18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

BOLID MŁODEGO WIEŚNIAKA

tycho • 2016-05-25, 19:39
Dlaczego właściciele BMW przyciemniają szyby?
.
.
.
.
.
.
Żeby wstyd był mniejszy.
:sraka:

mygyry

2016-05-25, 19:43
Myślę, że to coś głębszego, może tak jak dzieci, kiedy zamykają oczy to myślą, że ich nie widać, to by tłumaczyło nieużywanie kierunkowskazów, bo skoro i tak ich nie widać...
:amused:

Xa...........ii

2016-05-25, 19:52
A ja myślałem, by choć trochę odizolować się od biedy :D

Ra...........hi

2016-05-25, 20:39
A ja myślałem, że tym sposobem popierają politykę multikulti :krejzi:

GlassEdi

2016-05-25, 21:42
piękna emotka użyta

Erni90

2016-05-26, 01:59
ale wy macie ból dupy z BMW. Nie rozumiem was cały czas Honda zła, BMW złe, Mercedes zły. A tak na prawdę to wam żal dupę ściska bo was nie stać na takie auta. Zastanówcie się nad swym stanem umysłu, bo czytając czasem durne wasze komentarze to nie wiem czy to jest nadal niedoj***nie mózgowe czy h*j wie co

MaratHS

2016-05-26, 09:45
Kamilllo1990 napisał/a:

ale wy macie ból dupy z BMW. Nie rozumiem was cały czas Honda zła, BMW złe, Mercedes zły. A tak na prawdę to wam żal dupę ściska bo was nie stać na takie auta. Zastanówcie się nad swym stanem umysłu, bo czytając czasem durne wasze komentarze to nie wiem czy to jest nadal niedoj***nie mózgowe czy h*j wie co


Ale wy macie ból dupy, że normalni kierowcy krytykują kierowców BMW. Żal wam dupe ściska że inni jeżdżą normalnie? Zastanówcie się nad swym stanem umysłu, bo patrząc na to co wyczyniają kierowcy BMW, to nie wiem czy to jest niedoj***nie mózgowe czy ch*j wie co... :amused:

Erni90

2016-05-26, 10:23
Ale wy macie ból dupy, że normalni kierowcy krytykują kierowców BMW. Żal wam dupe ściska że inni jeżdżą normalnie? Zastanówcie się nad swym stanem umysłu, bo patrząc na to co wyczyniają kierowcy BMW, to nie wiem czy to jest niedoj***nie mózgowe czy ch*j wie co...

co?? jak wszyscy jeżdżą normalnie to kto powoduje wypadki prócz BMW, Merców, Hond duchy?

wilkoala

2016-05-26, 12:07
A ja jeżdżę fiatem.

MaratHS

2016-05-26, 12:09
Kamilllo1990 napisał/a:

co?? jak wszyscy jeżdżą normalnie to kto powoduje wypadki prócz BMW, Merców, Hond duchy?


Tak...

Nie no wypadek może spowodować każdy i to nie ulega żadnej wątpliwości, ale wytłumacz mi ten ewenement - Mam znajomego, na co dzień jeździ busem i nie robi problemów, ale kiedy wsiada do swojego BMW to szaleje jak popie**olony. Dobra ja zrozumiem, pusta ulica można sobie przegonić autko czy coś, ale nie na jednej z ruchliwych ulic.
W każdym mieście znajdzie się jakaś ulica z której nikt nie korzysta, jakiś parking na którym nikt nie paruje od 10 lat czy jakiś teren opuszczony gdzie można się wyszaleć, ale nie k***a... bo ludzie muszo widzieć, jo mum BeEmWu i lans musi być coby cipeczki mokre się zrobiły no i obowiązkowo umcy umcy ze środka się subtelnie sączy.
Nie no serio jeszcze nigdy nie widziałem jakiegoś nissana, hyundai'a, fiata, seata, skody, alfy romeo, chrysler'a, volvo, saab'a, rover'a albo innego opla który zachowywałby się tak jak kierowcy BMW. Nie chcę generalizować czy przytakiwać komuś, ale większość takich występków to domena kierowców BMW... bo wiesz, skoro powstało takie stwierdzenie, że kierowcy BMW to buraki to coś musi być na rzeczy.

Osobiście nigdy nie kupiłbym BMW i nie dlatego, że "Kierowcy BMW to buraki" tylko dlatego, że BMW nie do końca do mnie pasuje i nie przepadam za BMW, a jeśli już miałbym kupić jakiś model to zrobiłbym wyjątek i byłby to jakiś rekin bez żadnych wypasionych felg czy gleby takiej, że paczka zapałek się nie mieści. Wszystko w oryginalne, ale niestety... na razie składam hajs na mercedesa w203 w sedanie.

DaWeed

2016-05-26, 12:53
MaratHS napisał/a:


normalni kierowcy krytykują kierowców BMW


Normalni kierowcy jeżdżą, internetowi hejterzy krytykują :mikolaj:

Samudaripen

2016-05-26, 13:29
klasa premium ssie, tylko Solaris!

przemas1234

2016-05-26, 16:30
żeby nie było widać jak kierowca wewnątrz sra ze śmiechu widząc cebulaków w c*pkaczento czy innym matizie mateuszu

Saalami

2016-05-26, 16:40
"A ja myślałem, by choć trochę odizolować się od biedy"
Przecież bmw kosztuje tyle samo, co inne auta :D
Gdyby bmw było ferrari, to byś mógł tak napisać. Ale nie jest ferrari, więc możesz possać mi kuta, trochę zarobisz :)

Putis

2016-05-26, 16:44
Tak ogólnie to trochę beka i z tych co jeżdżą BMW i z tych co krytykują. Pierwsi mają szybsze auta i droższe od innych (pomijam sebixów w e36 1.6 :D - aczkolwiek oni też myślą, że SĄ LEPSI bo mają BMW) i automatycznie EGO rośnie i się w dupie przewraca, z drugiej strony jest mega ból dupy bo taki typowy hejter nie jechał nigdy markom premium i totalnie nie zrozumie, że takie auto jest dużo lepsze od jego nawet nowego Megane xD Każdy powie, ale przecież to nie ból dupy o to, że ktoś ma lepsze auto tylko o to jak tym autem się porusza. OK, tyle tylko, że ja nie raz widziałem debila który jechał Oplem, Renault, AUDI (tutaj też dosyć często) jak poj***ny (Opel zwłaszcza mocna Omega z napędem na tył...) Do czego dążę - uważam, że jest to kwestia mocy i charakteru auta.. A, że BMW od zawsze było kierowane do względnie młodego odbiorcy a auta mają tylny napęd i sporo mocy (bo nawet 2.0 w BMW jest dosyć mocne i ma bardziej SPORTOWY charakter względem konkurencji z niższej stawki typu jakieś VW, Seaty, Ople itd) i to właśnie głównie decyduję o tym, że ktoś się zachowuje jak się zachowuje. Bo najzwyczajniej w świecie 100konnym przednio napędowcem nie da się tak szaleć :D

I tutaj dochodzimy do meritum - Polacy i ludzie zza naszej wschodniej granicy jeszcze nie do końca dojrzeli do auto sportowych i luksusowych. Nie mam też gdzie za bardzo tymi autami jeździć. Mimo wszystko uważam, że nie można każdego wrzucać do jednego worka - są i debile w BMW, są i w Audi, VW jak i Ferrari :) Nie ma znaczenia