18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bohaterscy Niemcy

Pan_Generał • 2013-06-23, 23:34
Wojna to jednak piekło :( Pamiętajmy o cierpieniu prawdziwych bohaterów











:amused:

Fiucio

2013-06-24, 21:00


znalezione w internetach

LxDead

2013-06-24, 21:07
Hahaha, ale ja lubię się pośmiać z tej niewydarzonej szwabskiej propagandy :amused:

Pan_Marszałek

2013-06-24, 21:09
Jak to nie dopadną.Przecież jest to POLSKI obóz śmierci.

Lololoney

2013-06-24, 21:12
Proponuję przetłumaczyć wszystkie obrazki tego typu i wrzucać gdzie popadnie na niemieckie strony...
Niech wiedzą, że nie należy ruszać gniazda os...

LxDead

2013-06-24, 21:13
Lololoney napisał/a:

Proponuję przetłumaczyć wszystkie obrazki tego typu i wrzucać gdzie popadnie na niemieckie strony...
Niech wiedzą, że nie należy ruszać gniazda os...


lepiej nie. szwaby sa tak puste ze jeszcze wezma je za autentyczne :amused:

sanger

2013-06-24, 21:24
Jestem antysemitą, do pewnego stopnia rasistą i się tego nie wstydzę, ale zbrodnie hitlerowskie to zupełnie inna kategoria.

pi...........ja

2013-06-24, 21:45
Lololoney napisał/a:

Proponuję przetłumaczyć wszystkie obrazki tego typu i wrzucać gdzie popadnie na niemieckie strony...
Niech wiedzą, że nie należy ruszać gniazda os...

Nie lepiej od razu na rządowe? Oraz samej kanclerzycy na stronę czy bloga jeśli prowadzi :-D

Devilyn

2013-06-24, 21:46
LubiePotrafke napisał/a:


znalezione w internetach



Jaki to jest k***a żal ... :homer_uv: :plzdie:

Do samej fotki nic nie mam ;] j***ć szwabów j***ć ich k***a obuchem po ryju. A za ten film ostatnio popularny powinni już autorom pale strugać...

as...........88

2013-06-24, 21:55
A mnie wk***iają takie obrazki. Ktoś to podłapie, trochę potłumaczy i w końcu ktoś w to uwierzy... I będzie wielkie przekłamanie w historii za X lat!
Ostatnio widzę, że jest tego typu szitu coraz więcej i to mnie martwi właśnie z wyżej opisanego powodu.

Hrodgar

2013-06-24, 21:56
Zajebiście, 1 na 20 osób będzie widziała prześmiewczy wyraz tego zdjęcia, a pozostałe 19 będzie krzyczeć o mordowanych żydach przez Polaków.

pajdek

2013-06-24, 23:40
Kurczę mi dziewczyna powiedziała, że fajny serial... no k***a nie wytrzymam, dałem jej lekcję historii, w sumie jestem z Nią dwa lata, nigdy na tematy polityczne nie było czasu rozmawiać jakoś, powiedział że jak na historii mojemu dziecku by takie coś puścili to bym zaj***ł nauczycielkę... Naprawdę serce mi pęka na to wszystko, na szczęście powiedziała mi już po rozmowie "ze to faktycznie przekłamanie, manipulacja faktami i niemieckie propagandowe gówno, ale w dobrym wykonaniu niestety", dobrze że przemyślał bo ja już naprawdę załamywałem ręce, bo tu już ku wspólnej przyszłości wszystko, a tu takie coś. k***a 70% oglądających to badziewie to podłapie i będzie tak myśleć, dlaczego ludzie są tak tępi, kurrrwwwwaaa dlaczego!? I leci to gówno w najlepszych godzinach oglądalności ;(

g6...........66

2013-06-25, 16:54
pajdek, Polewam, bez względu czy prawdziwe, czy inscenizacja. :wodka:

Trochę więcej luzu to sarkazmy. Debili/lki rodzą też i tyle. :kop: