18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

BOLID MŁODEGO WIEŚNIAKA

tycho • 2016-05-25, 19:39
Dlaczego właściciele BMW przyciemniają szyby?
.
.
.
.
.
.
Żeby wstyd był mniejszy.
:sraka:

tranzystor

2016-05-26, 17:04
tycho napisał/a:

Dlaczego właściciele BMW przyciemniają szyby?
.
.
.
.
.
.
Żeby wstyd był mniejszy.
:sraka:




Żałosne są te "żarty" zakompleksiałych hondziarzy. Lepiej wbijaj na forum o "Hani" i podpytaj gdzie dobrą instalację LPG do 1.5 zakładają. Później wystarczy przedziurawić wydech i dorzucić końcówkę z rynny.

takamahi

2016-05-26, 17:34
Różnica jest taka, że w aucie każdej marki może trafić się debil za kierownicą, a w aucie marki BMW może trafić się normalny kierowca.


Gównoburzo trwaaaj :D

seler84

2016-05-26, 18:27
Jestem właścicielem 3 letniej trójki z przyciemnianymi szybami. Zapier....em na nią 5 lat w Anglii na zmywaku a potem jeszcze 3 lata w Niemczech na truskawkach. I uwielbiam te auto za prowadzenie, dynamikę i za luksus choć są auta bardziej luksusowe. I zawsze sie śmieje z takich Januszy, Zbyszkow, i Mietków i Sebiksow z Mariolkami w sowich Golfach, Passatach , Oplach Civic-ach i Lagunach którzy piłują te swoje silniczki do ,,odcięcia" jak widza ze stoję na światłach żeby choć na sekundę byc przed BMK-ą. Zawsze wtedy dodaj gazu i oczywiście bez kierunku zjeżdżam na jego pas i patrzę przez tylne lusterko na zwiedzoną mordę Janusza i Mariolki wachajacych moje spaliny. Świetna zabawa!!!!! :-D I chodź bym zapier...l następne 8 lat na szparagach w Holandii to następnym autem które kupie będzie tez BMW bo to świetne auto!!. I wielki czarny Ch.. w Dupę wszystkim takim takim leszczom i hjterom cisnących z kierowców BMW. 8-) 8-) 8-)

MaratHS

2016-05-26, 18:49
Łeee... nie udało mi się trochę podburzyć i zbudować pyszną gównoburzę, a mogłem bardziej zelżyć BMW i wyzwać od ch*jów buraków wieśwowozów. Trochę za serio napisałem wcześniej, a mogłem bardziej po januszowemu.
A ch*j mi w dupę... jeszcze nie raz będzie na sadolu o BMW. :amused:



Nie no serio... BMW jest ch*jowe. :-P

ho...........zo

2016-05-26, 19:04
Jak dla mnie wszystkie marki samochodów są dla wieśniaków. Po ch*j się męczyć i prowadzić samochód, jak można na wyj***niu sobie śmigać komunikacją miejską? Kiedy tylko chcę i w jakim stanie trzeźwości bym nie był, pan kierowca wiezie mnie gdzie chcę, a wy musicie się uczyć jakichś znaków drogowych i innego badziewia. Taka prawda, nie przyznacie się, ale wiecie, że mam rację i żal wam dupy ściska, że zmarnowaliście pieniądze na prawo jazdy i samochody.

lubieżny_gwałciciel_69

2016-05-26, 20:18
@up Trochę prawda, gorzej jak komunikacja w mieście ssie, ale u mnie akurat spoko i sobie chwalę. ;-)

ganja125

2016-05-26, 20:24
up
jak ktoś jest głupi i nie potrafi jezdzic autem to robi tak jak ty

SzpadelOneOne

2016-05-26, 21:32
dlaczego w bmw powinny być montowane szklane drzwi?





żeby było widać cały dres

tranzystor

2016-05-27, 12:43
MaratHS napisał/a:

Łeee... nie udało mi się trochę podburzyć i zbudować pyszną gównoburzę, a mogłem bardziej zelżyć BMW i wyzwać od ch*jów buraków wieśwowozów.




Gówno ci się udało, bo nikt takiego durnia na poważnie nie traktuje. Jesteś zaszeregowany jako marny, zakompleksiony prowokator, który jeździ samochodem, jak tata Janusz pozwoli.


MaratHS napisał/a:

A ch*j mi w dupę...




O tego typu pieszczoty musisz poprosić na innym forum. Na tym, na którym jesteś moderatorem.

Kantinflas

2016-05-28, 16:59
Dlaczego w autobusach miejskich sa takie duze szyby ? Zeby was bylo dobrze widac j***ne biedaki.

Madafaka69

2016-06-01, 09:16
MaratHS napisał/a:



na razie składam hajs na mercedesa w203 w sedanie.



Lepiej W211, nawet przedlifta, bo to W203 to Ci spróchnieje zanim do domu dowieziesz, taki urok mercedesów z lat 1995-2005

lubieżny_gwałciciel_69

2016-06-07, 23:09
ganja125 napisał/a:

up
jak ktoś jest głupi i nie potrafi jezdzic autem to robi tak jak ty


Pora odgrzać kotleta, jebie mnie co o tym sądzisz, ale wychodzę z domu, odpalam spotify i mam wszystko w dupie wygodnie siedząc w autobusie.

Wożą mnie profesjonaliści a w razie jakiegoś wypadku nie ponoszę potem żadnej odpowiedzialności. pie**olę serwisy, paliwo i całą resztę. Praktycznie wszędzie mogę wygodnie dojechać autobusem / samolotem, po ch*j auto?

MCanczej

2016-06-07, 23:57
Po ch*j auto?

Bo mogę ;-)