18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bohaterska babcia broni jubilera.

premium122 • 2014-10-02, 00:36
Krwi i wybuchów brak.Sądzac po skuterach ataku dokonala grupa z murzynskiego gimnazjum.



Akcja w UK, wszysycy wszytsko maja w dupie ale filmujac zdarzenie wyrazaja zaniepokojenie.Tylko widac babcia niezyciowa, stare zasady ma w pamieci kiedy zlodziejowi dawalo sie w leb a nie filmowalo telefonem.

Antek01

2014-10-02, 01:27
Najlepsze, że jak tamci zaczęli sp***alać, to wszyscy nagle ruszyli, sp***oliny j***ne.

Swoją drogą, to myślałem, że to święty Mikołaj tam leciał. :D

pinkie222

2014-10-02, 01:57
Em... nie mogli wejść drzwiami? Po co w szybę tłuką? A to chyba jakaś babcia zniszczenia, wokół ludzie to się nie przejmują, wyszła babcia zniszczenia to z miejsca zaczęli zwiewać... :D

DomPas

2014-10-02, 02:48
w jakim mieście to ma miejsce?

Denobulan

2014-10-02, 06:57
j***ni złodzieje debile, rabują rolexa w biały dzień, chyba ich coś mocno popie**oliło, że niby zwieją z łupem.

nectovelius

2014-10-02, 08:40
Nie ma to jak pomoc obywatelska... jak babcia obezwładniła złodziei, to nagle wszyscy się na nich rzucili jak oni już na chodniku leżeli... bohaterstwo ludzi nie zna granic :D

~Beny

2014-10-02, 09:03
k***a wstyd. Stoją jak p*zdy zamiast cokolwiek zrobić. Ciekawe, czy gdyby babcia nie zareagowała to czy ktokolwiek by to zrobił? A jak już, to kiedy? Teraz już wiem po co przed sklepem "Rolex'a" zawsze stoi ochroniarz- żeby w razie 'w' rolety poopuszczać.

Polemon

2014-10-02, 10:53
@up'y

Bracia: wasze heroiczne postawy w obronie cudzych zegarków mają następujące podłoża: niedobór ołowiu w organiźnie, gęstosiew zębów, virus gimbola, zwiększony apetyt na śliwki pod oczami, być może też na komunie nie dostaliście zegarka .

~Beny

2014-10-02, 11:03
@up za to ty pewnie dostałeś młotek. Żeby sobie ten zegarek z głowy wybić ;) .

wbijam

2014-10-02, 11:31
:walikonia:
Antek01 napisał/a:

Najlepsze, że jak tamci zaczęli sp***alać, to wszyscy nagle ruszyli, sp***oliny j***ne.

Swoją drogą, to myślałem, że to święty Mikołaj tam leciał. :D





-Antosia zaj***li
-Jak? Gdzie ?Kiedy?
-W Londynie był ,do pracy szedł,napad na jubilera był.Antos rzucił się na łotrów.Jeden miał klamkę,wystrzał padł,Antosia ponieśli.
///
Powiedz mi kolego po kiego ch*ja mieli ryzykować.
Za sztabkę srebra?\
Idiotów nie sieją.Czasem lepiej odpuścić!
P.s.
Szacun dla kolesi ,że babci nie potraktowali.Wyrok będzie pewnie łagodniejszy.

Latrivan

2014-10-02, 13:32
sp***oliny ? Takie sklepy są na to ubezpieczone i mają wyj***ne czy ktoś ich okradnie, dlatego reakcja ze strony personelu jest zerowa bo po co ryzykować zdrowiem. A to samo tyczy się ludzi, którzy się przypatrywali, a czemu nic nie robili ? Chodzisz codziennie tą samą drogą do pracy , zakupy itp, a jak uprzykrzysz takiemu śmieciowi co kradnie życie to kto wie czy nie dostaniesz później kosy, albo coś. Więc te wasze pie**olenie to na nic bo i tak byście stali i patrzyli. Od kiedy mam ryzykować no powiedzmy życiem bo ch*j wie co mogli by mi zrobić jak bym próbował ich powstrzymać jak wiem , że ten sklep i tak dostanie kase za to. Ale j***ne cebulaki za tępe , żeby pomyśleć.

luj55

2014-10-02, 13:38
''k***a wstyd. Stoją jak p*zdy zamiast cokolwiek zrobić.''
A ty co byś zrobił jak pewnie te typy mają w kieszeni broń lub nóż do tego ich agresywne i nieobliczalne zachowanie.

InnyName

2014-10-02, 13:50
Haha.
Co z tego że to czyjś sklep i jest ubezpieczony.
Tak, pokażmy złodziejom, że są bezkarni bo rzeczy są ubezpieczone, pójdzie jeden sklep rolexa, bardziej odważni i doświadczeni pójdą na banki i inne, mniej doświadczeni będą wam kradli auta i okradali mieszkania, przecież sąsiad miał ubezpieczenie, a gówniarze będą napadać na ludzi na ulicach, bo można, bo nikt nic nie robi, bo jest ubezpieczony.


Ale fakt. Polakowi jak okradają sąsiada to jeszcze powie gdzie co trzyma złodziejowi, bo on ma Volvo z 2007, a ja on ma z 2005 bez klimy, j***ny zawistny naród :/ Fuck.

PS. Kiedyś próbowałem pomóc jakiejś dziewczynie, którą szarpało dwóch kolesi, zapewne znali sie z nią, przynajmniej na to wyglądało, w każdym razie nie chcieli jej dać spokoju, więc podjąłem interwencje, jednemu strzeliłem w twarz, ale drugi był zdecydowanie szybszy i poleżałem chwile na ziemi, mimo tego zostawili ją w spokoju, podziękowała i poszła w drugą stronę.
Mimo że dostałem po pysku gęba mnie bolała przez tydzień to nie żałuje i zrobił bym to ponownie, ścierwo sie szerzy i jak nikt nie będzie z tym nic robił to ja pie**ole

bluetooth

2014-10-02, 13:55
a ludzie szmaty ch*je zamiast pomoc to nagrywają wielka nalewka dla babci sie nalezy