18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bójka w McDonald's

matyus90 • 2012-01-12, 18:10
Właściwie to nie da się tego bójką nazwać...


koozzi

2012-01-15, 03:42
czarnoskóre osobniki...

Andrev

2012-01-15, 05:23
jak czytam te komentarze niektóre to stwierdzam dużą migrację ludzi z pudelka kozaczka czy innego przesłodkiego badziewia, słuchajcie a raczej czytajcie p*zdeczki robione za 5 szósta rano miękkim h*jem to jest Sadistic a nie jakieś pocukrowane gówno czyli portal dla ludzi z nieco innym poczuciem odbioru tego świata, obrońców praw zwierząt i ludzi uprasza się o wyłączenie komputera i pójście spać!
to jest sadistic do k***y nędzy :sparta:

brylant1412

2012-01-15, 08:07
Andrev-widzę ze twardy jestes ale tylko w pisaniu

Boingu

2012-01-15, 08:58
Te czarne gówno powinno się wziąć za pracę, a nie kozakują. Tak naprawdę to wożą się jakby byli u siebie, a nie pamiętają już, że Portugalczycy i Hiszpanie zwieźli ich wczesnych przodków do Stanów Zjednoczonych do niewolniczej pracy, za kubek wody dziennie. Pozdrawiam murzynów-hejterów. :)

Heretyk

2012-01-15, 09:47
Rasiści kto to widział...by czarne panowały nad białą.....podszedłbym wyj***ł...niech zna swoje miejsce w klatce...

Azazel91

2012-01-15, 10:12
Andrev, Sadistic nie zmodyfikował w żaden sposób mojego poczucia wartości, ale jeśli Twój się zmienił to skonsultuj się z lekarzem specjalistą, ośrodek wypoczynkowy dla takich jak Ty w Garwolinie już czeka :)

mongolski_nudysta

2012-01-15, 10:30
kto wypuścił te zwierzęta z klatki? gdzie kaganiec? czy ktoś za to odpowie?

evilmatt

2012-01-15, 10:46
W 19 sekundzie murzyn cos podpie**ala :amused:

fox6

2012-01-15, 11:09
tutaj przydało by się SS :)

BmaC

2012-01-15, 12:01
chyba wiemy ktora z nich zjadla ostatniego hamburgera... :> :trollencjusz:

ans83[Ż]

2012-01-15, 14:54
jak dla mnie jedna wielka ściema!!!
Ani razu nie usłyszałem głupawego śmiechu, oraz "holy shit" i "daaaaam" :-|

alkoboy

2012-01-15, 15:44
@a ja wiem???
Do dupy chyba ;)

kilus

2012-01-15, 17:46
widze ze powiększa się populacja kozaków, których myślą przewodnią jest "kobiet sie nie bije ale jebnąłbym". Nie ma chyba większej porażki w zyciu męzczyzny jak podniesienie na kobiety ręki. I kazdy z was dobrze o tym wie. Po ch*j więc takie posty? Czemu nie reagujecie jak na ulicy podbiega 3 cwaniaczków i biją jednego bezbronnego chłopaka za pare złotych? Czemu wtedy nie podejdziecie i nie jebniecie? Odpowiedz jest prosta.. Bo facet ma siłe i wam przypieprzy tak ze nie będziecie wiedzieli gdzie ziemia a gdzie niebo. Kobieta słaba to sie nie obroni. Takie moje zdanie na wasz temat.

maverx

2012-01-15, 17:58
"Zobacz co to zarcie robi Ci z mozgu! To tylko kawaleczek pie**olonego ziemniaka, a Ty zachowujesz sie jakbym krzywdzil Twoja matke!"

te dwie tempe szmaty dla mnie nie sa kobietami, nie sa nawet ludzmi, wiec kazdemu kto by im jebnal przybil bym piatke i postawil Happy Meal'a.

Legon

2012-01-15, 19:30
jakies k***a scierwa w ch*j ja pie**ole ... nagralem sobie chwilke jak k***a malpy uciekly z klatki i odzywam sie "albo przestaniecie albo wam wypie**ole sprobuj ja walnac jeszcze raz" <leci cios od malpy> wylaczam kamere podchodze jeb k***a z sierpa jedna szmate druga szmate to samo i k***a pozamiatane , a nie sie pie**ola ... co boja sie ze k***a dostana wpie**ol od jej "ziomali" ktorzy zbieraja banany k***a ? co za problem odszukujesz szmate ze swoimi kolegami robisz masowy gwalt zaszywasz p*zde i dupe ucinasz cyce i zawozisz k***e w worku na smieci pod jej domowy adres ... takie k***a trudne ? jeszcze bonusik k***a wypalanie oczu i lamanie rak ja nie wiem ludzie k***a nie maja mozgow chyba :ks_homer:

@ kilus mialem ci odpisac ale jestes za glupi i takbys tego nie zrozumial obejrzyj filmik jeszcze raz. natepny, ..., n-ty moze wtedy bedziesz wiedzial o co mi chodzi (mala podpowiedz zobacz co robi ta dziewczyna co lezy) .... jezeli nadal nie wiesz to idz do nfz'u i powiedz ze potrzebujesz przeszczep mozgu
Takie moje zdanie na twoj temat.