18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bójki w rugby

bula9304 • 2012-10-27, 17:27


Sport nie dla dziewczynek od piłki nożnej

surojak

2012-10-27, 23:29
Sport dla prawdziwych mężczyzn. A po bójce i po meczu wszyscy idą razem na browara. Tam grają chłopy po minimum 90KG żywej masy i 180cm wzrostu. Jest parę wyjątków jak z tego co pamiętam w reprezentacji rosji ale nie pamiętam teraz nazwiska to ma on jakieś 1,60 ale za to waży 90 KD XD

OLAĆ PIŁKĘ GRAJMY W RUGBY. To powinien być nasz sport narodowy.

p.s

Jak idziesz na mecz Rugby Lechia Gdańsk - Arka Gdynia to wszyscy siedzą obok siebie i NIE MA MOWY o jakiś bójkach i żenadzie jak na piłce nożnej. !RUBGY GÓRĄ!

ni...........ne

2012-10-27, 23:31
ruggby są ch*jowe, tak samo jak wy

ellsworth

2012-10-27, 23:33
Zihat1 napisał/a:



Dzięki wielkie ;-) parę lat temu usłyszałem zmodyfikowaną (lepszą moim zdaniem) wersję na jednym z pokazów bractwa rycerskiego, a że uwielbiam muzykę w tych klimatach od razu zapadła w pamięć, niestety nie znałem tytułu i nie mogłem jej znaleźć, jak na ironię inne utwory globusa słuchałem ale zdaje się, że ten mi umknął.



A nie mogłeś po prostu wpisać w wyszukiwarkę "teksty piosenek" + jakieś kilka zasłyszanych słów z niej? I od razu miałbyś tytuł. To akurat chyba po łacinie jest, więc sprawa tym prostsza - takich tekstów jest bardzo mało i już po dwóch, maksymalnie trzech sąsiednich słowach byś doszedł do tego, co to jest.

Rhumun

2012-10-27, 23:48
Najbardziej podoba mi się duch drużyny - kiedy jeden się nak***iać zaczyna, cały team mu pomaga :D

robcio17

2012-10-28, 00:01
Porównywanie Rugby i Tego czegoś z Us to tak jak porównywanie Małysza z Amstrongiem;-)

Nabs

2012-10-28, 00:05
@Zihat1 to może być wielu wykonawców, dlatego że wielu ma podobną muzykę. Polecam ci poszukać w utworach takich wykonawców jak: two steps from hell, x-ray dog, music junkies, audiomachine czy wielu innych. Póki co tylko ci mi przychodzą do głowy, ale na youtubie po wpisaniu "epic dramatic song" znajdziesz wiele różnych wykonawców podobnych do tego kawałku.

Ma...........so

2012-10-28, 00:07
Wyśta bójki widzieli...


Pan Mularz

2012-10-28, 00:07
bula9304 napisał/a:

Sport nie dla dziewczynek od piłki nożnej



Pewnie większość tych dziewczynek poskromiłaby cię samym wzrokiem...

Draiks

2012-10-28, 00:16
^ Weź bo sie boje.

Co...........ka

2012-10-28, 00:36
Jakie oni mają fajne tyłki ... ;P

wudun

2012-10-28, 00:45
surojak napisał/a:



p.s

Jak idziesz na mecz Rugby Lechia Gdańsk - Arka Gdynia to wszyscy siedzą obok siebie i NIE MA MOWY o jakiś bójkach i żenadzie jak na piłce nożnej. !RUBGY GÓRĄ!



W łodzi tak samo. Zadymiarze po prostu wiedzą że od zawodników taki wpie**ol dostaną że się nogami zakryją;D

Jest to sport niby brutalny a jednak kulturalny;D

brylant1412

2012-10-28, 01:12
0,39 rudy atakuje jakim prawem kto mu dał takie pozwolenie

imbryg

2012-10-28, 01:20
@robcio17

kolejny k***a znawca... :homer: te sporty są tak podobne, że tylko najbardziej zawistna p*zda potrafi wytknąć, że w Us są ocharniacze....

kar0luch

2012-10-28, 01:38
Bójki jak bójki, tylko zawodnicy trochę więksi niż w innych sportach.

je...........ę

2012-10-28, 01:49
Polska jako kraj biedny i bez jakichś większych możliwości powinien kształcić sportowców od najmłodszych lat.Jesteśmy waleczni i zawzięci nie rozumiem dlaczego mamy tak małą liczbę dobrych zawodników w różnych dyscyplinach...Nasi młodzi powinni dostawać stypendia od państwa za dobre wyniki w jakichś dyscyplinach sportu i być wspierani a małolaci zamiast latać napie**alać się za free za ch*jowaty klub powinni iść na mate i się rozwijać w kierunku sztuk walki jeżeli lubią dawać po mordzie niech to chociaż robią za kasę i traktują to jako swój zawód.Ja za młodu grałem w piłkę nożną,pływałem,grałem w piłkę ręczną,siatkówkę,ping ponga ,trochę judo trenowałem mam całą szafę medali i dyplomów z tych dyscyplin a sportowcem byłem do gimnazjum a w gimnazjum poznałem używki i zabawy i skończyło się moje sportowanie, może gdyby było to bardziej opłacalne w moich oczach nadal bym trenował coś z w/w dyscyplin? A teraz młodzi nie chcą chodzić na w/f w piłkę nie chce im sie grać bo po co, pływać nie chce bo woda śmierdzi lepiej wziąć zwolnienie od lekarza i być p*zdą a jedyne mięśnie mieć na palcach od klawiszy i przedramię od red tube :)