18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bohaterska babcia broni jubilera.

premium122 • 2014-10-02, 00:36
Krwi i wybuchów brak.Sądzac po skuterach ataku dokonala grupa z murzynskiego gimnazjum.



Akcja w UK, wszysycy wszytsko maja w dupie ale filmujac zdarzenie wyrazaja zaniepokojenie.Tylko widac babcia niezyciowa, stare zasady ma w pamieci kiedy zlodziejowi dawalo sie w leb a nie filmowalo telefonem.

StereoTyp

2014-10-02, 13:57
Babcia poszła jako "mięso armatnie" a reszta zobaczyła, że babci nie odstrzelili to i ich nie odstrzelą, więc ruszyli wszyscy k***a w bój :D
Ale ja sobie nie wyobrażam, środek j***nego dnia, grupka ludzi napie**ala w sklep jubilerski, żadnego alarmu, wszyscy stoją i się patrzą... Jakiś koleś Fordem Transitem próbuje rozgonić ekipe... Niby UK a bezprawie jak w Rosji >.<

DomPas

2014-10-02, 14:03
W jakim miescie UK miało miejsce to zdarzenie?

mm...........al

2014-10-02, 14:14
taaak juz byscie sie rzucali na bande kilku facetow z mlotkami czy czym oni tam napiendralaja... zeby bronic czyjegos sklepiku ze zlotem :D jak juz reszta kumpli odjechala to 2 da rade oklepac :D

Endiegs

2014-10-02, 14:29
Taka prawda. ch*ja byście zrobili. Już nawet samo kręcenie było niejako aktem odwagi bo nie wiadomo jak zareagują na takie coś. Życie to nie film.

StereoTyp

2014-10-02, 14:47
Endiegs napisał/a:

Taka prawda. ch*ja byście zrobili. Już nawet samo kręcenie było niejako aktem odwagi bo nie wiadomo jak zareagują na takie coś. Życie to nie film.


W sumie, takie amatorskie nagrania są później pomocne dla policji w złapaniu takich pacjentów. 8-)

pumba

2014-10-02, 14:48
ma suczka temperament

kobietynierobiąkupy

2014-10-02, 15:50
W przyszłym roku będzie 100lecie istnienia firmy Rolex. Gdyby im oj***li doszczętnie nawet z 20 takich sklepów, właściciel nawet by tego nie poczuł. To nie jest warzywniak pani Gieni, która jest naszą znajomą i wypadałoby pomóc, napastnicy nikogo nie atakują, sam personel sklepu nawet nie reaguje, a wymagacie aby zwykły przechodzień leciał na 6 kolesi z młotkami? Gdyby istniało zagrożenie życia, można wpaść na pomysł, aby poświęcić swoje, ale bronić interesu jakiegoś kolesia, który śpi na kasie? Jak ruskie wpadną to będziecie walczyć za 460 pojebów z wiejskiej czy bronić własnej rodziny?

premium122

2014-10-02, 16:08
DomPas napisał/a:

w jakim mieście to ma miejsce?



Już odpowiadam! Nie wiem. :]

~Beny

2014-10-02, 17:06
@luj55 ślepy jesteś? Napisałam, że cokolwiek. Zawsze lepsze to niż wychodzenie z założenia, że lepiej nic nie robić.

Jidafo

2014-10-02, 18:21
To miasto to Northampton

zeleksrelek

2014-10-02, 21:33
Akcja w Northampton, na Gold Street, jakieś dziesięć, piętnaście metrów od mojego mieszkania:
info w google po angielsku

Hvsarz

2014-10-02, 23:34
Antek01 napisał/a:

Najlepsze, że jak tamci zaczęli sp***alać, to wszyscy nagle ruszyli, sp***oliny j***ne.

Swoją drogą, to myślałem, że to święty Mikołaj tam leciał. :D


To jedna z zasad psychologii społecznej i reakcji tłumu. W myśl zasady, że stado owiec, dowodzone przez lwa, pokona stado lwów dowodzone przez owcę. Po prostu ludzie jako masa, nie zrobią niczego w większości sytuacji, dopóki jeden ludź ich nie poprowadzi swoich zachowaniem.
Często jak kogoś biją na ulicy tez reakcji brak... chyba, że zareaguje jeden - reszta jakoś pójdzie.

Lucian201

2014-10-03, 01:57
Po co łapać całe stado widać po ich męstwie że ten jeden wystarczy żeby wszystkich ogarnąć