18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"borze" ciało

Jarekz007 • 2011-06-23, 17:29
Wczoraj malowanie krawężników na biało, trawy na zielono i szorowanie asfaltu na kolanach za pomocą szmaty i kubła z wodą w celu usunięcia krowich odchodów. Dziś strażacy na sygnale eskortują procesję. Na czele kobitki niosą ważącą 150 kg figurę św. Rydygiera - patrona chorych na kręgosłup. Za nimi ksiądz pod plandeką ukrywa się przed ptakami a z głośnika wycelowanego w moje okno wydostają się pieśni o Maryji

Nocturno

2011-10-22, 00:58
RastaMan napisał/a:

j***ć to całe pogaństwo i kult maryjny, chrześcijanizm to jedna wielka zakłamana zaraza... tyle w temacie

@Alex De Large

heh, podobny do centa ;d



Cóż, więc nie jesteś rastamanem i wywal w ogóle ten symbol i nazwę ze swojego profilu. Dlaczego?
Bo, wielce inteligentny patafianie, rastafarianizm to CHRZEŚCIJAŃSTWO, które poszło o krok dalej. Nic więcej i nic mniej. Po prostu. Jestem katolikiem i mam w dupie Twoje poglądy, nie zmienię ich i nie narzucę Ci niczego. Ale Ty jesteś hipokrytą, bo np Lew Judy, którego masz w avatarze to symbol Jezusa Chrystusa, podobnie jak krzyż na sztandarze, który trzyma lew, a Rastafarianizm to chrześcijaństwo które uznaje iż Haile Sellasie (Ras Tafara) jest już paruzją, czyli Jezusem który powrócił na ziemię. Nie obrażaj, nie wywyższaj się. Bo tak to się kończy, o nie wiedzący.