18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bójki w rugby

bula9304 • 2012-10-27, 17:27


Sport nie dla dziewczynek od piłki nożnej

Pan Mularz

2012-10-28, 02:53
jestę żydę napisał/a:

Polska jako kraj biedny i bez jakichś większych możliwości powinien kształcić sportowców od najmłodszych lat.Jesteśmy waleczni i zawzięci nie rozumiem dlaczego mamy tak małą liczbę dobrych zawodników w różnych dyscyplinach...Nasi młodzi powinni dostawać stypendia od państwa za dobre wyniki w jakichś dyscyplinach sportu i być wspierani a małolaci zamiast latać napie**alać się za free za ch*jowaty klub powinni iść na mate i się rozwijać w kierunku sztuk walki jeżeli lubią dawać po mordzie niech to chociaż robią za kasę i traktują to jako swój zawód.Ja za młodu grałem w piłkę nożną,pływałem,grałem w piłkę ręczną,siatkówkę,ping ponga ,trochę judo trenowałem mam całą szafę medali i dyplomów z tych dyscyplin a sportowcem byłem do gimnazjum a w gimnazjum poznałem używki i zabawy i skończyło się moje sportowanie, może gdyby było to bardziej opłacalne w moich oczach nadal bym trenował coś z w/w dyscyplin? A teraz młodzi nie chcą chodzić na w/f w piłkę nie chce im sie grać bo po co, pływać nie chce bo woda śmierdzi lepiej wziąć zwolnienie od lekarza i być p*zdą a jedyne mięśnie mieć na palcach od klawiszy i przedramię od red tube :)



Stypendia nic nie dadzą, to tylko kasa w błoto. Nie wiem po jaką cholerę to ministerstwo sportu. W Stanach nie ma takowego i jakoś nieźle sobie radzą. Tym bardziej jeśli Polska nie jest zbyt bogata, to powinno się pieniądze racjonalnie wydawać, a nie marnować na jakieś głupoty. Biedne dzieci medalami się nie najedzą.

ellsworth

2012-10-28, 07:01
jestę żydę napisał/a:

Polska jako kraj biedny i bez jakichś większych możliwości powinien kształcić sportowców od najmłodszych lat.Jesteśmy waleczni i zawzięci nie rozumiem dlaczego mamy tak małą liczbę dobrych zawodników w różnych dyscyplinach...Nasi młodzi powinni dostawać stypendia od państwa za dobre wyniki w jakichś dyscyplinach sportu i być wspierani a małolaci zamiast latać napie**alać się za free za ch*jowaty klub powinni iść na mate i się rozwijać w kierunku sztuk walki jeżeli lubią dawać po mordzie niech to chociaż robią za kasę i traktują to jako swój zawód.Ja za młodu grałem w piłkę nożną,pływałem,grałem w piłkę ręczną,siatkówkę,ping ponga ,trochę judo trenowałem mam całą szafę medali i dyplomów z tych dyscyplin a sportowcem byłem do gimnazjum a w gimnazjum poznałem używki i zabawy i skończyło się moje sportowanie, może gdyby było to bardziej opłacalne w moich oczach nadal bym trenował coś z w/w dyscyplin? A teraz młodzi nie chcą chodzić na w/f w piłkę nie chce im sie grać bo po co, pływać nie chce bo woda śmierdzi lepiej wziąć zwolnienie od lekarza i być p*zdą a jedyne mięśnie mieć na palcach od klawiszy i przedramię od red tube :)


Sam sobie przeczysz! Skoro kraj biedny to tym bardziej nie powinien wyrzucać pieniędzy w błoto na coś co nie przynosi wymiernych korzyści finansowych, a tylko straty. Sport to jest zabawa, NIC WIĘCEJ i tak należy to traktować. Kogoś to bawi to się tym zajmuje, kogoś innego nie bawi to robi coś innego i już.

Lotharius

2012-10-28, 08:32
"Sport nie dla dziewczynek od piłki nożnej "

Ciekawe jaki ty sport uprawiasz, pewnie napie**alanie na kompie.

babycow

2012-10-28, 09:25
Cytat:

Sport dla prawdziwych mężczyzn. A po bójce i po meczu wszyscy idą razem na browara. Tam grają chłopy po minimum 90KG żywej masy i 180cm wzrostu. Jest parę wyjątków jak z tego co pamiętam w reprezentacji rosji ale nie pamiętam teraz nazwiska to ma on jakieś 1,60 ale za to waży 90 KD XD


Masy, chyba k***a miesni... jakby to byla sama masa, to byliby zwyklymi grubasami, oni swoje 'kg' pakuja w miesnie!

mayday1707

2012-10-28, 09:44
Wyobraźcie sobie taką sytuację:
Mecz rugby Polska - Rosja na Basenie Narodowym. NA trybunach komplet tak pół na pół z czego większość widzów to ultrasi W pewnym momencie meczu zaczyna się bójka na boisku.
Jak myślicie co robią kibice? :D

Tester

2012-10-28, 10:17
No i to jest sport a nie jakaś pedalska piłka nożna gdzie wszyscy startują po Oskara za grę aktorską.

bula9304

2012-10-28, 19:36
Lotharius napisał/a:


Ciekawe jaki ty sport uprawiasz, pewnie napie**alanie na kompie.



Uczęszczam na treningi Krav Magi ;)

stworek

2012-10-29, 10:41
Nie rozumiem, Rugby bieganie za piłką i bicie się po mordach jest fajne. Sztuki walki bicie się po mordach bez biegania za piłką już nie jest fajne.
Co Wy k***a macie z tą piłką ? !

URWAMAC

2014-06-27, 02:32
no dobra a jak sie nazywa nuta od 4.50 ?