy murzyński ku*as w odbyt ;)

Towdi

2014-01-17, 23:07
Up splifcior
FF swiadomie śpiewaja kicz, a ich słuchacze świadomie ten kicz słuchają, pewnie też dlatego, że dużo w tym ironii.

Trochę uprościlem urzywając słowa "bunt". Po prostu nie przyjmuje dzisiejszej muzyki typu górniak, enej, bednarek, natasza ponieważ to kpina ze słuchacza (pamietaj, że mówimy o muzyce popularnej).
Pozdro…
P.S. nie wiem czemu zakładasz ból dupy, nie zamierzam Cię obrażać.

bimbastah

2014-01-17, 23:21
Do wszystkich niepełnosprytnych - Słyszeliście kiedyś o czymś takim jak parodia? Uwierzcie mi że spinając dupsko i pie**oląc "wieś,plebs" nie robicie z siebie "oświeconych" tylko kurewsko żałosnych idiotów ;)

Qunda

2014-01-17, 23:36
Znowu k***a ten zj***ny głos, polska to jednak poj***ny kraj.

Dobrutro

2014-01-18, 00:12
Lepsza jest wersja z kucykami Pony.

An...........ta

2014-01-18, 00:30
Nie rozumiem bólu dupy większości brudasów. Na ch*j się spinacie jak i Figo i Fago to też brudaski tyle że nie widać tego po nich. Wystarczy wejść na ich profile FB i zobaczyć co lajkują. Venom, Behemoth, Vader czy Carcass. Disco Polo to to k***a nie jest raczej. Grali też na zeszłorocznym Metalfeście. No ale że połowa brudasów musi zgrywać trve satan metalowców to będą hejtować. ch*j że to nie jest na poważnie.

Także hejterki, duży chrześcijański (bo wiem że do kościoła nie chodzicia a księdzu to corna pokazujecie) ch*j wam w dupska.

Pozdrawiam, brudas z dystansem do życia ;-)