18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Boże Ty...

leodan011 • 2012-06-12, 02:12
Do ocen zostawiam wam...

siwielec29

2012-06-12, 18:29
to ten k***a co by siostre wyr*chal chlopaczyna z ADHD co placze na caly swiat bo nie ma kolegow, odciac sk***ysynowi dostep do neta i po tygodniu sam sie pochlasta ale co jego starzy musza miec z takim przychlastem to poezja. tak czy inaczej przez pryzmat wszystkich wystepow tego osobnika mam mu ochote sam wpie**ol pozadny spuscic ale ch*j mu w dupe i kula w leb i na niego przyjdzie pora ;)
tymczasem pora piwa ale nie dla tego glaba tylko do mnie i Wszystkich co lubia Nasza Polske jaka by Ona nie byla !!

malwa321

2012-06-12, 18:43
Ręka Boska już go dosięgła. Poj***ło gościa, tylko on tego nie widzi :D

da...........os

2012-06-12, 18:50
Pan Bóg go ukarał i teraz ten śmiertelnik nie umie wymawiać "R"

miedziak

2012-06-12, 19:40
Verdourth11 napisał/a:

O k***a ludzie ale z was nowicjusze, to legendarny Testoviron król polskich chanów. Mnie osobiście bawią jego filmiki, ale zakompleksiałych polaczków piecze dupa jak się po nich jeździ.



Nie to nie testoviron tylko liryczny wandal.

kondziovsky napisał/a:

testoviron w najlepszej formie!



jak wyżej.

Leothyr napisał/a:

Coś k***a pięknego, testoviron moim Bogiem.
Nie zliczę ile razy się śmiałem i płakałem na przemian przy tym filmiku
Obrazek Obrazek Obrazek



jeszcze raz jak wyżej.

NanoRurka napisał/a:


Widzę, że Testo dalej działa :D . Do filmików, trzeba podchodzić z dużym dystansem do siebie samego. Bardzo często mówi prawdę (np. o uśmiechaniu się do obcych ludzi). Jednak nie zmienia to faktu, że obraża Polskę i Polaków. 'Polaczkiem' można nazwać owego Testo, który miał tutaj przodków i nawołuje do oddania kamienic żydom...
Firmowa gadka pejsatego mięśniaka:



no k***a mać, jeszcze raz jak wyżej. Nie słyszycie w ogóle różnicy w głosie? To że ktoś ma wade wymowy nie znaczy od razu że jest Tuskiem albo testovironem.

Manian napisał/a:


Ty tak na serio ? Nie wiesz kim jest k***a Testovitor a siedzisz na tym forum ? :shock: a niech Cię mała kuśka "pie**olonej k***y" boga dosięgnie ! ;-)



no znowu to samo...

dymion napisał/a:

uuu, żydek już nie prowadzi tak burżujskiego życia?



To nie żydek tylko katolik. Z resztą po co żydkowi biblia ?
A czemu się tak źle wypowiada o bogu? No na to już ktoś odpowiedział z resztą.

dback napisał/a:



To jest schizofrenia ewidentna. Mój kuzyn to ma ale on się leczy.



A on w trakcie kręcenia filmików się nie leczył tylko zdaje się leki odstawił.

rollins napisał/a:

nie ma tu czego oceniać.to trzeba leczyć



Zgadzam się w pełni.

A teraz coś ode mnie. Rzeczony osobnik zasłynął w necie takimi różnymi kontrowersyjnymi filmikami. Kolejne jego produkcje ładnie pokazują jak bardzo się staczał w spirali choroby.



Miarka się przebrała kiedy zaczął sugerować że zr*cha swoje małe siostry. Niestety filmik na którym jego siostra siedzi mu na kolanach zaginął, ale na tym macie również zapowiedź gwałtu. Nie wiadomo czy to prowokacja czy co, ale wystarczyło by zaalarmować policję i media.



Po całej akcji sprawa się wyjaśniła, że Kamilek jest po prostu schizofrenikiem. Tutaj macie wywiad z nim i jego rodziną.



No i w końcu wrócił do leków i cała sprawa zakończyła się happy endem. Na zakończenie dodam, że takie bardzo religijne podejście do wielu spraw jest częstym objawem schizofrenii, w zeszłe wakacje odbywałem praktyki w aptece szpitalnej w szpitalu z zamkniętym odziałem psychiatrycznym i większość krejzoli poza tym że dziwnie się zachowywała i latała nago miała zwyczaj stać przez większość dnia razem przy oknach i śpiewać ave Maria w chórku i ogólnie przechodzić na jakieś wyższe stadium duchowości. No Kamilek akurat ave Maria nie śpiewał, ale schemat pozostał ten sam, tylko że poszedł w drugą stronę.

Mom and Death

2012-06-12, 19:44
@up ty jesteś jakiś poj***ny ? Koleś na filmiku tematycznym to Testo :facepalm:

tigerqaz

2012-06-12, 19:52
"Boże jeśli istniejesz zabij mnie..." po około godzinie Bóg zaj***ł sk***ysyna = Istnieje

da...........li

2012-06-12, 19:55
yyyyy niech go jebnie piorun i niech sp***ala do szatana niech go gotuje w kotle, takie coś to sie już do tworek ani do choroszczy nie nadaje

smood

2012-06-12, 20:25
Standardowa reakcja na sesję.

Dzedaj87

2012-06-12, 21:38
No i sie doigra, bedzie mial ssane przez stado starych pedalow az do bialej kosci. I widly w dupe.

tentypluk

2012-06-12, 21:47
Szanuje ateistów i ich przekonania, szkoda że modno-ateistyczne dzieci nie szanują mnie.

Miszogun

2012-06-12, 21:52
Jak Pan Bóg chce kogoś pokarać to mu rozum odbiera. Jego bardziej pokarać nie mógł.

Stajgerski

2012-06-12, 22:55
Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy

DinAlt

2012-06-12, 23:25
I po co tyle słów..wystarczy pójść na mecz Legii w jakimś małopolskim szaliku na ten przykład.