18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bohaterscy Niemcy

Pan_Generał • 2013-06-23, 23:34
Wojna to jednak piekło :( Pamiętajmy o cierpieniu prawdziwych bohaterów











:amused:

blezio

2013-06-24, 10:02
I za kilkanaście lat jakiś gebels czy inny nazista takie obrazki będzie pokazywać by udowodnić jak to niemcy nie cierpieli w trakcie wojny, hehe.

rejzer

2013-06-24, 13:57
to zdjecie musi miec przynajmniej 1000 piw

evilmatt

2013-06-24, 14:16
Powinniśmy w rewanżu zrobić taki serial

Moja_Pani

2013-06-24, 15:52
Szwaby plują nam w twarz, cała Europa myśli, że słusznie, a za dwa pokolenia będą tak myślały nasze dzieci.

PANOWIE, Potomkowie Wojennych Zwycięzców, zamierzacie zrobić z tym coś oprócz opluwania klawiatury i wrzucania śmiesznych obrazków?

kaziolord

2013-06-24, 15:59
@UP Pokaż cycki

Pan_Generał

2013-06-24, 16:15
Moja_Pani napisał/a:

Szwaby plują nam w twarz, cała Europa myśli, że słusznie, a za dwa pokolenia będą tak myślały nasze dzieci.

PANOWIE, Potomkowie Wojennych Zwycięzców, zamierzacie zrobić z tym coś oprócz opluwania klawiatury i wrzucania śmiesznych obrazków?



Co możemy zrobić? Można ewentualnie spalić siedzibę tvp (za całokształt), co byłoby ok, ale do tego jest potrzebne kilkadziesiąt tysięcy ludzi, którzy są chętni to zrobić. Są tacy ludzie, 11 listopada każdego roku. Ale wam się nie podoba że ktoś rzuci kostką brukową, i zaczynacie płakać. :roll:

g6...........66

2013-06-24, 16:23
No to jeszcze może tak powiedzą za tydzień. :diabel:



Moja_Pani

2013-06-24, 16:44
kaziolord napisał/a:

@UP Pokaż cycki


jak skończysz gimnazjum

Pan_Generał napisał/a:



Co możemy zrobić? Można ewentualnie spalić siedzibę tvp (za całokształt), co byłoby ok, ale do tego jest potrzebne kilkadziesiąt tysięcy ludzi, którzy są chętni to zrobić. Są tacy ludzie, 11 listopada każdego roku. Ale wam się nie podoba że ktoś rzuci kostką brukową, i zaczynacie płakać. :roll:



Zebrać ludzi, zorganizować się, ale nie skrzyknąć dzieciaki na facebooku, bo one idą, "bo impreza", a nie dla idei. Z każdym rozmowa przed zapisem, o motywy. Trzeba pozyskać głosy elit, przy czym broń Boże nie mówię o politykach. Trzeba najpierw wybrać ludzi do władzy, a potem wyjść po to na ulicę. W dzisiejszych czasach, najlepiej prawicowcy, niedobrze mi już od gejów, muslimów i polityki p*zdusiów szwabusiów. Zawsze byłam tolerancyjna, ale jak widzę to, co dzieje się w polskich domach i w polskich szkołach, dokąd to wszystko zmierza, to krew mnie zalewa. I ch*j tam, wolę żyć w państwie niegroźnych katolików z europejską tradycją, niż za parę lat szprechać z jakąś Helgą popie**alając w tęczowej burce obok swojej kozy.

Pan_Generał

2013-06-24, 16:57
Moja_Pani napisał/a:


Zebrać ludzi, zorganizować się, ale nie skrzyknąć dzieciaki na facebooku, bo one idą, "bo impreza", a nie dla idei. Z każdym rozmowa przed zapisem, o motywy. Trzeba pozyskać głosy elit, przy czym broń Boże nie mówię o politykach. Trzeba najpierw wybrać ludzi do władzy, a potem wyjść po to na ulicę. W dzisiejszych czasach, najlepiej prawicowcy, niedobrze mi już od gejów, muslimów i polityki p*zdusiów szwabusiów. Zawsze byłam tolerancyjna, ale jak widzę to, co dzieje się w polskich domach i w polskich szkołach, dokąd to wszystko zmierza, to krew mnie zalewa. I ch*j tam, wolę żyć w państwie niegroźnych katolików z europejską tradycją, niż za parę lat szprechać z jakąś Helgą popie**alając w tęczowej burce obok swojej kozy.



Wszystko okej, tylko że byłem w Wawie na 11 listopada 2011 roku, i 10 kwietnia dwukrotnie w 2011 i 2013. I nawet nie mieszkam w Polsce :roll: Ludziom nic się nie chce, i siedzą na dupach w domach. Taka jest prawda. Więc mówienie mi, żebym nie wklejał obrazków, a wyszedł na ulicę, jest nietrafne.

Moja_Pani

2013-06-24, 17:11
No we dwoje świata nie pobijemy. Wiesz tylko, co mnie rozwala? Powołujemy się na piękną i bohaterską historię Polski, podczas gdy obecnie młodzi Polacy w większkości to mało ambitne, przygwożdżone do komputerów stworzonka, które coś boli, ale bardziej zwisa.

Pan_Generał

2013-06-24, 17:16
Moja_Pani napisał/a:

obecnie młodzi Polacy w większkości to mało ambitne, przygwożdżone do komputerów stworzonka, które coś boli, ale bardziej zwisa.



Amen. 100% zgody.