18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bójka w McDonald's

matyus90 • 2012-01-12, 18:10
Właściwie to nie da się tego bójką nazwać...


pisage

2012-01-13, 11:57
jestem przeciwny biciu kobiet, ale za kopanie leżącej należy się strzał w ryj bez ostrzeżenia

pezet

2012-01-13, 16:31
@ wszyscy co uważają, że pobita to kobieta...

NIE!!!

To jest tak uwielbiana na sadolu baba z ku*asem!

Czarne jej(jemu?) doj***ły, kiedy wklepał(a) się do damskiego kibla...

a ja wiem???

2012-01-15, 00:17
a ja jestem za biciem głupich szmat a czarne to już bez wątpliwości. palec do budki.

klema

2012-01-15, 00:26
@up.
Żadnego palca Ci k***a nie wsadzę. Bleh ...

Adiro

2012-01-15, 00:31
Łelkom tu de dżangyl! :D

bartektk55

2012-01-15, 01:00
dz**ki o teren walczą

chudy179

2012-01-15, 01:22
A u mnie w mac-u to się tylko grube(brzydkie) świnie biją

BlueChampion

2012-01-15, 01:41
zal mi tej dziewczyny :/ a te cepy z maka w nagrode za swoje zachwoanie zasluguja na rozstrzelanie. przy czym pierwszych 10 strzalow ostrzegawczych w jaja -_- stoja w tych swoich czerwonych bluzkach jak ku*asy i patrza jak dwie asfaltowe dz**ki bija biala babke

grupsons

2012-01-15, 02:14
Łożesz ale 2 0:34 sekundzie dostała buta na jape !!! :shock: ale typiara miała pacyfikacie na twarz :shock:
z ruskimi nie warto sie zadawać :mrgreen:

ZeXeL

2012-01-15, 02:30
Wszystkie murzyny muszą mieć peruki?

bury22

2012-01-15, 02:54
Dlaczego mnie nie dziwi że one są czarne ? k***a chyba za dużo na sadolu siedzę ...

dlaczego mnie nie dziwi że one są czarne ... k***a chyba za dużo na sadolu siedzę .

Strzalka34

2012-01-15, 02:58
Tak to jest jak dwie tłuste czarne dupy są epicko zazdrosne o piękna urodę białej dziewczyny. Tępe czarne Murzyńskie pipy,zgodzie z ich plemiennymi zachowaniami atakują lepsza od siebie żeby zdominować obszar dawania dupy! Dziwne jest ze to nie KFC jak to przystało na murzynowskie plemię a w MC DONALDZIE,zdarza się ze Czarne k***iszony zawędrują tam w legowisko Białych porządnych ludzi. DLA TEGO POWINNO SIĘ POROBIĆ SPECJALNE STREFY!!!Dla Ludzi i dla murzynów(PÓŁ-Ludzi) Tymczasem życzę miłego Białego dnia,bez j***nych murzynów!!!

Wiochmen

2012-01-15, 03:19
po pierwszych 2 s filmiku myslalem ze tam psy są

osobliwy nick

2012-01-15, 03:25
Patrzę i nie mogę się nadziwić. Jak można było dopuścić do czegoś takiego. Całe zdarzenie obserwowało co najmniej kilku facetów, a rozdzielać te kobiety, czy też bronić tej jednej kobiety musiała jedna starsza pani. Co za c*py za przeproszeniem pracują tam w tym McDonald's. Widać tam bodajże wyrwane włosy tej kobiety (chyba, że to któraś zgubiła sztuczne), nie rozumiem jak można przyglądać się takiej przemocy z boku i reagować jak za przeproszeniem c*pa, albo w ogóle nie reagować. Ta kobieta była zupełnie bezbronna, za to co się z nią stało odpowiadają wszyscy tam zgromadzeni a w szczególności mężczyźni - po równo - wliczając w to kamerującego.

Rozumiem, że można się bać dwóch łysych kiboli, albo koksów którzy biją słabszego, ale, żeby do cholery kobiet nie umieć rozdzielić?!!

Piwo dla autora za kontent. Soczewkujący nie tylko odwrócenie ról – kobiety się biją – mężczyźni bezradnie patrzą, ale w ogóle podłość ludzi. Ręce opadają jak widzę takie filmy.

Człowiek Drzewo

2012-01-15, 03:28
az czlowieka nosi zeby cos zrobic jak sie cos takeigo widzi. Ze tez zaden sie nie znalazl ktory naj***lby tym 2 malpom. Chocby z faktu ze

1 - dwie na jedna
2 - te dwie sa czarne
3 - z czystej checi wykorzystania okazji

Ale faktycznie pewnie reczta to tez bambusy wiec trudno sie dziwic. Z tego wszystkiego co sie widzi i slyszy to jak kupuje kebsona i jest akurat murzyn to brzydze sie nawet mysli o tym ze wydajac reszte moglby mnie dotknac. Zawsze spuszczam reke nizej zeby murzyn zajazyl jak ma mi je wreczyc. Czuc ze nie pasuje do otoczenia.