18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bojownice oblewają słynne słoneczniki...

Halman • 2022-10-14, 15:09

jako forma zwrócenia uwagi na paliwowy problem...

wiecej na ten temat

nowynick

2022-10-14, 19:26
trochę racji miały, ludzie bardziej troszczą się o obraz niż o Planetę. Forma protestu tylko beznadziejna, mogły jakiegoś Kossaka oblać i też byłby rozgłos bez ryzyka utraty jednego z największych dzieł w historii...

Cipczan

2022-10-14, 19:27
~Angel napisał/a:

Akcja zjebów zawierała lokowanie produktu
Mogła cycki pokazać zamiast ścianę sosem pomidorowym upie**olić bo obraz i tak jest zabezpieczony przed aktami dewastacji.
Teraz tylko wpie**ol i pociąg do gułagu.



Toż to prędzej ch*ja ma, jakie cycki?

gre.g

2022-10-14, 19:28
Szczerze mówiąc to myślałem że wywalą cycki na wierzch w ramach protestu.

Huherko

2022-10-14, 19:35
XTralala napisał/a:

W żadnej galerii sztuki nie znajdziecie oryginałów obrazów a już nie mówię o słonecznikach tego gościa bez ucha a jak są to za pancerna szyba :] byle jaka poyebana bitch nie zniszczy dziedzictwa kulturowego



No ponoć ten był za szybą, ale zdobiona rama już nie i straty chyba nawet na kilka milionów wyszły - Wysłać rachunek ich rodzicom to będą miały szlaban do usranej śmierci.

UrlichUrwich

2022-10-14, 19:40
Mogły wyłuskać ten słonecznik. Byłby całkiem udany performance.

boowa1986

2022-10-14, 19:48
Przecież to chłopy jakieś

smc

2022-10-14, 19:56
Przeliczyć straty ma dniówki to by 18634 lat odsiadki dostały...

bardak

2022-10-14, 20:01
Czemu aktywiści/aktywistki mają coś takiego w ryjach, że wiesz z kim masz do czynienia. Takie niedoj***nie mózgowe wymalowane.

PutinToSmiec

2022-10-14, 20:03
Hehe .. moje UK takie piękne ... no ale nie zmienia to faktu ze koncerny paliwowe zbijają krocie na kryzysie ... no ale taki jest kapitalizm i go popieram .. jak bym był szefem takiego koncernu to bym dopie**olił ceny x 100 ... bo k***a moge i ch*j komu do tego :mrgreen: wlasciciele mieli łeb do interesów i tyle . Kazdy mogł zainwestowac w energie a nie napie**alac melanz i konsupcjonim bo to w modzie :mrgreen: ktos wolał zainwestowac w spolki wydobywcze a inny musi miec nowy tel ktory wlasnie wyszedł bo somsiad tez sobie kupił :mrgreen:

Radian1

2022-10-14, 20:06
Przed erą internetu musiałyby się podpalić, chcąc zwrócić uwagę 'świata'

dabrowskp

2022-10-14, 20:09
Powiedz im aby przestały korzystać z telefonów , prądu , pralki , Ubera to NIE , ale rzucać gównem w historie HAHA
Pokolenie youtuba i tiktoka , mogą zorganizować swoje chalenge , nie korzystam z tego czy tego, ale co więcej się klika, zrobienie happeningu czy próba zmiany swojego pokolenia ?
Powiedz młodemu ze nie dostanie nowego telefonu co 2 lata bo jego wytworzenie zatruwa środowisko, możesz używać starego HAHA.
Nie powinny być ścięte a powinny odpracować to co zrobiły, nauczyć to młode dziadostwo kosztów jakie wyrządziły

niemamskarpet.

2022-10-14, 20:20
kopia pewnie też jest warta grubą kasę więc proponuje teraz aby do końca życia spłacały to w ratach :D oryginał wisi u jakiegoś "filantropa" nad łóżkiem

kamilja

2022-10-14, 21:02
To arcydzieło stworzył gość żyjący w biedzie a tym k***om wywraca się w dupach i we łbach z dobrobytu.
Dałbym je ruskim na pociechę do końca wojny a potem oddałbym je arabom na dożywocie.
Może by wtedy zrozumiały coś z dzisiejszego świata

killua

2022-10-14, 21:09
spoko inicjatywa. popieram laski i też uważam że benzyna po 7 zl to nieco za dużo tym bardziej jk mi auto zużywa 13l.

htr83

2022-10-14, 21:35
ta głupia p*zda polała sobie rękę superglue i rozparowała go drugą :)