18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bojownice oblewają słynne słoneczniki...

Halman • 2022-10-14, 15:09

jako forma zwrócenia uwagi na paliwowy problem...

wiecej na ten temat

Budrys2000

2022-10-14, 22:08
Abstrah*jąc od tych słoneczników i tych dwóch lewackich, niedoj***nych pomiotów, jak tam sytuacja z grzybami na południu kraju? Są jeszcze?

SanEscobar94

2022-10-14, 22:23
Na pocieszenie, obraz jest cały.

Wiewór

2022-10-14, 22:32
Ta z lewej wyglada jakby jej starzy byli rodzeństwem a ta z prawej jak bardzo brzydki chłopiec.
Na szczęście widać ze obraz zabezpieczony szkłem. Jednak za sama próbę zniszczenia bezcennej sztuki wysłał bym je do kacapii i polecił spróbować to samo z mumia lenina.

p47

2022-10-14, 22:36
Brzydkie k***iska. Czas naprawic choc troche swiat i zaczac takie gowno zabijac. ;-)

Parkometr

2022-10-14, 22:52
Robiąc głupotę, która odbije się echem po świecie z pewnością znajdą kółeczko adoracji.

Sądząc po stylizacji to te lewackie k***y nie mają pojęcia jaki temat poruszyły i z pewnością nie zdają sobie sprawy z konsekwencji pewnego toku rozumowania.

Jak na lewackie idiotki zachowały klasę, ponieważ nie pokazały cycków i nie darły mordy jak zarzynane prosię. Młode idiotki są przekonane, że znalazły rozwiązanie na naprawę świata. Myślą, że takie działania to skuteczny sposób na forsowanie swoich przekonań. Wierzcie mi lub nie, ale takie podłoże intelektualne prowadzi błędnego usprawiedliwiania swoich czynów ku jakiemuś wyższemu dobru. Oczywiście to te idiotki myślą, że mają prawo oceniać co jest dobrem wyższym. Jeśli tylko poczują, że istnieje przyzwolenie na takie zachowania to następnym krokiem może być zabijanie innych ludzi, bo uznają ich za wrogów ojczyzny. Tak rodzi się komunistyczne myślenie u debili, którzy myślą, że są autorytetami moralnymi.

Adae

2022-10-14, 23:38
W sumie troche protestuja w slusznej sprawie, tylko styki im popalilo gdzies posrodku.

Mariusz694617

2022-10-15, 03:00
Obraz będzie odrestaurowany tak jakby nic się nie stało a te k***y będą miały przj***ne

Kidl3r

2022-10-15, 06:32
Angel napisał/a:

Cel raczej osiągnęli bo będzie o nich głośno i tu raczej bez znaczenia dla nich jak będą o nich mówić byle mówiono. Zapewne filmik/informacja znajdzie się w każdym wydaniu głównych serwisów informacyjnych w środkach masowego przekazu na całym świecie więc rozgłos już mają. Jak ich wypuszczą będą zapraszani na wszelkie zjebowiece jak Greta a za rok okaże się iż lewackie zjeby dostaną nagrodę jobla za walkę z głodem na świecie. Albo trafią do europarlamentu aby tam wymyślać kolejne ekoch*jozy.



Tak zwany kompleks herostatesa. Dzięki mas mediom jjeszcze łateiejszy. Dzięki wojną, covidom, i ogólnemu zidioceniu coraz popularniejszy.

Swooniak

2022-10-15, 10:41
Rozpie**ala mnie logika takich kurew, walczy w obronie życia, że ważniejsze jedzenie niż sztuka a idzie i je marnuje... XD

vass

2022-10-15, 10:43
Mają rację, paliwo po 8 zyla, a Obajtek się chwali, że w tym roku Orlen będzie miał rekordowe dochody, to raczej coś nie halo.

tortured_soul

2022-10-15, 10:57
A już miałem nadzieję że na końcu filmiku chciały wpie**olić ampułki z cyjankiem. Cóż by to było za zakończenie

programista4k

2022-10-15, 11:40
ile ten obraz kosztował? bo jak jakieś dzieło sztuki to zniszczyły sobie finansowo życie

dOpieca

2022-10-15, 14:29
I tak pewnie podrobka obrazu , a ich to do odstrzalu za glupote

sadol001

2022-10-15, 16:20
~VeIture napisał/a:

Nie ma to jak marnowanie jedzenia w imię walki z marnowaniem jedzenia.



ile jedzenia zmarnowałeś zanim ci nogę uj***li?